باربری شهر زاهدان یکی دیگر از امکاناتی است. که باربری اش توسط سامانه پیک آموت انجام می شود. به کمک سامانه پیک آموت می توانید بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان سامانه پیک آموت یکی را به دلخواه با توجه به نوع ، وزن و حجم بار خود انتخاب کنید.

همچنین می توانید از لیست باربری همدان در سال 1400 مطلع شوید.

باربری از زاهدان به شهرستان ها

حمل بار از شهر زاهدان توسط سامانه پیک آموت انجام می شود. زاهدان در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته که از غرب به استان کرمان ، از شمال به خراسان جنوبی محدود شده است.

شهر زاهدان یکی از شهرهایی است که در تولید محصولات دامی ، کشاورزی و … نقش بسزایی دارد. همچنین باربری از آنجا به دیگر کلان شهرها مانند تهران ، مشهد و … نیاز به ک باربری دقیق و اصولی دارد.

باربری از زاهدان به شهرستان ها پیک آموت

باربری از زاهدان به شهرستان ها پیک آموت

 

سامانه باربری پیک آموت با بیش از یک دهه تجربه توانسته مطمعن ترین ، سریع ترین و ارزان ترین بابری در سراسر کشور باشد. همچنین آموت بار دارای 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور می باشد.

شما می توانید در هرجایی از ایران و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن همراه خود با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

ارسال خرده بار از زاهدان

برخی از لوازم هستند که نیاز به ماشین دربستی ندارد و حجم و وزن بار بسیار کم می باشد. از دیگر امکانات سامانه باربری آموت بار ارسال خرده بار به شهرستان ها می باشد.

بسیاری از باربری ها هزینه باربری کامل را برای حمل خورده بارها دریافت می کنند. اما سامانه باربری آموت بار بر اساس حجم و وزن بارهزینه باربری را برای شما مشخص می کند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

شماره باربری زاهدان

شماره نمایندگی پیک آموت در زاهدان 09154949436 می باشد. سامانه پیک آموت دارای 34 نمایندگی رسمی در اکثر نقاط کشور می باشد. که به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد. فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

برای اطلاع از لیست باربری اصفهان روی لینک بزنید.

باربری اثاثیه منزل در زاهدان

از دیگر باربری هایی که سامانه باربری پیک آموت باربری اثاثیه منزل می باشد. اثاثیه منزل نیاز به ظرافت بسته بندی و همچنین بارگیری حساسی می باشد. سامانه باربری پیک آموت با ارائه کارگر بسته بندی خیال شما را از جانب آسیب دیدگی بار برطرف می کند. کاگر بسته بندی تمام اثایه منزل شما را به صرت کاملا حرفه ای و در کم ترین زمان بسته بندی و بارگیری می کنند.

باربری اثاثیه منزل زاهدان پیک آموت

باربری اثاثیه منزل زاهدان پیک آموت

پیک آموت تمامی بارهای ارسالی را بیمه میکند. بیمه به اختیار صاحب بار انجام می شود. با بیمه کردن بیمه نگرانی صاحب بار از جانب خسارت و یا آسیب دیدگی به بار برطرف می شود ، زیرا در صورت آسیب دیدگی بیمه تمام هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

نمایندگی های پیک آموت

پیک آموت تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس کند که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافیست با تلفن همراه خود و با شماره گیری نمایندگی شهر خود ، بار خود را عالام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

هدف سامانه باربری آموت رضایت مردم عزیز می باشد. باربری دی در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که پیک آموت از زاهدان به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از زاهدان و یا سامانه باربری پیک آموت دارید با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

1 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست