باربری شهرکرد کهگلویه و بویراحمد

تاریخچه باربری شهرکرد کهگلویه و بویراحمد

باربری شهرکرد کهگلویه و بویراحمد موضوعی است که در ادامه به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت. در گذشته چیزی به نام باربری و حمل بار با خودرو های مختلف وجود نداشت و تنها از یک اسب یا الاغ کار می کشیدند و بار را به او می سپردند تا به مکان مورد نظر برساند. خلاصه این که حمل بار با دردسر های زیادی مواجه بود و اگر شخص خوش شانس بود بارش سالم به مقصد می رسید در غیر این صورت مشکلات فراوانی وجود داشت تا باعث شود یک بار به شکل سالم و در زمان مشخص به مقصد نرسد.

پس از گذشت زمان انسان ها به این فکر افتادند که از خودرو های مختلف برای این کار استفاده کنند و این گونه شد که استفاده از نیسان بار، وانت بار و هم چنین کامیون ها و خاور های بزرگ به میان آمد. بعد از آن وجود باربری ها با چندین خودروی بار کش مختلف باعث شد تا دیگر افراد به شخصه تن خود را به کار نگیرند و در نتیجه با سرعت و زحمت بیشتری کار حمل و نقل بار ها انجام شود.

بررسی ماشین مورد نظر

از جایی که بار ها همیشه درون شهری نبوده و گاهی اوقات برای ارسال بار مسافتی زیاد در انتظار است بدین ترتیب ماشین مورد نظر باید از هر نظر بررسی شود تا از سفری ایمن برخوردار باشد. اما آیا هر فرد به تنهایی می تواند سلامت خودرو را تضمین کند؟ خیر قطعا این کار باید توسط یک موسسه معتبر انجام شود که امروزه این موسسه معتبر را باربری گویند.

 باربری به هم وطنان این اطمینان را می دهد که بار آن ها بدون هیچ گونه خسارتی به مقصد خواهد رسید. از طرف دیگر خودرو و بار مشتری را بیمه می کند که اگر خدای نکرده بار مشتری صدمه ای دید بیمه این خسارت ناشی را پرداخت نماید. همان طور که گفتیم باربری ها در شهرستان های مختلفی وجود دارند که حمل بار را برای مشتریان انجام می دهند.

همه ی ما همیشه به دنبال راهی هستیم تا بتوانیم به راحت ترین شکل ممکن بار های خود را از مکانی به مکان دیگر جا به جا کنیم. حال این راه درست و آسان امروزه با کمک باربری ها خیلی آسان تر از قبل شده است و اطمینان خاطر بیشتری همراه است.

تکلیف بار هایی با حجم بالا درباربری شهرکرد کهگلویه و بویراحمد چیست؟

در این بین گاهی اوقات بار زیاد است و امکان حمل و نقل آن  با ماشین های کوچک مثل نیسان و وانت نیست. در این صورت می بایستی از باربری ها درخواست خودرو های بزرگ تر داشت از طرف دیگر گاهی اوقات بار کم بوده و سبک بوده در این حالت استفاده از وانت و نیسان هم پاسخگوی بار می باشد. حال بیایید به تاریخچه باربری و وجود نیسان بار ها در ایران بپردازیم .

در تمامی استان های ایران باربری های مختلفی وجود دارد که انواع خودرو ها را دارا بوده و بار را به اقسی نقاط کشور با رعایت تمامی نکات و عوامل ارسال می کند. به غیر از اطمینان حاصل کردن از بار یک مسئله برای اشخاصی که مدام در حال بار زدن محصولات مختلف برای این شهر و آن شهر هستند مهم می باشد و آن هم نرخی است که باربری  ها دریافت می کنند. نیسان  بار از خاور و کامیون کوچک تر است در نتیجه می بایستی از قیمت کمتری برخوردار باشد به همین سبب تمامی کسانی که درخواست نیسان بار دارند باید به این مسئله توجه کنند.

استفاده از نیسان در باربری ها

علاوه بر آن خودرویی مثل نیسان ، بار کمتری را می کشد و در نتیجه مخصوص بار های کم وزن و کم حجم است و یکی از دلایل ارزان بودن نیسان همین مسئله است. حال  افراد نباید برای بار های زیاد خود از نیسان استفاده کنند چرا که هم سلامت راننده و هم سلامت بار خود را به خطر می اندازند. به علاوه کامیون ها و خاور های زیادی وجود دارند که پاسخگوی حمل و نقل انواع بار باشند.

تا به حال در جاده ها دیده اید که نیسان ها تا حدی بار سوار کرده اند که حرکت آن ها با مشکل همراه شده است؟ باید گفت که این کار اشتباه است و نباید به این فکر کنیم که چون نیسان و وانت قیمت کمتری دارند در نتیجه استفاده از آن ها به صرفه تر است. گاهی اوقات دقیقا برعکس عمل کرده و شما را با مشکلات بزرگ تر و هزینه های بیشتری روبرو خواهد کرد.

حال اگر  بار درون شهری باشد دستمزد آن به صورت ساعتی محاسبه می شود‌. در این نوع محاسبه دستمزد می توان گفت که برای هر دو نفر صرفه اقتصادی دارد. چرا که خودروی بارکش به ازای ساعتی که وقت می گذارد هزینه دریافت کرده و صاحب بار نیز سعی می کند در زمان کمتری بار را خالی کند.

خودروهای باربری در باربری شهرکرد کهگلویه و بویراحمد

استفاده از هر گونه خودروی باربری بدون محدودیت است و معمولا با توجه به نوع بار شما تعیین می شود. البته توجه داشته باشید که معمولا برای ارسال محصولاتی که نیاز به دمای پایین دارند کامیون های یخچال دار و برای هر وسیله دیگری با توجه به نوع وسیله کامیون مورد نظر انتخاب می شود. معمولا بار ها را می توان از هر شهری به شهر دیگر و از هر نقطه ای در ایران با کمک باربری به نقطه ای دیگر انتقال داد. بدین ترتیب کاربران و درخواست کنندگان انواع خودرو قدرت انتخاب خودرو داشته و هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب آن ها وجود ندارد.

مزیت به کارگیری خودروهای باربری

قطعا وجود باربری ها خیلی به نفع هم وطنان هم از جهت هزینه و هم از جهت اعتماد به سلامت بار. از این رو می توان گفت باربری و خودرو هایی که باربری ها در اختیار هم وطنان قرار میدهند با مزایای فراوانی روبرو است. شمار همین مزیت ها باعث می شود تا مشتریان با اعتماد و اطمینان بیشتری حمل بار را انجام دهند. از این رو می توان گفت که مزیت باربری با موارد زیر همراه است:

 • صحت و سلامت بار
 • رسیدن به موقع به مقصد
 • ارسال هر وزنی از بار
 • قابلیت ارسال هر گونه بار
 • در اختیار داشتن هر نوع و مدل خودرویی توسط مشتریان
 • حمل های درون شهری و برون شهری
 • قابلیت بسته بندی انواع بار
 • جا به جایی بار در طبقات مختلف
 • دقت بالا در جابجایی و بسته بندی محصولات و یا وسایل
 • سرعت عمل بالا و صرف وقت کمتر
 • استفاده از بهترین خودرو های کشنده که بنا به درخواست مشتری تهیه می شود. معمولا خودرو های کشنده تک، جفت، سنگ کش، سقف دار، بدون سقف، یخچال دار، بدون یخچال و … .
 • ارسال بهترین و با تجربه ترین کارگران اتو بار که در این صورت به درخواست مشتریان کارگران به تنهایی برای انجام خدمات اقدام می کنند.

امتیازات و همچنین مزیت های مختلف را می توانید در دیگر باربری های حمل اثاثیه منزل و یا موارد مشابه نیز مشاهده کنید که باربری محدوده شهرک صنعتی شیراز و باربری شهرک صنعتی اشتهارد نمونه ای از این موارد هستند.

نیاز روز مردم به  باربری

شماره اتوبار و باربری محدوده شهرکرد نیسان بار و حمل اثاثیه منزل 09130335364 و شهرستان های چرام، دهدشت لنده، سی سخت، باشت و دوگنبدان بصورت وانت بار به تبریز و مشهد شبانه روزی

شما هم وطنان شهر کردی  می توانید جهت اطلاعات بیشتر به شماره تماس بالا تماس حاصل فرمایید و اطلاعات دقیق تر را از مشاورین این باربری دریافت کنید.  حمل بار از شهر کرد به تهران و سایر شهرستان به صورت باربری نیسان بار و خاور در کنار حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار توسط کمپانی کهکلویه و بویر احمد صورت میگیرد. مجموعه باربری شهرکرد کهگلویه و بویراحمد به شما عزیزان خودروهای مختلفی هم چون انواع خاور، کامیونت، نیسان، وانت، با سقف، بدون سقف، یخچال دار و بدون یخچال ارائه می دهد که این انتخاب خودرو بستگی به نوع بار و وزن آن دارد.

جابجایی انواع بار در باربری شهرکرد کهگلویه و بویراحمد

در اکثر شهر های ایران باربری های زیادی وجود دارند و دلیل آن هم نیاز روزانه مردم به باربری است چرا که در حال حاضر باربری ها مهم ترین نقش را در جابجایی و حمل و نقل های بین جاده ای ایفا می کنند. اگر دقت کرده باشید خودروهای کشنده تنها به منظور جابجایی اجسام مختلف ساخته و طراحی شده اند. با کمی توجه در می یابیم که باربری ها خودرو هایی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند که بتوانند با آن ها وسایل مختلفی اعم از :

 انواع وسایل و تجهیزات منزل، انواع تجهیزات  و مصالح ساختمانی، انواع خودرو ها، انواع خوراکی ها، انواع پوشاک و تمامی وسایل و تجهیزاتی که در روند زندگی بسیار مهم هستند با کمک  باربری ها جابجا می شوند. باربری در واقع به شرکتی گفته می شود که با در دست داشتن خودروهای کشنده فراوان  به همراه راننده ها باعث می شود شما هر باری که دارید را از مبدا تا مقصد مورد نظر برساند.

از خودروهای کشنده قدرتمند می توان به مواردی همچون کامیونت ایسوزو 6 و 8 تن و کشنده اسکانیا سال 99 اشاره کرد.

امروزه صنعت استفاده از باربری ها گسترده تر شده تا جایی که انواع خودروهای کوچک و بزرگ را در اختیار کاربران قرار می دهد. دلیل مراجعه به باربری ها این است که معمولا باربری ها فاکتور اجناس شما را تنظیم‌ کرده و ضمانتی بابت ارسال محصولات  به شما می دهند.

,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.