باربری بندرعباس
بندرعباس پایانه حمل و نقل مادر هرمزگان مهر ترابر
09176948194

باربری بندرعباس به تهران نه‌ تنها برای شهر بندرعباس بلکه برای کل کشور منطقه مهمی برای باربری می‌ باشد. این شهر به خاطر بندری که دارد نقش بسیار مهمی در زمینه ی ترانزیت های خارجی دارد. این شهر جزو اولین و بزرگ‌ ترین مرکز ترانزیت خارجی در ایران به حساب می‌ آید.

مسیر تهران تا بندر عباس

باربری تهران به بندرعباس کار بسیار سختی است. چرا که مسافت بسیار زیادی بین این دو نقطه وجود دارد. کمترین مسافتی که بین تهران و بندرعباس است حدود 1275 کیلومتر است که دقیقاً 13 و نیم ساعت راه می باشد. در این مسیر شما باید ابتدا از تهران به قم بروید. از قم به کاشان و از کاشان به یزد و از یزد به سیرجان و درنهایت به بندرعباس می‌ رسید.

مسیر دیگری هم وجود دارد که از مسیر اول طولانی‌ تر می‌ باشد و حدود 1380 کیلومتر است که  15 ساعت راه می باشد. در این مسیر شما از تهران تا کاشان را مانند مسیر اول باید طی کنید. اما بعد از کاشان به اصفهان و سپس به سیرجان می روید و درنهایت به بندرعباس می‌ رسید.

مسیر سومی

مسیر سومی هم وجود دارد که به‌ مراتب از مسیر اول و دوم بسیار طولانی‌ تر است. در این مسیر شما 18 ساعت راه دارید و مسافت آن حدود 1505 کیلومتر می باشد. راهی که شما باید در این مسیر طی کنید مانند مسیر اول و دوم تا کاشان باید بروید. سپس از آن‌جا به سمت شاهین‌ شهر و بعد به سمت یاسوج و بعد شیراز و درنهایت به بندرعباس می‌ رسید.

همان طور که مشاهده می کنید باربری تهران به بندرعباس کاری بسیار سخت است. چرا که تمامی مسیر ها بالا 1200 کیلومتر می باشد. از این جهت شما برای باربری نیاز به شرکتی که ماشین باربری مطمئن و سالم به همراه راننده ای ماهر در اختیار شما بگذارد، دارید.

اهمیت ترانزیت خارجی در باربری بندرعباس

بندرعباس مهم‌ترین شهر در زمینه ترانزیت خارجی در ایران می باشد. تقریباً می‌‌ توان گفت تمامی ترانزیت‌ ها در ایران از بندرعباس انجام می‌شود. به همین دلیل این منطقه براي واردات و صادرات به منطقه ی ویژه ای تبدیل شده است.

تمامی بازرگانان، وارد کنندگان و صادر کنندگان به یک شرکت باربری مطمئن که بتواند ترانزیت بارهایشان را به راحتی و بدون دردسر انجام دهد، نیاز دارند. چرا که خارج کردن بار و باربری بندرعباس برایشان هزینه ی های زیادی به همراه دارد. و اگر این هزینه بدون نتیجه باشد، کسب و کار آن ها به مشکل اساسی بر می خورد.

صادرات کالا از بندرعباس

مهم نیست که شما در کدامین یک از شهر ها و شهرستان های ایران هستید. اگر قصد صادر کردن کالا و محصولی را دارید می توانید برای ترانزیت بندرعباس به خارج از کشور با پیک آموت تماس برقرار کنید. همچنین اگر شما قصد خرید محصولی را از بندر عباس دارید می توانید بدون هیچ دردسری بسته ی خود را توسط پیک آموت درب منزلتان تحویل بگیرید.

بندر عباس شهرستان های زیادی در اطراف خود دارد که همگی برای باربری تهران به بندرعباس دارای اهمیت بالایی می باشند. این شهرستان‌ ها عبارتند از: ابوموسی, جاسک, میناب, بندر لنگه, قشم, خمیر و غیره.

از آن‌جا که پیک آموت در زمینه ترانزیت خارجی سال‌ های زیادی است که با کشور های اروپایی در ارتباط است، می تواند بار شما را به هر کجا که بخواهید صادر کند. همچنین کالا های خریداری شده توسط شما را در ایران با ماشین های باربری نیسان بار و وانت بار به دست شما برساند.

 

باربری حمل اثاثیه منزل در بندرعباس

 

امروزه حمل اثاثیه منزل توسط بسیاری از باربری ها انجام می شود. اما موضوعی که برای مشتریان مهم است خدماتی است که توسط آن شرکت باربری به مشتری ارئه می شود. در قدیم برای اثاثیه یه خانواده تنها یک وانت بار و یا نیسان بار جهت باربری و حمل اثاثیه در بندرعباس کافی بود. اما در زمان حاضر اثاثیه یک خانه ممکن است در یک کامیونت و یا خاور هم جا نشود.

پیک آموت برای حمل اثاثیه منزل از ماشین های وانت بار و نیسان بار استفاده میکند. برای بار های با حجم خیلی بیشتر که وانت بار و نیسان بار کافی نباشد از ماشین های باربری کامیونت و خاور استفاده میکند.

همچنین پیک آموت برای حمل خورده بار مانند یک گاز و یا لباس شویی کرایه ی یک بار کامل را برای آن مسیر از شما دریافت نمی کند. بلکه به دلیل آنکه بار شما خورده بار است کرایه ای تقریبا نصف کرایه ی آن مسیر را از شما دریافت می کند.این موضوع برای بسیاری از افراد که تنها برای جا به جایی یک وسیله نیاز به باربری دارند بسیار مقرون به صرفه می باشد.

کارگر بسته بندی

در زمینه ی حمل اثاثیه در بندرعباس پیک آموت در صورت نیاز شما آماده به ارائه کارگر بسته بندی می باشد. کسانی که نسبت به بسته بندی اثاثیه اطلاعات و توانایی کافی ندارند می توانند برای این کار از پیک آموت درخواست کارگر بسته بندی در بندرعباس بکنند.

در این صورت دیگر نیازی به تهیه جعبه و یا وسایل و تجهیزات برای بسته بندی اثاثیه منزلتان ندارید. چرا که وسایل مورد نیاز جهت بسته بندی توسط پیک آموت همراه با کارگر بسته بندی در بندرعباس به شما ارائه می شود. پیک آموت فکر تمامی خدماتی که برای باربری و جا به جایی اثاثیه ی منزلتان ممکن است مورد نیاز شما باشد، کرده است.

باربری بندرعباس به تهران

 

تهران پایتخت کشور است و طبیعی است که از بندرعباس روزانه ماشین های باربری زیادی به این شهر وارد شوند. در ابتدای این مقاله برای شما انواع مسیرهای ارتباطی برای باربری بندرعباس به تهران را گفتیم. پس الان می دانید که به دلیل طولانی بودن مسیر انجام این باربری کار ساده ای نیست. همچنین رانندگی برای باربری در این مسیر کار هر کسی نیست. این باربری قطعا نیاز به یک راننده ی بسیار ماهر و آشنا با این مسیر ها دارد.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات خوبی در زمینه ی باربری بندرعباس در اختیار شما قرار داده باشد. همچنین اگر شما قصد دارید تا از باربری پیک آموت کمک بگیرید می توانید با پیک آموت تماس بگیرید. این اطمینان را به شما می دهیم هر آنچه که در زمینه ی باربری مورد نیاز شما است پیک آموت در اختیارتان قرار می دهد.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست