شريعتي-دو راهي قلهك-روبروي بيمارستان ايرانمهر
021-22263837
021-77781137

از زمانی که پیکان های قدیمی که یکی از پر سود ترین محصولات  ایران خودرو بود و از رده خارج شد پیکان وانتی به نام آریسان  که همان پژوروایوانت است پا به عرصه ی تولید گذاشت که نسبت به پیکان وانت های قدیمی تغییراتی داشت. تغییراتی که در چراغ های خودرو ، جلوی پنجره  ی آن و داشبورد  آن دیده می شود .

شما می توانید خدمات دیگری همچون حمل اثاثیه منزل و ترخیص کالا را نیز از ما بخواهید.

موتور این وانت از موتور ۱۷۰۰ سی سی روا است که داشبورد آن مانند مدل های به روز شده ی اخیر است. ارتفاع نسبتا بالایی که وانت اریسان دارد باعث می شود که هنگام بار زدن درد سر ایجاد نکند  علاوه بر آن وانت آریسان ۹۹ضربه گیر های مخصوص دارد و جای بار با لبه های بلند دارد و در کل نسبت آن پیکان وانت های قدیمی یک سر و گردن بالاتر است زیرا نکات ایمنی د این وانتخیلی بیشتر نمونه های قدیمی رعایت شده است.

مشخصات فنی وانت اریسان ۹۹

موتور وانت آریسان  از نوع GIIOHD است که از موتور ۱۷۰۰ سی سی  روا بهره می برد و حجم موتور آن ۱۶۹۶ است . قدرت و توان موتور این خودرو اگر از بنزین به عنوان سوخت استفاده شود ۸۶ اسب بحار در ۵۲۵۰  دور در دقیقه است  و اگر از گاز به عنوان سوخت استفاده شود ۷۳ اسب بخار است و همان ۵۲۵۰  دور در دقیقه  می باشد و بخش جالب توجه وانت آریسان  دو گانه سوز بودن آن است که الان با قیمت بالای بنزین این دو گانه بودن  از لحاظ اقتصادی خیلی به نفع شما ست .

وانت آریسان

وانت آریسان

با ویژگی های ذکرشده که خیلی از افراد را می توانند به سمت خود جذب کنند، بدون شک دانستن مشخصات فنی وانت پراید 99 و وانت ال نود 99 جذاب تر باشند.

حداکثر گشتاوروانت اریسان در صورت استفاده از بنزین ۱۴۰  نیوتن و تعداد دور آن ۳۰۰۰دور در دقیقه است و  در صورت استفاده از گاز ۱۲۸ نیوتن و تعداد دور آن همان ۳۰۰۰ دور در دقیقه است . ۸ عدد سوپاپ  دارد . وزن خودرو بدون سر نشین و بدون تجهیزات اضافه ۱۲۴۰ کیلو گرم است همچنین گنجایش مخزن سوخت خودرو برای بنزین ۵۲ لیتر  و برای گاز ۷۰ است و فضای پشتی و صندوق  عقب وانت آریسان حداکثر تحمل وزن  با دو سر نشین ۷۵۰  کیلو گرم است و بدون سرنشین ۶۰۰ کیلو گرم می باشد طول وانتاریسان ۴۶۸۰ میلی متر   و طول اتاق بارش نیز۱۷۶۶ میلی متر است همچنین عرض آن ۱۷۲۰میلی متر و عرض اتاق بار آن ۱۳۵۸ میلی متر است. ارتفاع این وانت  نیز ۱۴۶۵ میلی متر و ارتفاع اتاق بار آن ۴۳۵ میلی متر است.

قیمت وانت آریسان

۹۹

به خاطر نوسانات اقتصادی که در بازار موجود است  طبیعی است که قیمت وانت اریسان ۹۹ نسبت با سال اول تولیدات تغییراتی داشته باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت های این شرکت مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید و مطمئن باشید که قیمت وانت آریسان با کارایی که دارد کاملا به صرفه است زیرا شما می توانید با خرید این خوردرو و کار کردن با آن چند برابر پولی که بابت آن می پردازید را دربیاورید علاوه بر این ها  می توانید با خرید این وانت بار ها از نمایندگی های آن ها می توانید دست واسطه ها و سود جویان را ببرید  و با این کار هزینه ی کمتری  برای خرید وانتاریسان بپردازید .همچنین لازم است این نکته را اضافه کنم که با خرید وانت اریسان به صورت نقد قیمت این وانت از اقساطی آن کمتر می شود.

شرایط فروش اقساطی وانت آریسان ۹۹

فروش اقساطی وانت آریسان ۹۹ با شراطی همراه است که خیلی هم سخت نیست. شما مشتری عزیز اگر قصد خرید وانت اریسان را دارید  ابتداباید ثبت نان کنید . در این فروش ویژه باید  چک سامانه صیاد داشته باشید و صاحب چک هیچ گونه چک برگشتی نداشته باشد و  صاحب چک هیچ گونه چک برگشتی نداشته باشد و در این ثبت نام اگر اطلاعات صادر کننده ی چک بررسی شد  و مس از اعتبار سنجی و در صورت دارا بودن شرایط لازم شما قادر به ادامه ی فرآبند ثبت نام می شوید و واریز پول امکان پذیر می شود.

 

وانت آریسان

وانت آریسان

 

در این حین که اطلاعات شما بررسی می شود و در صورت تایید از طریق پیامک برای ادامه ثبت نام شما را در جریان می گذارند و پس از انجام کار های ثبت نام شما اگر وانتاریساناماده باشد آن را تحویل می گیرید  و اگر هنوز تولید نشده باشد شما در صف تحویل قرار می گیریدو پس از تحویل ماشین آن وقت شما موظف به پرداخت مبلغ های معین و در زمان های مشخص می شوید و شما می توانید با کمک این ماشین و با پشت کار خود تان کارتان را شروع کنید.

وانت آریسان

نمایندگی فروش وانت اریسان

در شهر های بزرگی مانند تهران، شیراز ، مشهد، تبریز و .. نمایندگی های تاسیس شده که شما می توانید  با مراجعه به  ان ها اطلاعات مفید تر و جامعه تری در ارتباط با این خودرو بگیرید و از نزدیک با کارشناسان صحبت کنید و آن ها مشخصات فنی وانت اریسان را در اختیار شما قرار دهند مشخصات و ویژگی هایی مثل :

  • قابلیت نصب اتاقک هایی بر روی این وانت
  • توان بار بری بالایی که دارد و میزات وزنی که می تواند تحمل کند
  • این وانتدارای کیسه هوای ایمنی راننده و سر نشین است
  • فرمان هیدرولیک دارد
  • سیستم وانتاریسانضد سرقت است
  • سیستم ترمز این ماشین ضد قفل ABS است
  • سیستم صوتی MP3 دارد و …

و مطمئن باشید تا این خودرو ها از لحاف کیفیت و استاندارد های لازم توسط مهندسین و کارشناسان تایید نشود به دست مشتری داده نمی شود.

خرید و فروش وانت آریسان در برنامه های تبلیغاتی

خرید و فروش وانت آریسان به صورت نو  و دست دوم در این برنامه های تبلیغاتی نیز انجام می شود و شما می توانید بنا بر بودجه ای که در دست دارید دست دوم وانت اریسان را بخرید در این برنامه ها مانند شیپور و دیوار افراد اطلاعات ماشین و آبشنهاییکه ماشین دارد ذکر شده و علاوه بر این ها قیمت نیز نوشته شده است و اگر به بودجه تان خورد خرید خود را انجام دهید  زیرا امروزه اکثر کار های مردم با اینترنت انجام می شود و شما کم تر کسی را می بینید که از این نوع خرید و فروش اطلاعی نداشته باشد.

همچنین دست دوم این وانت ها نیز در بنگاه های ماشین انجام می شود. حتی اگر بودجه شما کم است و قصد خرید دست دوم وانت اریسان را ندارید می توانید این خودرو را به صورت اقساطی و نو بخرید و طبق سر رسیدی که ابران خودرو برای شما تعیین می کند و مبلغ های معین و در زمان های معین آن را بپردازید و دیگر لازم نیست دیگر دغدغه ی این را داشته باشید که قبلا این وانت مشکلی داشته یا خیر. و صاحب یک ماشین صفر شوید.

نقش بار بری ها در شهر های بزرگ

اگر شما در یک شهر بزرگ مانند  تهران، شیراز، تبریز و … زندگی می کنید قطعا بار ها و بار ها برای حمل و نقل وسایل منزل تان هنگام اسباب کشی با یک شرکت بار بری تماس گرفته اید چیزی که معمولا در شرکت های کوچک کم تر رواج دارد زیرا در این شهر ها وانت بار ها ممکن است به صورت شخصی کار کنند اما در شهر های بزرگ شرکت های بار بری افتتاح شده که برای اطمینان خاطر شما عزیزان به شما خدمات می دهد.

در این همه مشغله یکاری و با وجود ترافیک های سنگینی که در شهر های بزرگ‌ وجود دارد زحمت پیدا کردن وانت بار مطمئن و ارزان قیمت را از دوش شما بلند کرده است برای مثال اگر شما ساکن شهر تهران هستید و به یک وانت بار احتیاج دارید  شما می توانید با مراجعه به تماس با ما در هر کجا از تهران که هستید بار خود را به آن ها تحویل بدهید زیرا این شرکت در اکثر نقاط تهران شعبه دارد و در  خدمت رسانی به شما آمده است. شعبه صادقیه و شعبه تهرانپارس تنها نمونه ای از شعبات و نمایندگی های موجود است.

241654

1 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.