در سایت پیک آموت درباره ی باربری نمایشگاه بین المللی استان های البرز، قزوین و … صحبت کرده ایم و در این مقاله درباره باربری نمایشگاه بین المللی استان گلستان به همراه شماره باربری های استان گلستان صحبت خواهیم کرد.

استان گلستان

استان گلستان یکی از استان های شمالی کشور می باشد. این استان توسط استان های خراسان شمالی، سمنان و مازندران احاطه شده است. محصولاتی که از این استان به استان های دیگر کشور صادر می شود شامل چای، برنج، کلوچه و … می باشد.

نمایشگاه بین المللی در استان گلستان در شهر گرگان، بزرگراه گرگان، آق قلا، روبروی فرودگاه بین المللی گرگان، نمایشگاه بین المللی استان گلستان به کد پستی 4933165488 واقع شده است.

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی استان گلستان

هزینه باربری از استان گلستان متغیر بوده و به عواملی مانند

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین های باربری

و … دارد. شما می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری از این استان با دفتر نمایندگی آموت بار در استان گلستان و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید تا مشاورین ما هزینه باربری شما را برایتان محاسبه کنند.

نیسان بار از نمایشگاه بین المللی استان گلستان

بسیاری از مردم با حضور در نمایشگاه بین المللی استان گلستان محصولات زیادی از جمله چای و برنج و … خرید می کنند. خرید زیاد این محصولات توسط مردم ممکن است برای تجارت، بردن به استان و شهر خود برای فروش و … می باشد. این نوع افراد برای بردن محصولات خود از نمایشگاه باید از شرکت های باربری کمک بگیرند.

شرکت باربری آموت بار آماده خدمت رسانی به تمامی مردم عزیز استان گلستان می باشد. شما می توانید برای ارسال بارهای خود از نمایشگاه استان گلستان با نمایندگی آموت بار در این استان 09114125735 تماس بگیرید و ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

ماشین های باربری آموت بار

شرکت باربری آموت بار پس از یک دهه درخشان تجربه توانسته تمام ماشین های باربری مورد نیاز مردم را در شرکت خود آماده به خدمت کند. ماشین های باربری آموت بار شامل وانت، نیسان، انواع خاور و کامیونت و تریلی می باشد که با توجه به نوع بار، حجم بار و وزن بار خود می توانید ماشین مورد نظر باربری خود را انتخاب نمائید.

حمل بار از نمایشگاه بین المللی استان گلستان

بسیاری از کارآفرینان استان گلستان برای شروع کار خود و معرفی محصولات خود پا به نمایشگاه ها می گذارند و محصولات خود را در این نمایشگاه ها به مردم معرفی می کنند. همچنین بسیاری از نمایشگاه هایی که در این استان برگزار می شود شامل نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ( چای، برنج و … )، لوازم آشپزخانه(یخچال، فریزر و …)، نمایشگاه الکتریکی و … می باشد. پس از خرید محصولاتی مانند یخچال، فریزر، فرش و … باید از باربری ها کمک بگیرید تا لوازم خریداری شده شما را برایتان جا به جا کنند. باربری آموت بار پس از انتخاب ماشین موردظر توسط شما، حداقل تا 2 ساعت بعد ماشین را برای شما ارسال می کند و یا در زمانی که صاحب بار مشخص می کند ماشین را رزرو می کند.

نمایندگی های آموت بار

باربری آموت بار علاوه بر مناطق تهران نمایندگی خود را در استان گلستان راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست