کامیونت اقساطی در سال 99

کامیونت اقساطی 99 موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد تا شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم.احتمالا در بین شما کسانی هستند که علاقه ویژه و خاصی به کامیونت ها دارند.همان طور که از اسمش پیداست کامیونت ها کامیون هایی در ابعاد کوچک خواهند بود که به دلیل وزن سبکی که دارند می توان از آن ها برای حمل و نقل های درون شهری استفاده کرد این را نیز بدانید که ابعاد کوچک این کامیونت سبب شده است تا برای حمل و نقل بار های کم حجم و کوچک نیازی به کامیون های بزرگ با هزینه های گزاف پیدا نکنید.

کامیونت چیست؟

در ابتدا بگذارید چند بندی را راجب خود کامیونت صحبت و بحث کنیم تا به صورت کلی با یک کامیونت آشنا شوید.بیشتر از قبل کامیونت را بشناسید.

همان طور که در بالا در قسمت مقدمه نیز اشاره شد کامیونت همان کامیون کوچک است که به اسم کامیونت شناخته شده است معمولا کامیونت ها بین یک تا یک و نیم تن و دوازده تن می توانند با گیری کنند.کامیونت ها دارای اتاقک های کوچکی هستند که حدود چهار تا شش تایر در حدود کامیونت قرار می گیرد.کامیونت ها برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم و در ژاپن ساخته شدند و در دسته خودروهای کی قرار گرفته اند.

کامیونت ها در ژاپن به عنوان پرکاربردترین خودروها برای حمل و نقل استفاده می شوند.کامیونت ها دارای کابین ها،کمربند های ایمنی،برف پاک کن های شیشه جلو،بخاری،چراغ و سیگنال و…هستند که به نکات مثبت یک کامیونت می افزاید.معمولا شیشه های یک کامیونت را در حالت استاندارد می سازند تا در ایست های بازرسی دچار مشکل نشود.یک کامیونت ماشین جاده هاست و در جاده فعالیت می کند چون به عنوان یک ماشین برای حمل و نقل بار ها شناخته شده اند.

فروش کامیونت اقساطی  99

حتما و قطعا یکی از دغدغه ها و سوال های یک راننده جاده شرایط فروش و زمان فروش اقساطی یک کامیونت است که در این بخش از مقاله به آن خواهیم پرداخت پس در ادامه ما را نیز همراهی کنید.

شاید شما هم یک سری کامیونت های فرسوده داشته باشید که از آن ها خسته شده اید اما چگونه آن ها را یک طرح نو و تازه یک کامیونت عوض کنید.شما می توانید از همین سرمایه اندک خود صاحب یک کامیونت ایده آل شوید.

برای خرید یک کامیونت و یا بهترین کشنده در ایران شما دو انتخاب خواهید داشت یا یک کامیونت ارزان و با کیفیت را انتخاب خواهید کرد یا یک کامیونت کاملا مدرن به سبک اروپایی،انتخاب با خود شما و بر اساس سلیقه شما انجام خواهد شد.برای اینکه شما نیز صاحب یک کامیونت شوید ما برای شما دو نوع روش خرید قرار داده ایم اینکه می توانید با پرداخت تمام هزینه کامیونت به صورت نقدی آن را به طور فوری تحویل گرفته و یا اینکه از شرایط فروش اقساطی برای تهیه کامیونت خود استفاده کنید و آن را به صورت شرایطی تحویل بگیرید.

در خرید اقساطی کامیونت۹۹ یک سوم از مبلغ را به صورت پیش پرداخت از شما گرفته می شود و بقیه مبالغ به صورت قسطی و در اقساط چند ماهه از شما دریافت می شود معمولا تحویل کامیونت به صورت اقساطی فوری نخواهد بود و مدتی طول خواهد کشید تا به دست شما برسد.

انواع کامیونت اقساطی 99

در این قسمت انواع کامیونت ها را باهم بررسی می کنیم تا بیشتر با محصولات کامیونت آشنا شوید.

کامیونت فاو

نوع فاو کامیونت وزنی سبک داشته و بیشتر برای حمل و نقل های درون شهری استفاده می شود.از جدید ترین محصولات کامیونت فاو عرضه کامیونت فاو ۶ تنی به بازار بوده است که قابلیت حمل و نقل بار های ۶ تنی را خواهد داشت.داشتن موتوری قدرتمند و گیربکس ۶ دنده از ویژگی های مثبت این نوع کامیونت تلقی می شود.

کامیونت ایسوزو

معمولا این نوع کامیونت دارای بیشترین نوع فروش در بازار بوده است و همچنین بیشترین بازدهی را نیز داشته است.وجود ویژگی های برتر در این کامیونت باعث شده است در رده بالایی قرار گیرد و طرفداران زیادی داشته باشد.کامیونت ایسوزو ۶ تنی نمونه ای از انواع این کامیونت به شمار می رود که معمولا برای حمل و نقل های درون شهری بسیار کاربردی است.همچنین کامیونت ۵ تنی نیز از دیگر انواع ایسوزو به شمار می رود.

کامیونت الوند

 به کامیونت الوند همان کامیونت فوتون نیز گفته می شود.در دو نوع ۶ و ۸ تنی به بازار عرضه شده است داشتن ویژگی های منحصر به فرد در این نوع کامیونت و دوست دار محیط زیست بودن آن باعث شده است در بین کامیونتهای برتر دنیا قرار بگیرد.در نوع ۶ تنی کامیونت الوند شاهد سیستم GRS و جای خوابی برای  راننده هستیم که از آپشن های رضایت بخش در این نوع محسوب می شود.

این نوع کامیونت دارای مدل بدون خواب نیز است که دارای امکاناتی همچون: تانکر آب، باری فلزی، زباله کش و یخچال می باشد.نوع خواب دار کامیونت ۶ تن دارای: صندلی با قابلیت تنظیم شدن در چهار جهت مختلف، سیستن تهویه یا همان کولر و بخاری، برگرداندن اتاق تا زاویه ۷۰ درجه، جای خواب، تمام جوشکاری و ضد زنگ و…می باشد که به مزایای این نوع کامیونت افزوده است.

کامیونت الوند علاوه بر دو نوع ۶ تن خواب دار و بدون خواب که در بالا به ویژگی های آن اشاره مختصری شد دارای کامیونت ۸ تنی خواب دار نیز می باشد.این نوع کامیونت مدت زیادی نیست که وارد بازار شده است اما توانسته در همین مدت کوتاه تبدیل به بهترین و پر طرفدارترین کامیونت شود.معمولا این درخشندگی را مدیون ساخت بی نظیر و ویژگی های منحصر به فرد ش می باشد.

کامیونت فوسو

 این نوع کامیونت میتسوبیشی فوسو به عنوان یک کامیونت ژاپنی است که توسط یک شرکت ژاپنی نیز ساخته و عرضه شده است.یکی رقبای اصلی و مهم این نوع کامیونت ، کامیونت ایسوزو می باشد که چندین سال است که با بازار عرضه شده است.

کامیونت جک

 این نوع کامیونت را در شرایط بسیار سختی مورد آزمایش قرار داده اند که توانسته به خوبی از پس آن ها بر بیاید.شرایط آزمایش به این شکل بود که حدود مسافت کامیونت که باید طی می کرد ۱۰۰۰۰۰۰ کیلومتر آن هم در شرایط بسیار نرم، بسیار سرد و بسیار مرطوب که به خوبی آن ها رد و به عنوان یک کامیونت با قابلیت های بالا در تمام اقلیم های آب و هوایی شناخته شد.نوع ۶ تنی این کامیونت در برابر تصادفات و ضربات احتمالی به راننده بسیار ایمن عمل کرده و سبب آرامش خاطر برای راننده خواهد شد.در نوع دیگر این کامیونت شاهد مدل ۸ تنی خواهیم بود که به عنوان اولین نوع وارد بازار شده و قابلیت حمل و نقل بار هایی تا ۸ تن را داراست همچنین ویژگی های منحصر به فردی را داراست که به درخشندگی این نوع کامیونت کمک شایانی کرده است.

تمام کمپانی های سازنده انواع کامیونت ها در جهان:

  • خودروسازی فاو: ساخت نوع کامیونت فاو
  • شرکت بهمن دیزل: ساخت نوع کامیونت ایسوزو و همچنین تولید قطعات

بهمن دیزل با همکاری شرکت ایسوزو توانستند تا کامیونت ایسوزو را وارد میدان کنند.

  • تولیدی سایپا دیزل: ساخت نوع کامیونت الوند

شعار سایپا دیزل« حرکت به سوی پیش رفت»

  • کمپانی میتسوبیشی فوسو: سازنده نوع کامیونت فوسو

اصالت اصلی کامیونت فوسو اروپایی بوده

  • شرکت جک موتور: سازنده نوع کامیونت جک

شرکت جک موتور با همکاری شرکتGAC توانسته کامیونت جک را تولید و عرضه کند.

  • شرکت آرین دیزل: سازنده نوع کامیونت جک ۵تنی

وجود کامیونت ها در بازار و در شرکت های حمل و نقل تبدیل به یک موضوع حیاتی و کاربردی شده است طوری که بیشتر حمل و نقل های درون شهری را یک کامیونت انجام خواهد داد و در این زمینه پیشرفت های قابل توجهی را داشته است.همان طور که قبلا نیز اشاره کرده ایم برای داشتن یک کامیونت می توانید هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی اقدام کنید و به سود دهی بالا در کسب و کارتان برسید.هدف ما رضایت شماست پس با اعتمادتان ما را نیز خوشنود کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست