باربری شهرک صنعتی کمشچه ، تیران و اشترجان اصفهان از جمله باربری هایی می باشد که سامانه حمل و باربری آموت بار انجام می دهد. به کمک سامانه آموت بار شما می توانید بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به وزن و نوع بار خود انتخاب کنید.

این شهر در 6 کیلومتری شهر حبیب آبادی ،17 کیلومتری مرکز بخش ( دولت آباد ) 35 کیلومتری شاهین شهر و 25 کیلومتری مرکز استان واقع شده است. در این شهرک کارخانجات مختلفی اعم از کارخانجات مواد غذایی ، منسوجات ، سنگ ، سیمان ، دستگاه های برقی ، پوشاک ، ابزار آلات و غیره فعالیت می کنند.

از دیگر خدمات سامانه آموت بار ارائه باربری اثاثیه منزل و … می باشد.

شهرک صنعتی تیران در استان اصفهان ، شهرستان تیران و کرون و خیابان چهارم واقع شده است. از کارخانجات و تولیدات این شهرک می توان به تولید مواد غذایی ، دستگاه های برقی ، پوشاک ، ابزارآلات ، سنگ ، سیمان و غیره اشاره کرد.

شهرک صنعتی اشترجان در اصفهان ، اتوبان ذوب آهن ، جاده سیمان سپاهان ، خیابان ششم واقع شده است. شهرک صنعتی اشترجان اصفهان در زمینه های ساخت اسکلت فلزی ، جرثقیل های سقفی ، صنایع فلزی ، لوله سازی ، تولید لاستیک و پلاستیک و غیره فعالیت دارد.

باربری شهرک صنعتی کمشچه اصفهان به تهران

باربری شهرک صنعتی کمشچه به تهران و بالعکس توسط سامانه آموت بار انجام می شود. باربری با نیسان بار و وانت بار بصورت خرده بار و باربری با خاور به تهران از جمله باربری هایی است که باربری آموت بار آموت بار انجام می دهد.

باربری شهرک صنعتی کمشچه اصفهان به مازندران

از دیگر باربری هایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد. ارسال بار از شهرک صنعتی کمشچه اصفهان به مازندران و بالعکس می باشد. کالاهای مختلفی از مازندران مانند زیتون ، برنچ ، چای و…به شهرستان زارچ و بارهایی اعم از اسکلت های فلزی ساختمانی برای ساخت منازل مسکونی به مازندران توسط اموت بار ارسال می شود.

باربری شهرک صنعتی تیران اصفهان به اهواز

باربری اهواز به تیران اصفهان و بالعکس از باربری هایی می باشد. که باربری از هر دو شهرک بسیار زیاد صورت می گیرد. زیرا در اهواز شهرک صنعتی های زیادی وجود دارد و برای باربری نیاز به ماشین هایی با کیفیت مناسب و رانندگانی حرفه ای در رانندگی دارد. از همین رو سامانه آموت بار بهترین سامانه باربری برای ارسال بار از اهواز به زارچ می باشد.

باربری شهرک صنعتی تیران به تبریز

بسیاری از مردم به دلایل مختلفی منزل خود را از یک شهر به یک شهر دیگر میبرند. جا به جایی اثاثیه منزل بسیار حساس می باشد زیرا در هنگام بارگیری و باربری ممکن است به اثاثیه خسارتی وارد بشود از همین رو تمامی مردم به دنبال باربری می باشند که بارگیری و باربری اش بصورت حرفه ای انجام شود.

سامانه باربری آموت بار برای حمل اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا مطمئن بسته بندی می کنند و این امر می تواند از نگرانی شما در هنگام باربری کم کند.

باربری شهرک صنعتی اشترجان اصفهان به شیراز

شهر شیراز یکی از کلان شهرهای ایران می باشد. و بارگیری و باربری از این شهر و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه بصورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. بارنامه سامانه آموت بار به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای سامانه آموت بار صدور بارنامه دولتی می باشد.

باربری شهرک صنعتی اشترجان به شهرستان ها

تمامی بارهایی که از شهرک صنعتی اشترجان اصفهان ارسال می شود. می تواند دارای بیمه باشد. بیمه شدن بار به دلخواه صاحب بار صورت می گیرد. آموت بار این امر را اختیاری کرده است تا در صورت عدم نیاز صاحب بار ، بار بیمه نشود. با بیمه کردن بار خود این اطمینان را به خود می دهید که در صورت آسیب دیدگی و خسارت به بار ، بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

تمامی امکانات و خدمات سامانه باربری آموت بار برای رضایت مندی شما عزیزان می باشد. تا با کمترین هزینه ، با کیفیت ترین و مطمئن ترین بارگیری و باربری را تجربه کنید.

هزینه باربری آموت بار

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ از مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار

ماشین های باربری شهرک صنعتی کمشچه ، تیران و اشترجان

سامانه باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد. تنها کافیست شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در سامانه آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد وصدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

آموت بار علاوه بر باربری از شهرک صنعتی شهرک صنعتی کمشچه ، تیران و اشترجان اصفهان باربری شهرک صنعتی اهواز ، شیراز ، تبریز و … را انجام می دهد.

تمامی باربری های آموت بار با نیسان بار و وانت بار به صورت خورده بار حمل اثاثیه منزل با خاور می باشد. همچنین آموت بار از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را دارد.

اگر سوالی راجع به نوع باربری از شهرک صنعتی مشچه ، تیران و اشترجان اصفهان و یا درباره ی سامانه آموت بار دارید. با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید. تا متخصصان ما بهترین مشاوره را در زمینه ی باربری در اختیار  شما قرار دهند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست