خدمات پیک وانت بار آموت

وانت بار جزو ماشین‌های باری سبک است. این نوع ماشین برای بارهای سبک‌تر به کار می‌روند. وانت‌ها می‌توانند به نقاط مختلف شهر بروند؛ چرا که برخلاف ماشین‌های سنگین به مجوز تردد نیاز ندارند، می‌توانند وارد کوچه‌ها و معابر نسبتا باریک هم بشوند و اجازه تردد بدون محدودیت در سطح شهر را دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای حمل بارهای مورد نظر خود از وانت بار استفاده می‌کنند.

حمل بار با ماشین‌های شخصی کار درستی نیست. افرادی این کار را انجام می‌دهند، هم باعث خراب شدن وسیله مورد نظر می‌شوند و هم امنیت خود و سایر ماشین‌ها را به خطر می‌اندازند. همچنین ماشین‌ها با حمل بار بیش از ظرفیت مجاز آسیب می‌بینند. حتی ممکن است جبران خسارات چند برابر اجاره وانت بار هزینه داشته باشد. بیایید مهم‌ترین مزایای وانت‌ بار را بررسی کنیم.

 • حمل بار در امنیت کامل.
 • جابجایی بار در زمان تعیین شده و مطابق با برنامه‌ریزی.
 • آسایش خاطر.
 • دسترسی آسان هر زمان و مکان.

و مزایای بسیار دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم در مورد خدمات پیک وانت بار آموت توضیحات کاملی ارائه دهیم. به خاطر داشته باشید که همکاری با یک مرکز حمل بار معتبر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

انواع وانت بار موجود در ایران

در سال‌های اخیر مدل‌های مختلفی از وانت بار در کارخانه‌های خودروسازی ایران تولید می‌شوند. مجموعه پیک آموت از وانت‌های مختلفی برای ارائه خدمات خود استفاده می‌کند.

 • پیکان وانت

احتمالا بسیاری از ما با شنیدن کلمه وانت، شکلی از یک پیکان وانت سفید رنگ در ذهنمان تداعی می‌شود. این محصول ایران‌خودرو یکی از محبوب‌ترین وانت‌ بارهایی است که در ایران تولید شد. البته تولید وانت پیکان به دلیل نداشتن استانداردهای زیست محیطی در سال ۹۳ متوقف شد. پس از آن ایران خودرو به سراغ تولید نمونه‌های دیگری از وانت رفت. پیکان‌ وانت‌ها همچنان نقش پررنگی در پیک وانت بار کشور دارند.

 • آریسان

آریسان پیشنهاد جدید ایران خودرو برای وانت بار بود. آریسان ترکیبی از موتور ارتقا یافته پیکان با کابین وانتی پژو پارس است. آریسان‌ها ماشین‌هایی دوگانه سوز هستند. یکی از مهم‌ترین مزایای این ماشین‌ها وجود کپسول گاز در زیر باربند آن‌هاست. این موضوع باعث ایجاد فضای بیشتر برای حمل بار می‌شود.

 • وانت پراید

پراید الگوی مهمی برای خودروسازی سایپاست! این کمپانی با علاقه بسیاری که به این ماشین دارد، انواع و اقسام آن را تولید کرده است. آخرین پیشنهاد سایپا در مورد این ماشین دوست‌داشتنی، پراید وانت بود. بعد از توقف تولید وانت پیکان، پراید وانت به عنوان ارزان‌ترین وانت بازار ایران شناخته شد.

 • مزدا:

مزداها یکی از محبوب‌ترین وانت‌های موجود در ایران هستند. وانت مزدا توسط بهمن خودرو تولید می‌شد. اما پس از تحریم ایران، بهمن خودرو با اتاق مزدا خودروی جدیدی به نام کارا عرضه کرد. موتور وانت بارهای کارا توسط ایران خودرو تولید می‌شود.

پیک وانت بار درون شهری

همه روزه در سطح تهران افراد زیادی به جابجایی بار نیاز دارند. ممکن است محصولی را خرید کرده باشند و بخواهند آن را به مقصد مورد نظر ببرند. ممکن است قصد جابجایی وسیله‌ای سنگین از نقطه‌ای به نقطه دیگر را داشته باشند. اسباب‌کشی نیز از دیگر کارهایی است که به ماشین‌های باربر نیاز دارد.

برای استفاده از خدمات باربری شما به ماشین‌ مناسب، راننده کارآزموده، کارگر حمل بار و خدمات متعددی نیاز دارید. اگر خودتان بخواهید به دنبال تمام این موارد باشید، کارتان ساعت‌ها طول می‌کشد. شاید برای جابجایی یک وسیله ساده یک روز تمام درگیر باشید. بنابراین بهتر است با یک مرکز ارائه دهنده خدمات باربری معتبر همکاری کنید. این کار ساده‌ترین روش برای جابجایی بارهای مورد نظر شماست.

خدمات باربری درون شهری پیک آموت را در ادامه بیان کرده‌ایم.

 • امکان ارائه انواع مختلف وانت بار و نیسان بار.
 • همراهی تعداد مناسبی از کارگران مخصوص حمل بار یا اثاثیه با ماشین مورد نظر.
 • ارائه خدمات بسته‌بندی صحیح برای پیشگیری از آسیب‌ رسیدن به بسته.
 • امکان ارائه خدمات در تمام نقاط تهران در کوتاه‌ترین زمان ممکن.
 • پیدا کردن بهترین مسیر بین مبدأ و مقصد.
 • ارائه خدمات در کوتاه‌ ترین زمان ممکن.

آموت بار در تلاش است که تمام خدمات مورد نیاز در زمینه حمل بار را به مشتریان خود ارائه دهد و رضایت آن‌ها را جلب کند.

وانت بار تهران

تهران شهر شلوغی است. این موضوع باعث شده است که باربری در این شهر نسبت به دیگر نقاط سخت‌تر باشد. وانت بار ماشین باری سبک است و به همین دلیل تنها خودرویی است که می‌تواند در تمام سطح شهر تردد داشته باشد. به همین دلیل بهترین خودرو برای جابجایی بار در تهران محسوب می‌شود. پیک آموت خدمات خود را در نقاط مختلف تهران ارائه می‌دهد.

رانندگان پیک آموت از نرم افزارهای مسیریاب حرفه‌ای استفاده می‌کنند. به همین دلیل می‌توانند خلوت‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر بین مبدأ و مقصد را مشخص کنند. همچنین شما می‌توانید با استفاده از جی‌پی‌اس به لوکیشن دقیق وانت بار و محموله مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

مهم‌ترین عوامل تعیین کننده هزینه وانت بار درون شهری را در ادامه بیان کرده‌ایم.

 • فاصله بین مبدأ تا مقصد: طبیعتا مهم‌ترین نکته در تعیین هزینه وانت بار مسافتی است که باید طی شود.
 • نوع وانت بار: وانت بارها تا یک تن ظرفیت دارند. شما می‌توانید نوع وانت بار مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید.
 • تعداد کارگر همراه با وانت بار: پیک آموت متناسب با میزان بار مورد نظر شما کارگر مخصوص ارسال می‌کند. تعداد این کارگرها در هزینه تأثیرگذار است.
 • وزن بار: بارهای سنگین‌تر به کارگران بیشتر و وانت بارهایی با ظرفیت بالاتر نیاز دارند. به همین دلیل وزن بار در قیمت وانت بار درون شهری تأثیر دارد.

به خاطر داشته باشید که هرگز بخاطر هزینه کم‌تر ماشین‌های کوچک‌تر کرایه نکنید. به عنوان مثال ظرفیت وانت بارها تا هزار کیلوگرم است و برای بارهایی با وزن بیشتر بهتر است به سراغ ماشین‌های دیگری چون نیسان بار و کامیونت بروید.

پیک وانت بار برون شهری

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در باربری برون شهری، مسقف بودن اتاق بار است. این موضوع باعث آسایش خاطر صاحب بار و راننده وانت و امنیت بار تا رسیدن به مقصد می‌شود.

همانطور که در قسمت‌های قبلی اشاره شد، یکی از مهم‌ترین نکات در مورد باربری، بهره‌مندی از کارگرانی است که اصول حمل بارها و اثاثیه حساس را می‌دانند. به همین دلیل باید در مبدأ و مقصد حضور داشته باشند تا وسیله مورد نظر شما هم هنگام بارگیری و هم هنگام تخلیه سالم بماند. کارگران معمولا همراه وانت بارهای برون شهری نیستند و از شهر خارج نمی‌شوند. بنابراین شما به کارگرانی نیاز دارید که در شهر مقصد حضور داشته باشند. آموت بار در بسیاری از شهرهای کشور نمایندگی دارد. به همین دلیل می‌تواند کارگران جدیدی در مقصد مورد نظر برای شما ارسال کند. این مجموعه همچین به منظور تسهیلات بیشتر شما عزیزان، در تلاش است که شعب جدیدی در سایر شهرها نیز افتتاح کند.

تهران به شهرستان

تهران مرکز تجاری ایران است. به همین دلیل تاجران و مغازه‌داران بسیاری از سراسر کشور به تهران می‌آیند، اجناس مورد نظر خود را خریداری می‌کنند تا برای فروش به شهر خود ببرند. به همین دلیل وانت بار تهران به شهرستان یکی از مهم‌ترین نیازهای باربری این شهر است. آموت بار خدمات خود را برای این کار ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید به صورت آنلاین یا تلفنی با ما تماس بگیرید. اطلاعات لازم را ثبت کنید. همچنین اگر نمی‌دانید که کدام نوع وانت برای شما مناسب است، ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهیم کرد. پس از ثبت سفارش، وانت بار مطابق با زمان‌بندی که از سوی شما مشخص شده، به محل مورد نظر مراجعه می‌کند. بارگیری توسط کارگران باتجربه و ورزیده آموت بار انجام می‌شود. سپس به سمت مقصد مورد نظر شما حرکت خواهد کرد.

چنانچه آموت بار در شهر مقصد نمایندگی داشته باشد، می‌تواند کارگرانی برای تخلیه بار به محل مورد نظر اعزام کند.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در مورد کرایه وانت بار تهران به شهرستان مورد توجه قرار دهید، اعتبار مرکز است. به خاطر داشته باشید که در چنین موارد اعتماد به وانت بارهای شخصی کار درستی نیست. در آموت بار شما به اطلاعات تماس راننده، زمان حرکت، زمان رسیدن، لوکیشن محموله و سایر اطلاعات مورد نیاز دسترسی خواهید داشت. بنابراین می‌توانید به راحتی و با آسایش خاطر بار خود را از تهران به شهرستان‌های دیگر منتقل کنید.

پوشش تمامی مناطق تهران و کلان شهرها

در طی متن به مزایای بسیار پوشش سراسر پیک آموت اشاره کردیم. هماهنگی میان شعب آموت بار باعث می‌شود بهترین خدمات به مشتریان عزیز ارائه شود. ما می‌توانیم بارهای مورد نظر شما را بین شهرهای مختلف کشور جابجا کنیم. همچنین می‌توانیم در نقاط مختلف کشور کارگران مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهیم. این موضوع باعث شده است که مجموعه‌های بسیاری از جمله فروشگاه‌های اینترنتی با پیک آموت همکاری کنند.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کاملی در مورد پیک وانت بار آموت و خدمات آن ارائه دهیم. اکنون شما می‌دانید باید چه انتظاراتی از وانت بار داشته باشید و چگونه به ساده‌ترین روش محموله‌های مورد نظر خود را بین دو نقطه داخل یا خارج از شهر جابجا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این زمینه هستند.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.