اخبار

به بخش اخبار پیک آموت خوش آمدید

اخبار گروه حمل و نقل پیک آموت شامل گزیده ای از اخبار روز مرتبط با صنعت حمل و نقل است که به صورت روزانه برای شما مشتریان گرامی ارائه می شود تا در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورید.

اخبار گروه حمل و نقل پیک آموت

در قسمت اخبار مجموعه باربری پیک آموت، مقالاتی در زمینه حمل و نقل بین شهری، نرخ کرایه سالیانه و اخبار روازنه مربوط به باربری با انواع نیسان بار و وانت بار به صورت اختصاصی توضیح داده می شود. با مطالعه اخبار روزانه حمل و نقل بین شهری و اطلاع از هزینه های باربری و نحوه حمل بار، شما مشتریان گرامی به راحتی می توانید خدمات باربری مورد نیاز خود را انتخاب کرده و برای ثبت سفارش باربری اقدام کنید.

همچنین می توان بیان کرد که اطلاع از اخبار روزانه موجب افزایش آگاهی در زمینه باربری بین شهری و خدمات و تعرفه باربری حمل و نقل بین شهری خواهد شد.

اخبار مهم در گروه حمل و نقل پیک آموت

در گروه حمل و نقل پیک آموت برای افزایش آگاهی مشتریان، اخبار مهم درباره خدمات باربری بین شهری، نحوه حمل بار، نرخ کرایه باربری، تعرفه باربری و اطلاعات لازم برای استخدام رانندگان به صورت هفتگی یا ماهیانه ارائه می شود. بر همین اساس متقاضیان می توانند با مطالعه آن برای افزایش آگاهی خود اقدام کنند.

از موارد مهمی که در نوشته های گروه حمل و نقل پیک آموت بسیار به آن تاکید می شود، خدمات انحصاری این مجموعه باربری است که شامل صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر است. با استفاده از این خدمات مشتریان می توانند باربری ایمن و مطمئن را برای خود رقم بزنند و با خیال راحت امور باربری خود را به تیم حرفه ای و متخصص پیک آموت بسپارند.

ارائه نرخ کرایه حمل بار به صورت سالیانه از دیگر مواردی است که در گروه حمل و نقل پیک آموت درباره آن اطلاعات لازم به مشتریان ارائه می شود. با کسب اطلاعات لازم از هزینه باربری متقاضیان راحت تر می توانند خدمات باربری خود را انتخاب کنند، البته لازم به ذکر است که هزینه های باربری با توجه به ویژگی های بار مانند نوع بار، وزن و حجم بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، فصل باربری، فوریت در باربری، مدت زمان باربری و تخلیه بار، مبدا و مقصد باربری محاسبه می شود.

لازم به ذکر است که پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه حمل و نقل بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی است.

این مجموعه باربری با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل بین شهری موجب شده است که متقاضیان در هر گوشه ای از ایران قرار داشته باشد، به راحتی می توانند از خدمات با کیفیت و با تعرفه مناسب بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید. در ضمن شما مشتریان گرامی لازم است که بدانید تیم پشتیبانی در حمل و نقل پیک آموت به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.