لیست شهرک صنعتی صنعتی های استان ایلام

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست شهرک صنعتی های استان ایلام

استان ایلام از استان های غربی کشور می باشد. در این استان شهرک صنعتی هایی نظیر شهرک صنعتی ایوان، دره شهر، دهلران، ملکشاهی و مهران می باشد. در این مقاله تمامی لیست شهرک صنتی های استان ایلام را برسی می کنیم و شما می توانید درباره تمامی این شهرک صنعتی ها اطلاعات لازم را کسب نمائید.

از جمله خدمات مهمی که باید در شهرک صنعتی های استان ایلام ارائه گردد، حمل و باربری محصولات صنعتی، غذایی و … از این شهرک صنعتی ها می باشد. شرکت باربری آموت بار خدمات باربری از این شهرک صنعتی ها را بر عهده دارد و با کمترین هزینه و سریع ترین کیفیت باربری توانسته جای خود را در این استان حفظ نماید.

برای ارتباط با شرکت حمل و نقل آموت در استان ایلام می توانید با شماره 09183103991 و در صورت عدم پاسخگویی می توانید با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

شما می توانید در سایت پیک آموت درباره لیست شهرک صنعتی های استان اردبیل نیز اطلاع لازم را کسب نمائید.

کیلومتر 30 جاده دره شهر بعد از پارکینگ دلیکفند
09183103991

شهرک صنعتی ایوان استان ایلام

این شهرک صنعتی در کیلومتر 12 جاده ایوان – اسلام آباد غرب قرار دارد. این شهرک صنعتی دارای 81 هکتار مساحت و 61 هکتار مساحت صنعتی می باشد. از مناطق نزدیک به این شهرک صنعتی می توان به زرنه، ایوان، سرمست، چوار و آسمان آباد اشاره کرد.

شهرک صنعتی ایوان دارای واحدهای تولیدی غذایی، صنعتی، نفتی، شیمی و بهداشتی می باشد و بخشی از نیازهای استان و کشور را تأمین میکند.

شهرک صنعتی دره شهر

یکی دیگر از شهرک صنعتی های مستقر در استان ایلام شهرک صنعتی دره شهر می باشد. این شهرک صنعتی در مجاورت دره شهر– پل دختر واقع شده است. مساحت کلی شهرک صنعتی دره شهر 56 هکتار و مساحت صنعتی آن حدود 36 هکتار می باشد. این شهرک صنعتی به آبدانان، دره شهر، شهرک صنعتی پلدختر، چقابل و شهرک صنعتی آبدانان نیز نزدیک است.

از واحدهای تولیدی این شهرک صنتی می توان به تولید مواد غذایی، تولید محصولات بهداشتی و درمانی و … اشاره کرد. همچنین این شهک دارای بیش از 120 واحد تولیدی فعال می باشد.

شهرک صنعتی دهلران استان ایلام

مساحت کلی شهرک صنعتی دهلران 152 هکتار و مساحت صنعتی آن 108 هکتار می باشد. این شهرک صنعتی در کیلومتر 8 جاده اندیمشک واقع گردیده است. در این شهرک صنعتی حدود 19 واحد تولیدی راکد و غیر فعال می باشد.

دهلران، موسیان، سراب باغ، مورموری، آبدانان از مناطق نزدیک به این شهرک صنعتی هستند که بسیاری از مردم این مناطق موفق به کار در شهرک صنعتی دهلران شده اند.

شهرک صنعتی ملکشاهی

این شهرک صنعتی دارای عرض جغرافیایی 33.4066544 و طول جغرافیایی 46.6077309 می باشد. این شهرک صنعتی در استان ایلام، جاده ایوان قرار دارد. مساحت کلی شهرک صنعتی ملکشاهی حدود 80 هکتار می باشد که حدود 54 هکتار آن ناحیه صنعتی است.

شهرک صنعتی ملکشاهی تا کنون باعث ایجاد فعالیت حدود 70 واحد صنعتی و ایجاد اشتغال زایی برای بسیاری از مردم استان ایلام شده است.

شهرک صنعتی مهران

شهرک صنعتی مهران با مساحت کلی 100 هکتار و مساحت صنعتی 73 هکتار در استان ایلام قرار گرفته است. این شهرک صنعتی در کیلومتر 10 جادهم هران – دهلران واقع گردیده است.

از مناطق نزدیک به این استان می توان به مهران، ارکواز، صالح آباد، دلگشا و ناحیه صنعتی ملکشاهی اشاره کرد.

ارسال بار از شهرک صنعتی ایلام, باربری ایلام به تهران, باربری شهرک صنعتی ایلام, شماره شهرک صنعتی ایلام, شهرک صنعتی های ایلام

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.