باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت پیک آموت

باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت تهران، شهر جدید پردیس منطقه خرمدشت واقع شده است. این باربری تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به ارائه خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است.

منطقه صنعتی خرمدشت پردیس در شرق تهران با دارا بودن سابقه ای بیش از 3 دهه و وسعتی در حدود 250 هکتار با وجود برخورداری از توان صنعتی بالا و جای دادن تعدادی از موفق ترین و بزرگ ترین واحدهای صنعتی از جمله شرکت بزرگ و معتبر پلیران اتصال است.

منطقه صنعتی خرمدشت به عنوان یک محدوده صنعتی بر روی نقشه تهران قرار دارد. این منطقه از سه طرف به خرمدشت، سیاه سنگ و 24 متری سینا راه دارد. اصناف مستقر در آن اکثرا کارگاه های نظیر کارگاه های نجاری ، مبلمان ، آهن آلات تولید قطعات صنعتی آسانسور سازی و کارگاه های مواد شیمیایی می باشند. از عمده فعالیت های شهرک صنعتی خرمدشت تولید چوب ، قطعات چوبی و برش چوب است.

02155537323

باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت به اصفهان

برخی از محصولات شهرک صنعتی خرم دشت به کلان شهرهای ایران مانند تهران ، یزد ، مشهد و … ارسال می شود. برای بارگیری محصولات عمده و زیاد باید تریلی و یا کامیونت باشد که سامانه باربری آموت بار تمامی مدل های تریلی و کامیونت را تحت پوشش خود قرار داده است.

باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت نیز نیاز به باربری دقیق و مطمئن دارد و از آنجایی که فاصله این شهرک صنعتی تا خرم دشت حدود 490 کیلومتر می باشد و باید مسافت زیادی بار جا به جا شود. تمامی رانندگان سامانه باربری آموت بار حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و این امر نگرانی شما را از رسیدن بار شما به صورت سالم و بی نقص برطرف می کند.

قیمت باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت

هزینه باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت به عوامل مختلفی مانند ویژگی های محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل بار بستگی دارد که برخی از آنها عبارت است از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین مورد نظر برای بارگیری و باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

شما می توانید برای اطلاع تعرفه دقیق باربری بار خود در باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت با شماره 02177244126 تماس حاصل فرمایید.

ماشین های باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد.

برای حمل بار با باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت فقط کافی است نوع و وزن بار خود را به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید. برای مثال برای باربری تهران به شهرستان می توانید دو نیسان برای حمل بار خود و یا یک خاور انتخاب کنید.

ارسال خرده بار از باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت به شهرستان ها

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند.

باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر می خواهید باری از شهرک صنعتی خرمدشت به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با سامانه باربری آموت بار در تماس بگیرید.

باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز و کرمانشاه نمایندگی دارد و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن 20 سال سابقه در زمینه باربری به صورت بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است. این مجموعه باربری با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل سبک بار در ایران موجب شده است متقاضیان در هر گوشه ای از کشور قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات باربری بهره مند شود.

بنابراین اگر در جستجوی یک باربری ایمن و با کیفیت هستید، پیشنهاد می شود امور حمل و نقل بین شهری خود را به پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام خدمات باربری به صورت کاملا حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری انجام می شود.

لازم به ذکر است در باربری پیک آموت تمام سعی در ارائه خدمات حمل و نقل بین شهری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری است که همین ویژگی های انحصاری موجب جلب اعتماد بیشتر و اعتبار روزافزون این مجموعه باربری شده است.

شما مشتریان گرامی برای ارتباط سریع تر می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر