باربری زهان و قهستان خراسان جنوبی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری زهان و قهستان

زهان شهری در استان خراسان جنوبی که در بخش زهان از توابع زیرکوه قرار گرفته است. این روستا در گذشته با نام زه آب معروف بوده است که به معنای جوشش آب می باشد. در آمد اصلی مردم اهالی شهر زهان زرشک می باشد. همچنین جمعیت این استان در سال 1385 برابر با 707 نفر بوده است. خدمات باربری زهان و قهستان توسط شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی انجام می شود.

قهستان نام محله یا سرزمینی است که در مرکز فلات ایران و در قسمت جنوب خراسان قرار گرفته است. این بخش از خراسان شهرهایی مانند قردوس، قاین، طبس، بیرجند، کاشمر، تربت حیدریه، خواف، گناباد و تایباد را در اختیار خود گرفته است.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از این دو شهر با نمایندگی پیک آموت در خراسان جنوبی با شماره 09156665639 در تماس باشید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات باربری آرین شهر، خشک و افین خراسان جنوبی مقاله آبی رنگ را مطالعه نمائید.

باربری زهان و قهستان به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری باربری زهان و قهستان به تهران را انجام داد. این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول شامل 1316 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14ساعت و 45 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از شهر زهان شروع میشود و پس از عبور از  طبس، انارک، مهاباد، کاشان و قم به سمت تهران ختم می شود.

مسیر دوم شامل 1370 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت و 45 دقیقه فاصله دارد. این مسیر از قهستان شروع می شود و بعد از کرمان، رفسنجان و یزد به سمت کاشان و قم به تهران ختم می شود.

مسیر سوم شامل 1326 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 15 ساعت و 5 دقیقه فاصله است. این مسیر از زهان و قهستان به سمت بیرجند، سبزوار، شاهرود و شمنان ادامه دارد و به تهران ختم می شود.

رانندگان پیک آموت یک مسیر را با توجه به ناهمواری جاده، شرایط آب و هوایی و … انتخاب می کنند و روی تمام بارها چادر برزنتی میکشند تا در هنگام بارندگی و برق و گرمای زیاد بار دچار آسیب و خسارت نشود.

حمل بار از قهستان و زهان

خدمات باربری پیک آموت در این شهر معمولا با نیسان و خاور انجام می شود. شما می توانید برای حمل بارهای مختلف مانند محصولات غذایی، محصولات صنعتی، لوازم منزل و … با شرکت پیک آموت تماس بگیرید. خدمات این شرکت در استان خراسان جنوبی به صورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از مشاوره ماشین باربری خود را دریافت نمائید.

رانندگان پیک آموت معمولا طی مدت 2 ساعت برای بارگیری در مبدأ حاضر می شوند. اما شما می توانید برای بارگیری زمان مشخصی را تعیین نمائید تا شرکت در اسرع وقت ماشین برای شما رزرو و ارسال کند. معمولا برای حمل بارهای کوچک از نیسان دربستی جهت بارگیری و باربری استفاده می شود و برای بارهای حجیم با تناژ بالا ( 4 تن ) باید از خاورهای مسقف و روباز جهت بارگیری و باربری استفاده نمائید.

حمل اثاثیه منزل قهستان و زهان

نیسان بار و خاور بهترین خودروهای باربری برای حمل اثاثیه منزل در سراسر نقاط کشور می باشد. قبل از دریافت خدمات بارگیری و باربری ابتدا باید وسایل منزل خود را به صورت اصولی و مطمئن بسته بندی نمائید. بسته بندی لوازم منزل نیاز به مهارت و تخصص دارد. چراکه در صورت بسته بندی نامناسب ممکن است لوازم شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود.

باربری زهان و قهستان
باربری زهان و قهستان

به همین منظور شرکت باربری پیک آموت با ارائه پرسنل بسته بندی به شما کمک بزرگی در بسته بندی لوازم منزل شما می کند. پرنسل مخصوص بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به روش کاملا اصولی و مرتب بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود. این امر هم در مدت زمان بسته بندی و هم در میزان خستگی شما صرفه جویی می کند.

پس از بسته بندی کامل لوازم منزل خود می توانید با شماره 09156665639  تماس بگیرید و با توجه به حجم و وزن لوازم منزل خود ماشین مخصوص باربری را از پیک آموت دریافت نمائید. برای دریافت خدمات حمل اثاثیه منزل از 0 تا 100 می توانید با پیک آموت تماس بگیرید و تجربه یک باربری سریع، مطمئن و ارزان را تجربه نمائید.

مزایا و خدمات باربری قهستان و زهان

  • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
  • انجام خدمات باربری انواع کالا ها با اوزان  و تناژ های مختلف
  • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
  • بارنامه و بیمه نامه رسمی
  • پایین ترین قیمت باربری در تهران
  • حمل بار به صورت رفت و برگشت
  • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
  • تحویل به موقع و سریع بار
  • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور
  • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی

مقالات بیشتر: باربری قائن، خونیک و روم خراسان جنوبی

پایانه باربری زهان و قهستان

شرکت باربری آموت بار پس از 30 سال تجربه درخشان با افتخار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در ایران می باشد که با بیش از 38.000 راننده آماده خدمات رسانی به تمامی مردم عزیز کشور در هر نقطه ایران می باشد.  برای ارسال بارهای زیر 2 تن مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار و … می توانید با آموت بار تماس بگیرید.

اگر از جمله افرادی هستید که بیزینس و شغل شما با شرکت باربری درگیر است می توانید با ما همراه شوید. ما از هر کجای استان خراسان جنوبی در کمترین زمان ممکن بار شما را به شهرها و کلانشهرهای دیگر مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز و ..به صورت سریع و مطمئن ارسال می کنیم.

حمل خرده بار شامل بارهایی است که نیازی به ماشین دربستی ندارد. خرده بار معمولا با توجه به نوع و وزن بار مشخص می شود. یعنی اگر بار شما دارای وزن و ابعاد کوچکی است می توان آن را با دیگر بارها به مقصد مورد نظر ارسال کرد. هزینه حمل کنار باری نیز نسبت به بار دربستی کمتر می باشد. ما با تخمین مسافت هزینه کنارباری را برای شما محاسبه و از شما دریافت می کنیم.

برای دریافت خدمات باربری.در هر ساعت از شبانه روز می توانید.با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 تماس بگیرید. مشاورین و کارشناسان آموت بار در دو.شیفت کاری آماده خدمت رسانی در زمینه خدمات باربری به شما مردم عزیز کشور می باشند.

مطالب مرتبط دیگر