کامیونت هیوندای 6 تن و 8 تن دارای محبوبیت زیادی است. در سال‌های اخیر با بستن قرار دادی انحصاری بین شرکت های ایرانی مثل: سلفچگان با شرکت هیوندای کره جنوبی در جهت تولید کامیونت های هیوندا HD78, HD65 همکاری دوجانبه خود را  آغاز نمودند و بعد از گرفتن مجوز ها  در همان سال ۱۳۹۴ حدود ۳۰۰ نوع کامیونت هیوندای ۶ تن و ۸ تن ساختند.

مضاف بر آن شرکت هیوندای موتورز هم در جهت تولید محصول باکیفیت و ضمانت شده آن ها این کمپانی ها را کمک نمودند. قابل ذکر است که کامیونت هیوندای ۶ تن و ۸ تن بعد از تامین قطعات  فروش کامیونت های خود را با خدماتی به مشتری های خود ارائه می دهند و شما مشتری گرامی می توانید بدون ضامن  با پرداخت مقداری پیش پرداخت از کامیونت هیواندای ۶ تنی و یا ۸ تنی بهره‌مند شوید و مبلغ باقی مانده را به طور چک هایی قسط بندی نمایید و در سر رسید های تعیین شده نسبت به پرداخت آن‌ها اقدام کنید. شما می توانید از خدمات دیگر پیک آموت مثل ترخیص کالا و حمل اثاثیه منزل نیز بهره لازم را ببرید.

 مشخصات کامیونت هیوندای 6 تن و 8 تن

طول ، عرض بدنه و ارتفاع کامیونت های هیوندای ۶ تن به ترتیب ۶۵۱۶، ۲۰۰۰ و ۲۲۷۰  میلی متر هست. موتور این کامیونت‌ها تجهیز شده به ۴ سیلندر است مضاف بر این ها توان موتور ۱۴۰ اسب بخار هست و حجم آن نیز ۳۹۰۷ است و موتور ساخت خود کمپانی هیوندای کره است. کامیونت هیوندای ۶ تن، ترمز کاسه ای هیدرولیکی دارد که دو مدار مستقل داشته و هم چنین ترمز پارک مکانیکی از انتهای گیر بکس نیز دارد .

هم‌چنین مجهز به سیستم ترمز ABS  وEBD  است و قطعا همان طور که اطلاع دارید این نوع ترمز امنیت کاربران را در جاده های نا هموار و سراشیب و یا حتی جاده های خیس را برای شما فراهم می نماید و این نیروی ترمز توسط کنترل هیدرولیک بر روی همه ی چرخ های کامیونت متعادل است و در شرایط اضطرار توان ترمز را بیشتر می نماید. مخزن سوخت  این کامیونت های ۶ تنی  گنجایشی بالغ بر ۱۰۰ لیتری دارد.

دیگر امکانات و تجهیزات کامیونت های هیوندای ۶ تن

کامیونت هیوندای ۶ تن مضاف بر توان بالایی که دارد از تجهیزات و امکانات بسیار مطلوبی بهره می برد به طور مثال:

  • شیشه های این کامیونت برقی بوده  ودارای  قفل مرکزی است.
  • این خودرو تجهیز شده به سیستم تهویه اتاق هست.
  • سپر کامیونت هیوندای ۶ تن با بدنه هم رنگ است
  • آیینه های بغل خودرو از سیستم گرم کن بهره می برد.
  • صندلی شاگرد یک تکه بوده و تحمل وزن ۲ نفر را دارد .
  • مضاف بر این ها کولر، بخاری، جک بالا بر، زاپاس بند ، رادیو با قابلیت اتصال USB  و CD  و … را دارد.

مشخصات کامیونت های دیگر را می توانید در سایت آموت بار نیز مطالعه کنید که کامیونت آمیکو نمونه ای از آن ها می باشد.

کامیونت هیوندای ۸ تنی

کمپانی هیوندا یک شرکت کره ای بوده که در سال ۱۹۶۷ راه‌اندازی شد. ‌ کامیونت ۸ تنی به علت کیفیت بالایی که در تولید دارند در کل جهان از جمله ایران طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. کامیونت هیوندای ۸ تن یا همان HD78  نیز از مدل کامیونت هایی هست که در سال ۱۳۹۴ طی قرار دادی با شرکت هیوندای کره جنوبی در منطقه سلفچگان شروع به ساخت آن کرد.

سازندگان این کامیونت‌ها امنیت آن را در تا حد قابل قبولی بالا برده ‌اند و مشخصات فنی آن مثل: طول، عرض و ارتفاع کامیونت هیوندای ۸ تن  هم مثل: کامیونت هیوندای ۶ تن بوده و موتور پر توان D4 DD   را دارد، حجم موتور ۳۹۰۷ هست و استاندارد های آلایندگی یورو ۳ را داراست. گیر بکس ۵ سرعته از گونه‌ی کلاج تک صفحه ای بدون آزیست داشته و حداکثر وزن مجاز قابل حمل آن ۸ تن هست و دیگر تجهیزات آن هم مثل کامیونت هیوندای ۶ تنی هست.

مشخصات فنی هیواندای HD500

این کامیونت یک خودروی کشنده به حساب می آید. موتور این کامیونت هیوندایHD500  توانی معادل با ۳۸۰ اسب بخار داشته و این خودرو ۶ سیلندر و ۲۴ سوپاپ را داراست. حجم روغنی که این خودرو در خود جای می دهد ۳۰ لیتر و حجم آب رادیاتور آن ۴۲ لیتر است. حجم موتور این کامیونت ۱۲۳۰۰ سی سی هست و مضاف بر این ها کامیونت هیوندایHD 500  توربو شارژر و اینتر کولر دارد و هم چنین ترمزABS و ASR   را داراست.

مخزن سوخت این کامیونت ۶۸۰ لیتر سوخت را در خود جای می دهد و طول، عرض بدنه و ارتفاع سقف اتاق این کشنده به ترتیب ۳۹۷۵، ۲۴۹۵ و ۳۵۰۳ میلی‌متر است  هم چنین این خودرو چرخ های جلو بزرگ دارد که خاصیت انعکاسی داشته و چراغ های راهنما روی درب ها قرار داده شده است وبه  بالا بر  برقی کابین‌دار مجهز است  که با سوئیچ مجزا بوده و شیشه های آن نیز به کمک برق بالا و پایین می رود.

با وجود کامیونت هایی با اینگونه مشخصات خدمات ویژه توسط شرکت پیک آموت به خوبی صورت می گیرند که از آن ها می توان به ترانزیت داخلی و ترانزیت بین المللی اشاره کرد.

شرایط فروش اقساطی کامیونت هیوندای 6 تن و 8 تن در سال 99

شرایط اقساطی کامیونت های هیوندای ۶ و ۸ تن در سال ۹۹  این طور هست که شما می توانید مدارک خود را برای شرکت مد نظر ارسال کنید و آن ها اطلاعات شما را پس از این که بررسی کردند و در صورت تایید مدارکتان به شما اطلاع می دهند و بعد از پرداخت وجه نقد یا همان پیش پرداخت اولیه، باقی مانده ی مبلغ را قسط بندی می نمایند.

مشتری گرامی از تخفیفاتی  مثل: بیمه یک ساله شخص ثالث و کارت سوخت و غیره  می تواند استفاده کند. توجه داشته باشید که غالبا این اقساط را ۶۰ ماهه تنظیم می نمایند و در زمان ثبت  نام آن ها ضوابط و شرایط لیزینگ را برای شما توضیح می دهند و شما با تایید آن ها و  تسویه پیش پرداخت اولیه کامیونت هیوندای ۶ تن و یا ۸ تن مد نظر خود را دریافت می کنید. نکته قابل ذکر دیگر این که هر چه قدر میزان پیش پرداخت شما بیشتر باشد مقدار اقساط پرداختی شما کم تر می گردد هم چنین تعداد دفعات پرداخت آن ها را نیز می توانید کم تر نمایید.

قیمت کامیونت هیوندای 6 تن و 8 تن در سال 99

قیمت کامیونت هیوندای ۶ تن و ۸ تن هم مثل هر کالای دیگر و یا هر خودروی دیگر با توجه به نوسانات بازار تغییرات زیادی دارد و این کامیونت ها نیز قیمت ثابت و مشخصی ندارد. این کشنده ها از آن جایی که توان موتور بالا، سیستم ترمز مرغوب و تحمل وزن بار به نسبت بالایی که دارند قاعدتا باید قیمت قابل توجهی داشته باشند ولی شرکت ما شما را از این دلهره می حراسد چرا که این قیمت ها در برابر کارایی این کشنده‌ها بسیار مناسب تر هست و هزینه خرید نقد آن به نسبت فروش اقساطی آن  یک درصد معینی بهتر هست .

ولی خب قیمت روز کامیونت هیوندای ۶ تن در سال ۹۹ طبق آخرین آمار ۳۵۲ میلیون تومان بوده و  قیمت کامیونت هیوندای ۸ تن در سال ۹۹ ، 3۶۷ میلیون و۷۰۰ هزار تومان هست و این اطمینان را به شما می دهیم که شما با خرید این کامیونت ها و بار زدن با آن ها می توانید چندین برابر هزینه‌ای که بابت خرید آن پرداخت کرده اید را جمع آوری کنید پس برای خرید این محصول اصلا نگران نباشید.

خرید و فروش کامیونت های هیوندای  6 تنی و 8 تنی

امروزه اکثر کار های بشر از طریق اینترنت و به طور آنلاین صورت می گیرد.  خرید و فروش خودرو نیز در این برنامه ها انجام می پذیرد که در آن صاحب خودرو مضاف بر هزینه دیگر المان های خودرو و خصوصیت ها و عیب های خودرو ی خود را در اختیار شما می گذارد و اگر توان پرداخت آن قیمت پیشنهاد شده را داشتید، می خرید.

هم چنین درصورتی که شما توان خرید کامیونت هیوندای ۶ تن و ۸ تن ۹۹ را ندارید و یا این که تمایل به خرید کامیونت های هیوندای ۶ و ۸ تنی به شکل دست دوم ندارید، می توانید آن میزان که هزینه دارید را به عنوان پیش پرداخت نمایید و بدون ضامن و با دادن چک هایی با مبلغ های مشخص شده کامیونت هیوندای ۶ تن و یا کامیونت هیوندای ۸ تنی سال ۹۹ را خرید کنید و دیگر دلهره این را نداشته باشید که کامیونت شما صفر نیست و امکان دارد  عیب هایی را داشته باشد و این که چقدر بایدبرای آن هزینه کنید.

1 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست