خیابان شهيد مطهري--نبش شمالي ميرزاي شيرازي--پ295--297
021-88704048
021-88456642

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99 موضوع این مقاله می باشد. همان طور که می دانید ایران خودرو یک شرکت بسیار.قدیمی در زمینه ی خودرو سازی است.به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم.درباره ی پیش بینی قیمت پیش فروش.0000000 خودرو ، شرایط فروش نقدی و فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری ، صحبت کنیم.

تاریخچه ی ایران خودرو

ایران خودرو به عنوان اولین شرکت خودرو سازی.در کشور، با ایده تولید خودروی ارزان برای همه اقشار.جامعه در سال 1342 تاسیس شد. این شرکت با همکاری شرکت انگلیسی تالبوت.اتومبیل های هیلمن را به بازار عرضه کرد که ما این اتومبیل.را به نام پیکان در ایران می شناسیم.

 

امروزه ایران خودرو اولین و بزرگترین تولید کننده ی.انواع خودرو در کشور است و استقبال از تولیدات این شرکت موجب.شده است تا موضوع فروش اقساطی هر ساله در.سیاست های فروش این شرکت گنجانده شود و شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99 هم وجود دارد. این شرکت تا به حال محصولات بسیاری را تولید.و مونتاژ کرده است، اما اولین محصول تماما بومی.و ایرانی آن خودرو سمند می باشد.

سمند برای اولین بار در سال 1381 معرفی شده و روانه بازار شد و در سال های گذشته نمونه های مختلفی از این خودرو تولید و به بازار عرضه شده است. دنا و دنا پلاس آخرین نمونه از محصولات بومی و باز طراحی هایی ناشیانه از سمند هستند و دنا پلاس به عنوان جدید ترین مدل دنا در سال 1396 به بازار کشور عرضه شد.

شرایط فروش فوری نقدی و پیش فروش ایران خودرو

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99 به ماننده.سال های قبل در وب سایت ایران خودرو انجام می شود. لازم به ذکر است بگوییم که فروش اینترنتی.و پیش فروش ایران خودرو هم در سال 99 توسط این شرکت.انجام می پذیرد.

ایران خودرو اولین خودرو ساز ایران بوده است.که امروز.با همکاری تعداد زیادی از شرکت های بزرگ.و کوچکی نظیر پژو، رنو، هایما، سوزوکی و غیره لقب.بزرگترین تولید کننده کشور را به دوش می کشد. از همین رو این شرکت در تمامی.اوقات دارای فروش اقساطی ایران خودرو.تحویل فوری خودروهای مختلف پژو، هایما، رنو، سوزوکی، سمند، دنا، تندر 90، اچ.سی کراس و غیره می باشد.

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری

 

 • هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه است. در غیر این صورت قراردادتان از سوی ایران خودرو به صورت یک طرفه، لغو می ‌شود.
 • مشتریانی که در 18 ماه اخیر اقدام به خریداری خودرو.کرده ‌اند، مجاز به ثبت نام نیستند. در غیر این صورت قراردادتان.از سوی ایران خودرو به صورت یک طرفه لغو می ‌شود.
 • مشتریان زیر 18 سال مجاز به ثبت نام نیستند.
 • انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام، فعال خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99 برای برخی.از خودرو ها در تصویر زیر آمده است.

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99

شرایط پیش فروش ایران خودرو

 

 • در زمان ثبت نام باید کد ملی، آدرس با کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراهتان را ارائه کنید.
 • امکان تغییر آدرس وجود ندارد و تمامی تبعات ناشی از آدرس نادرست، بر عهده خریدار است.
 • در زمان ثبت نام، متن و شرایط قرارداد باید به خریدار نشان داده شود.
 • در قرارداد های پیش فروش، مبلغ تکمیل وجه نامشخص بوده و فقط در زمان صدور دعوتنامه و طبق قیمت مصوب ایران خودرو، مشخص می ‌شود.
 • اگر تجهیزاتی از روی خودرویتان حذف یا اضافه شد یا اگر تغییری در برخی قطعات خودرویتان رخ دهد که منجر به تغییر قیمت فاکتور شود، دعوتنامه شما نیز تغییر کرده و بر اساس خودرو تغییر یافته صادر می ‌شود.
 • ایران خودرو موظف است در زمان ثبت نام، قیمت آپشن‌ های اختیاری خودرو را به شما اطلاع دهد.
 • ممکن است بعد امضای قراردادتان، تغییراتی در الزامات قانونی یا استاندارد های اجباری خودرو سازان رخ دهد و ایران خودرو نیز مجبور به نصب تجهیزاتی یا لوازمی جدید شود. در این حالت، پرداخت هزینه اضافی، بر عهده شما است.

در این مقاله درباره ی شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99 و همچنین مباحثی مانند فروش نقدی ایران خودرو، تحویل فوری و پیش فروش ایران خودرو نیز صحبت کردیم. خوب است بدانید که ما در مطلب جداگانه درباره ی شرایط فروش mvm سال 99 نیز اطلاعات کاملی را بیان کرده ایم که می توانید با مراجعه به آن مطلب شرایط شرکت مدیران خودرو را هم در سال 99 بدانید.

اطلاعاتی درباره ی سمند ایران خودرو

 

سمند اولین محصول تماما بومی در بین محصولات ایران خودرو است که در سال 1381 به عنوان خودروی ملی کشور رونمایی شد. این خودرو پلتفرم بهینه شده 405 را دارد و دیگر محصولات مانند سورن، دنا و دنا پلاس نیز که الگوی سمند را دارند نیز بر روی همین پلتفرم تولید شده اند.

تمام خودرو های نام برده از اولین روز های تولید محبوبیت بالایی در بین مردم کشور داشته اند و به همین دلیل در لیست محصولات فروش اقساطی ایران خودرو قرار گرفته اند و شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99 شامل آن ها نیز می شود.

سمند دارای موتوری 1.8 لیتری است و توانایی تولید 100 اسب بخار قدرت به چرخ های جلویی را دارد. در نمونه سمند  EF7موتور های تقویت شده بر روی آن قرار گرفته است و در مدل های بنزینی و گازسوز در بازار عرضه شده است.

در بحث آپشن ها و خدمات رفاهی نیز همانند دیگر محصولات داخلی امکانات خاص یا مطرحی مورد استفاده قرار نگرفته است. حتی طراحی سمند با این که در اولین روز های تولید بسیار مطرح بود، دیگر جذابیت گذشته را ندارد و مورد نقد است. شاید تا 20 سال پیش خودرویی کامل بود اما امروزه نمونه ای کاملا معمولی است. با وجود تمام نقد های وارده به سمند باید آن را به عنوان خودرویی خانوادگی معرفی کنیم که در بین دیگر محصولات داخلی همچنان کیفیت بهتری دارد.

اطلاعاتی درباره ی دنا و دنا پلاس

 

ایران خودرو با اعمال برخی تغییرات ظاهری نمونه جدیدی از سمند را به نام دنا معرفی کرد و با اعمال تغییرات دیگری دنا پلاس را نیز روانه بازار کرد. دنا و دنا پلاس هر دو دارای موتوری هایی 1.6 لیتری هستند و در دنا پلاس شاهد تولید قدرت 113 اسب بخار هستیم. همانطور که انتظار می رود در نمونه های اولیه دنا با جعبه دنده دستی تولید شد اما در ادامه تولید گیربکس اتوماتیک آن نیز در دستور کار قرار گرفت.

هیجان انگیز ترین بحث در مورد دنا پلاس مرتبط با آپشن های رفاهی آن است. در این زمینه می توان مواردی چون فرمان هیدرولیک مجهز به كروز كنترل، چراغ نقشه خوان، چراغ داخل داشبورد، چراغ روشنايی فضای پايين داخل كابين، سانروف، آنتن سقفی کوسه ای، تغيير استايل جانبي خودرو، تودوزي مخمل و دیگر آپشن های ایمنی را معرفی نمود.

لازم به ذکر است بگوییم که شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در سال 99 شامل حال این خودرو هم می شود.

4 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.