تعرفه باربری مازندران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری مازندران

تعرفه باربری مازندران به نقاط مختلف کشور به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار و باربری با خاور و کامیونت انجام می شود. باربری از مازندران به تهران از دیگر خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت می باشد که باربری برای این شهر باربری ماندران به تهران است.

همچنین نرخ و قیمت باربری مازندران به عواملی مانند صدور بارنامه هوشمند و بیمه بار بستگی دارد. بیمه کردن یا نکردن بار به اختیار صاحب بار است. با بیمه کردن بار نگرانی صاحب بار از نظر خسارت یا آسیب دیدگی برطرف خواهد شد؛ زیرا در صورت آسیب دیدگی بار بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت است که بارنامه در گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت سیستمی صادر می شود و در صدور بارنامه خطای دست به شدت کاهش یافته است.

بابل میدان کیا حمل و نقل آموت بار
09114125735

تعرفه باربری مازندران به تهران و شهرستان

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

مازندران

تهران

نیسان

مازندران

اهواز

خاور

مازندران

شیراز

کامیون

مازندران

یزد

کامیونت

مازندران

رشت

تریلی

مازندران

کرمانشاه

تریلی 18 چرخ

مازندران

تبریز

خاور کمپرسی

مازندران

گیلان

جرثقیلدار

مازندران

قزوین

خاور مسقف

مازندران

بوشهر

خاور یخچال دار

مازندران

کرج

وانت کمپرسی

مازندران

سمنان

تریلی کفی

مازندران

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

مازندران

مشهد

خاور کفی

مازندران

اردبیل

نیسان کفی

گروه حمل و نقل پیک آموت تمامی امور باربری را با انواع ماشین باربری انجام می دهد. برای کسب اطلاعات لازم در زمینه تعرفه باربری مازنداران می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر بر تعرفه باربری مازندران

هزینه باربری به دلیل اینکه به عواملی چون نوع بار، وزن بار، حجم بار، زمان بارگیری و نوع ماشین برای باربری بستگی دارد، نمی توان برای آن هزینه ثابت در نظر گرفت و متغیر است. همچنین بار می تواند به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار یا خاور انجام شود.

تعرفه باربری در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری مجموعه باربری آموت بار می توانید با پشتیبان یا با شماره 09114125735 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر