قیمت حمل اثاثیه منزل سال 99 در تهران

 

حمل اثاثیه منزل در تهران، هزینه مربوطه و همچنین امکانات حمل و نقل در باربری شهر تهران ودر نهایت چگونگی یک بسته بندی اصولی را به خدمت شما در این مقاله خواهیم رساند .پس تا اخر با ما بمانید و این مقاله را از دست ندهید. با باربری تهران هرگز نگران خسارت های ناشی از حمل و نقل های غیر اصولی نباشید و با بیمه رایگان وسایل خودتان را به باربری تهران بسپارید.

باربری های شمال تهران

باربری دولت، باربری ظفر، باربری قلهک، باربری دزاشیب، باربری دیباجی، باربری اختیاریه، باربری فرمانیه، باربری شریعتی، باربری کامرانیه، باربری پاسداران، باربری سید خندان، باربری ضرابخانه، باربری میر داماد، باربری نیاوران، باربری دار آباد، باربری بلوار کاوه، باربری بلوار شهرزاد، باربری اندرزگو، باربری تجریش، باربری قدس، باربری دربند، باربری زعفرانیه، باربری ولنجک، باربری فرشته، باربری الهیه، باربری جردن، باربری آفریقا و باربری ازگل.

باربری غرب تهران

باربری سعادت آباد، باربری شهرک غرب، باربری اوین، باربری فرهنگ، باربری بلوار دریا، باربری کاج، باربری طرشت، باربری مرز داران، باربری ستارخان، باربری گیشا، باربری گاندی، باربری شیخ بهایی، باربری ونک، باربری پونک، باربری شهران، باربری جنت آباد، باربری ظهر زیبا، باربری دهکده، باربری دریاچه چیتگر، باربری همت، باربری نیایش، باربری کاشانی، باربری صادقیه و باربری آریا شهر.

باربری شرق تهران

باربری تهران پارس، باربری رسالت، باربری مجیدیه، باربری پیروزی، و در نهایت باربری تهرانو از باربری های بین شهری و خارج شهری موجود در تهران هستند که با بهترین امکانات در خدمت شما عزیزان خواهند بود.شما می توانید بر اساس محل زندگیتان و نزدیکی به باربری منطقه خودتان در تماس باشید.

چرا تهرانیا شرکت باربری تهران را برای حمل اثاثیه منزلشان انتخاب می کنند و به آن اعتماد دارند؟؟

باربری در تهران  برای خدمت رسانی در حمل اثاثیه منزل،اسباب کشی دفتر کار و در کل کالاهایی که می خواهید جابه جا کنید حاضر بوده و همچنین باربری تهران دارای بهترین و مقرونه به صرفه ترین خدمات ارائه دهنده به همشهریان خود بوده است.تمام امکانات ارائه شده در باربری تهران برای جلب رضایت مشتریان خود بوده و در این زمینه نیز به موفقیت های بالایی رسیده است.و همچنین که در تهران قابل اعتماد شناخته شده و توانسته بهترین خدمات را ارائه کند.باربری تهران علاوه بر خدمات رفاهی به شما مشاوره رایگان در زمینه حمل اثاثیه منزل را در اختیار شما خواهد گذاشت تا با تمام مراحل کار آشنا شده و برای حمل اثاثیه خود ماشین مناسبی را انتخاب کنید.

نوع بسته بندی شرکت باربری تهران

همچنین این تیم مشاوره به شما در نوع بسته بندی انتخابی را نیز به شما پیشنهاد می کند تا از آسیب دیدگی وسایل شما بکاهد.تیم موجود در باربری اثاثبه منزل در تهران به دلیل خوش قولی و به موقع حاضر شدن در محل توانسته اند مشتریان زیادی را از خود راضی نگه داشته و پیشرفت چشمگیری کنند.با وجود تیم باربری در تهران دیگر نیاز به جابه جایی وسایل دور ریختنی و به درد نخور نخواهید بود.این تیم تمام وسایل شما را بررسی کرده و آن وسایلی که نیاز به حمل نداشته باشند را جدا خواهند کرد البته با رضایت خود شما این مراحل انجام خواهد شد.

حضور افراد خبره

همچنین باربری تهران توانسته بهترین نوع بسته بندی را ارائه کند و خیال شما را از این بابت راحت خواهد کرد که وسایل منزلتان سالم به مقصد خواهند رسید.این بسته بندی در باربری تهران شامل همه نوع اثاثیه منزل از جمله لباسشویی، مبلمان، یخچال و … خواهد شد.وجود افراد با مسئولیت و خبره در کار موجود در بخش بسته بندی باعث شده است که هم بسته بندی با سرعت عملی بالا انجام شده و هم کیفیت بسته بندی نیز در عالی ترین شیوه ایجاد شود.

وجود این تیم در باربری اثاثیه منزل در تهران باعث اعتماد کردن همشهریان شده و مورد رضایت آن ها نیز واقع گردیده است.همچنین با وجود این تیم دیگر نگران وسایل ظریف و گران قیمت خود نباشید چون از جعبه های محکم و بسته بندی های خاص استفاده می شود.باربری تهران در حوزه حمل و نقل پیشرو بوده است و همه اقلام و اثاثیه منزل را جابه جا خواهد کرد.همچنین باربری تهران دارای مناسب ترین قیمت ، مجوز رسمی از اتحادیه باربری  است.

پیک آموت با داشتن باربری های مختلف در سرتاسر ایران توانسته خدمات ویژه ای را به افراد تقاضی برساند. این باربری ها می توانند در زمینه پیک وانت و یا نمایندگی های مختلف باشند که از آن ها می توان به باربری کرمانشاه و باربری قزوین اشاره کرد.

قیمت حمل اثاثیه منزل در تهران سال 99

قیمت و نرخ خاور در داخل تهران از ۲۰۰هزار تومان تا ۳۵۰ هزار تومان بابت یک سرویس داخلی می باشد.

قیمت و نرخ نیسان در داخل تهران از ۹۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان بابت یک سرویس داخلی می باشد.

قیمت و نرخ وانت در داخل تهران از ۶۰ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان بابت یک سرویس داخلی می باشد.

این قیمت هایی برای داخل تهران می باشد اما برای شهرستان به صورت توافقی خواهد بود که نوع ماشین برای حمل اثاثیه منزل در شهرستان خاور نیسان و وانت خواهد بود.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل و دستمزد کارگران در سال 99

قیمت حمل اثاثیه منزل برای سه ساعت با ماشین خاور حدود ۱۸۰ تا ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود و در داخل تهران می باشد.

قیمت حمل اثاثیه منزل برای دو ساعت با ماشین نیسان از ۸۰ تا ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود در داخل تهران می باشد.

البته در باربری فاکتورهای مهم دیگری نیز در نظر گرفته می شود که از آن ها می تواند به نقشه محدوده ترافیک تهران 99 اشاره کرد که راننده باید آشنایی کامل را با آن داشته باشد.

دستمزد کارگران برای حمل اثاثیه منزل در سال 99

دستمزد کارگر حمل اثاثیه منزل برای ماشین خاور و اگر در طبقه هم کف باشد ۴۰ هزار تومان خواهد بود.

دستمزد کارگر برای حمل اثاثیه منزل با ماشین خاور اگر در طبقه اول به بالا باشد افزایش پیدا می کند که بر این اساس در هر طبقه دستمزد کارگران بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان افزایش می باید که البته توافقی خواهد بود.

لازم است بدانید که اگر حمل اثاثیه منزل بیشتر از یک ساعت طول بکشد برای هر یک ساعت اضافه کاری دستمزد کارگران بین ۱۰ تا ۴۰ هزار تومان خواهد شد.

بیمه حمل اثاثیه منزل در تهران

بر اساس هر یک میلیون تومان ارزش بار نرخ بیمه حمل اثاثیه منزل ۲۵۰۰ تومان خواهد بود.همچنین وسایلی مانند گاو صندوق، یخچال فریزر سای بای ساید، پیانو، کتابخانه و بوفه سنگین، ترد میل و بوفه های بزرگ شیشه ای که به عنوان وسایل سنگین محسوب می شوند هزینه های حمل شان نیز متفاوت خواهند بود که کارگران نیز هزینه اضافی دریافت می کنند.هر وسیله نرخ حمل متفاوتی دارد که در این قسمت به آن اشاره خواهیم کرد:

  • جابه جایی یخچال سای بای ساید برای هر طبقه ۱۰ هزار تومان برای هر نفر
  • جابه جایی گاو صندوق برای هر طبقه بین ۱۰ تا ۳۵ هزار تومان خواهد بود که بر اساس وزن گاو صندوق متفاوت می شود.
  • جابه جایی شیشه نهار خوری اگر بیشتر از شیش نفر باشد برای هر طبقه بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان برای هر نفر خواهد بود.

لازم است این را نیز بدانید که اگر بیشتر سه ساعت حمل اثاثیه منزل در تهران طول بکشد تمام هزینه ها نیز اضافه می شود و کارگران بر اساس اضافه کاری که انجام داده اند هزینه دریافت خواهند کرد.

برای اضافه کاری های موجود در حمل اثاثیه منزل در تهران نیز هزینه های متفاوتی وجود دارد که در این قسمت به آن ها می پردازیم

  • اگر از ماشین خاور برای حمل اثاثیه منزل استفاده کرده و اسباب کشی یک ساعت بیشتر طول کشیده است حدود ۷۰ هزار تومان هزینه مازاد خواهد داشت.
  • اگر از نیسان برای حمل اثاثیه منزل استفاده کرده و یک ساعت بیشتر طول کشیده است حدود ۴۵ هزار تومان هزینه مازاد خواهد داشت.
  • اگر ماشین انتخابی شما وانت بوده است و یک ساعت بیشتر اسباب کشی طول کشیده است حدود ۳۰ هزار تومان هزینه مازاد را در بر می گیرد.
  • دستمزد هر کارگر برای هر یک ساعت اضافه کاری در اسباب کشی منزل حدود ۲۵ هزار تومان افزایش می یابد.
  • دستمزد هر کارگر بر اساس طبقات حمل اثاثیه از طبقه اول به بالا باشد حدود ۱۵ هزار تومان افزایش می یاید.
  • همچنین لازم است بدانید که بر اساس هر ۱۰ متر بیشتر از فاصله تخلیه بار حدود ۱۰ هزار تومان برای هر نفر افرایش می یابد.

این باربری ها باید با برترین ماشین های باری و سنگین انجام بگیرند. به طور کلی یک باربری باید انواع کامیون های برتر را به خود اختصاص دهد تا در حین انجام خدمات با مشکلات روبه رو نشود.

چگونگی بسته بندی اصولی یک وسیله؟

یکی از مهمترین وسایل در بسته بندی وسایل کارتن خواهد بود که باید محکم بوده و توانایی تحمل کردن وزن وسیله ها را داشته باشد.همچنین از پلاستیک ها یا نایلون های حباب دار نیز استفاده می شود که جلو ضربه را حین حمل می گیرند.بر روی کارتن نیز از چسب هایی متفاوت و محکم استفاده شود تا وسایل بیرون نریزند.با ما با خیال راحت تری جابه جا شوید.

, , ,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.