شهرک غرب، بلوار دریا، بین خیابان رامشه و چهار راه مسجد، پلاک 38 و 40
021-88087286
021-44874265

شرایط فروش mvm سال 99 برای کسانی که می خواهند.در سال جدید خودروی خود را تعویض کنند.و یا قصد خریدن اولین خودروی خود را دارند مهم می باشد. شرایط فروش x22 مدیران خودرو و فروش اقساطی MVM بدون پیش پرداخت 99 و همچنین شرایط فروش اقساطی آریزو 5 توربو مطالبی است.که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

تاریخچه مدیران خودرو

مدیران خودرو ظرف 18 سال گذشته توانسته است.اعتماد و جلب رضایت مشتریان خود را به دست آورد. در سال ۱۳۸۱ جمعی از مدیران و کارشناسان با سابقه در.صنعت خودرو شرکت مدیران خودرو را تاسیس کردند.و به این صورت مدیران خودرو فعالیت خود را به عنوان تولید کننده.خودرو های سبک و سنگین با همکاری کمپانی بزرگ چری چین آغاز کرد.

 

اولین نمونه ها از سری 110 تا سال 94 توسط مدیران.خودرو با لوگوی اختصاصی MVM در بازار ایران عرضه می.شد، اما از پاییز 94 لوگو چری نیز برای.برخی از محصولات قدرتمند و جدید مدیران خودرو به کار گرفته شد.و حالا می توان گفت که مدیران خودرو مستقلا از هر.دو برند MVM و CHERY در ایران پشتیبانی می کند. چری یک شرکت خودروسازی در چین است.که در سال 1997 تاسیس شد و از نظر میزان تولید، دهمین.شرکت خودروسازی بزرگ چین به حساب می‌آید.

پس از عرضه موفقیت آمیز مدل مشهور 110 در طول.دهه 80 مونتاژ مدل سدان 530 و عرضه نسل نخست.کراس اوور X33، موجب شد تا نگاه بازار ایران.نسبت به کیفیت و ویژگی های فنی خودرو های.چینی رفته رفته تغییر کند. لازم به ذکر است بگوییم که در ادامه.درباره ی شرایط فروش mvm سال 99 و بیشتر صحبت خواهیم کرد.

امروزه می توان گفت که تقریبا تمامی.محصولات این شرکت در بازار ایران همگام با بازار های.جهانی عرضه می شوند و برخلاف عادت.رایج صنعت خودرو ایران، از عرضه مدل های.قدیمی و تاریخ گذشته در خطوط تولید مدیران خودرو اثری دیده.نمی شود.

شرایط فروش مدیران خودرو

مدیران خودرو به عنوان نمایندگی ام وی ام در ایران مونتاژ خودرو های چری را با مدل QQ آغاز کرد که ما آن را با نام MVM 110 می ‌شناسیم. نسل اول MVM 110 یک کپی نسبتا دقیق از نسل اول دوو ماتیز بود. قیمت خوب این خودرو یکی از دلایل موفقیت در فروش آن بود. البته باید بگوییم که ما در مقاله ای جداگانه به صورت مفصل درباره ی فروش اقساطی mvm110s سال 99 توضیح خواهیم داد و در این مقاله بیشتر قصد داریم به موضوع شرایط فروش MVM سال 99 بپردازیم.

در طی سال‌ های گذشته مدیران خودرو مدل‌ های مختلفی از خودرو های چری را به صورت مونتاژ یا وارداتی به بازار ایران عرضه کرد که از مدل‌ های جدید آن‌ می ‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ام وی ام 550 ( چری E5)
  • ام وی ام 315 (Fulwin 2 FL) سدان و هاچ ‌بک
  • ام وی ام 110s (Chery QQ)
  • ام وی ام X33s (تیگو 3)
  • ام وی ام X22 (تیگو 2)

در قسمت های بعدی این مقاله درباره ی شرایط فروش x22 مدیران خودرو و شرایط فروش اقساطی آریزو 5 توربو اطلاعات کاملی را خدمات شما عزیزان ارائه می کنیم. خوب است بدانید که مدیران خودرو در حال حاضر دو مدل خودرو تیگو 5 و آریزو 5 را تحت برند چری به بازار عرضه می ‌کند و همچنین برخی از مدل هایی را که در بالا نام بردیم، گاهی اوقات تحت برند چری به بازار عرضه شده اند.

 

شرایط فروش x22 مدیران خودرو در سال 99

 

در بازار خاص خودرو ایران، استقبال از مدل ‌های مختلف خودرو های MVM نسبتا خوب بوده است چرا که در بازه ‌ی قیمتی آن ها تقریبا هیچ خودروی داخلی وجود ندارد و خودرو های خارجی غیر چینی هم حضور ضعیفی دارند.

در بین کراس ‌آور های جدید MVM که به تازگی به بازار ایران وارد شده ‌اند MVM x22 یا همان تیگو 2 کوچکترین کراس ‌آور چری در ایران است و می‌ توانیم آن را چیزی بین یک کراس ‌آور و یک هاچ ‌بک کراس بدانیم.

شرایط فروش x22 مدیران خودرو در بازه‌ی قیمتی خیلی خوبی قرار دارد و هم اکنون قیمت مدل دنده‌ دستی معمولی آن در بازار خیلی نزدیک به ساندرو استپ‌ وی دنده دستی است و مدل دنده اتوماتیک آن هم در بازار باز هم نزدیک به قیمت ساندرو استپ ‌وی اتوماتیک است. با این که قیمت MVM x22 و ساندرو استپ ‌وی نزدیک به هم است ولی x22 امکانات بیشتری دارد.

در تصویر زیر شما می توانید شرایط فروش x22 مدیران خودرو را مشاهده کنید کههم به صورت نقدی و هم اقساطی برایتان آورده شده است. البته این عکس تنها بخشی از شرایط فروش mvm سال 99 می باشد.

شرایط فروش mvm سال 99

شرایط فروش mvm سال 99


شرایط فروش x22 مدیران خودرو

شرایط فروش x22 مدیران خودرو

 

شرایط فروش اقساطی آریزو 5 توربو

 

در جدول زیر قیمت و شرایط فروش mvm سال 99 آورده شده است که شما می توانید قیمت و شرایط فروش اقساطی آریزو 5 توربو را هم در بین آن ها ببینید.

شرایط فروش اقساطی آریزو 5 توربو

شرایط فروش اقساطی آریزو 5 توربو

 

کیفیت مدیران خودرو

 

دوام بالا و مراجعه کم مشتریان به تعمیرگاه در کنار شرایط فروش آسان و تکنولوژی روز، باعث شده تا شمار مشتریان مدیران خودرو روز به بروز افزایش یابد و حالا این شرکت ظرف این سال ها به سومین خودرو ساز بزرگ کشور و بزرگترین خودرو ساز مستقل غیر دولتی تبدیل شده است.

لازم به ذکر است بگوییم که بیش از 3000 نفر در قالب دفاتر سازمانی تهران و در کارخانه ی این شرکت استخدام هستند و همین موضوع باعث موفقیت این شرکت و فروش بالای مدیران خودرو در سال شده است.

باید این نکته را بگوییم که روند رو به رشد مدیران خودرو با جدیت ادامه دارد که این موضوع شامل افزایش تعداد مراکز خدمات پس از فروش تخصصی، آموزش گسترده متخصصان فنی از طریق سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ایجاد شبکه ویژه خرید و فروش مدل های دست دوم از محصولات مدیران خودرو خواهد شد.

ما در این مقاله درباره ی شرایط فروش mvm سال 99 و تاریخچه ی این شرکت خودرو سازی صحبت کردیم تا شما را با شرکت مدیران خودرو بیشتر آشنا کنیم. اگر می خواهید این شرکت را بیشتر بشناسید و با تمامی محصولات آن آشنا شوید می توانید به سایت مدیران خودرو مراجعه کنید.

4 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.