باربری اصفهان به قزوین 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به قزوین

باربری اصفهان به قزوین تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت در زمینه حمل بار به صورت بین شهری فعالیت دارد. این باربری با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه بسته بندی و باربری همواره در تلاش است که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به مشتریان خود ارائه دهد.

باربری اصفهان به قزوین تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامی، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی با انواع ماشین باربری اعم از سبک مانند نیسان بار بین شهری، نیم سنگین و سنگین کاملا مجهز توسط رانندگان آشنا به مسیر و آموزش دیده انجام می دهد. در این باربری تمام موارد ایمنی برای حفظ سلامت بار به صورت کاملا استاندارد و حرفه ای رعایت می شود، برهمین اساس مشتریان هیچ گونه دغدغه ای در زمینه حمل بار بین شهری نخواهد داشت و با خیال بار خود را به مجموعه باربری پیک آموت می سپارند.

برای استفاده از باربری اصفهان به قزوین می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری و نوع ماشین باربری درخواست خود را ثبت کنید. تیم پشتیبانی پیک آموت به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

خدمات باربری اصفهان به قزوین

خدمات باربری اصفهان به قزوین

در باربری اصفهان به قزوین برای حمل انواع بار خدمات ویژه ارائه می شود که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر (موجب افزایش ایمنی و پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار) اشاره کرد. خدمات ارائه شده در گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت انحصاری است و در هیچ باربری دیگر چنین خدماتی به مشتریان ارائه نمی شود.

از دیگر خدمات ویژه این مجموعه باربری حمل اثاثیه منزل به صورت کاملا حرفه ای است که با درخواست مشتری نیروی حمل بار و بسته بندی ماهر و با تجربه ارسال می شود. با استفاده از این خدمات مشتریان می توانند حمل اثاثیه منزل به صورت بین شهری را برای خود ایمن کنند؛ زیرا تمام مراحل اسباب کشی با به کارگیری تجهیزات مدرن و روش های اصولی انجام می گیرد و همچنین از بهترین و مجهزترین ماشین های باربری استفاده می شود.

حمل خرده بار یکی دیگر از خدمات باربری اصفهان به قزوین است که با بهره مندی از آن دیگر نیازی به استفاده از نیسان بار به صورت دربستی نخواهد بود و تنها هزینه حمل کالا از مشتریان دریافت می شود.

نرخ کرایه باربری اصفهان به قزوین

هزینه حمل بار در باربری اصفهان به قزوین با توجه به مطابق نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود. به این صورت که نرخ کرایه حمل بار براساس عوامل موثر بر باربری مانند نوع بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، فصل باربری و فوریت در باربری مشخص می شود. همچنین استفاده از نیروی حمل بار و بسته بندی و بیمه نامه در قیمت نهایی باربری موثر است و نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های مختلف تعرفه ثابت در نظر گرفت.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری اصفهان به قزوین می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

نرخ کرایه باربری اصفهان به قزوین

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات به متقاضیان حمل بار است. این مجموعه باربری با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل سبک بار به صورت سراسری موجب شده است که شما مشتریان گرامی در هر گوشه ای ایران قرار داشته باشید، بتوانید خدمات باربری با کیفیت بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر