همان طور که در مقاله های گذشته گفته شد سامانه باربری و حمل و نقل آموت بار در زمینه های مختلفی از جمله باربری اثاثیه منزل ، ارائه کاگر بسته بندی ، حمل و نقل بین شهری و … فعالیت می کند. باربری از شهر مشهد به تمامی نقاط کشور توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. باربری از مشهد به صورت خرده بار با نیسان بار و بار بصورت دربستی با نیسان و خاور انجام می شود.

شما می توانید در این سایت از باربری بین شهری در سال 1400 مطلع شوید.

باربری اثاثیه منزل به تهران

باربری از مشهد به تهران توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. بدلیل فاصله طولانی شهر مشهد از تهران اثاثیه منزل باید بصورت کاملا حرفه ای و مطمعن بسته بندی شود.

 

لیست باربری های مشهد پیک آموت

سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت تر می کند. کارگر بسته بندی اثاثیه منزل تمامی اثاثیه شکستنی و حساس منزل شما را به صورت اطمینان بسته می کند.

باربری از مشهد به رشت

ارسال بار از مشهد به رشت و بالعکس توسط سامانه باربری آموت بار صورت می گیرد. ارسال بار از مشهد می تواند محصولاتی چون محصولات غذایی ، صنعتی ، بهداشتی و … را داشته باشد. به همین خاطر باربری از آنجا بسیار زیاد است و باربری باید مطمعن باشد.

تمامی رانندگان سامانه آموت بار کاملا مطمعن و مسلط به جاده می باشند ؛ همچنین آموت بار برای تمامی بارهایی که ارسال می شود بارنامه صادر می کند. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد.

بارنامه آموت بار کاملا سیستمی و دولتی بوده و دخالت دست در صدور بارنامه بسیار کم است.

شماره باربری مشهد

شماره نمایندگی آموت بار در مشهد 09156665639 می باشد. سامانه آموت بار به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

باربری از مشهد

شهر مشهد باربری های زیادی در طول شبانه روز انجام می دهد ؛ بدلیل داشتن محصول خوش عطر و خوش بو زعفران باربری به شهرستان در این شهر بسیار زیاد انجام می شود. از دیگر امکاناتی که سامانه باربری آموت بار در اختیار دارد باربری از مشهد به نقاط مختلف کشور می باشد.

لیست باربری های مشهد پیک آموت

آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی معتبر در کل ایران داشته باشد تا تمامی مردم عزیز بتوانند در هر جای ایران تنها با یک تماس بار خود را اعلام کنند تا در کمترین زمان ماشین مورد نظر برای صاحب بار ارسال شود.

برای اطلاع از حمل اثاثیه منزل در تهران در سال 1400 روی لینک بزنید.

ارسال خرده بار

یکی از دیگر از امکانات سامانه باربری آموت بار بارگیری و باربری خورده بار می باشد. برخی از بارها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. آموت بار بارهای کوچک را بصورت خورده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از شهر مقدس مشهد به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از مشهد و یا سامانه باربری آموت بار دارید با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

فهرست