باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت پیک آموت

باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت تهران، شهر جدید پردیس منطقه خرمدشت واقع شده است. منطقه صنعتی خرمدشت پردیس در شرق تهران با دارا بودن سابقه ای بیش از 3 دهه و وسعتی در حدود 250 هکتار با وجود برخورداری از توان صنعتی بالا و جای دادن تعدادی از موفق ترین و بزرگترین واحدهای صنعتی از جمله شرکت بزرگ و معتبر پلیران اتصال است.

منطقه صنعتی خرمدشت به عنوان یک محدوده صنعتی بر روی نقشه تهران قرار دارد. این منطقه از سه طرف به : خرمدشت ، سیاه سنگ و 24 متری سینا راه دارد. اصناف مستقر در آن اکثرا کارگاه های نظیر: کارگاه های نجاری ، مبلمان ، آهن آلات تولید قطعات صنعتی آسانسور سازی و کارگاه های مواد شیمیایی می باشند. از عمده فعالیت های شهرک صنعتی خرمدشت : تولید چوب ، قطعات چوبی و برش چوب است.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی خیرآباد اراک مطالعه فرمائید.

02155537323

باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت به اصفهان

برخی از محصولات شهرک صنعتی خرم دشت به کلان شهرهای ایران مانند تهران ، یزد ، مشهد و … ارسال می شود. برای بارگیری محصولات عمده و زیاد باید تریلی و یا کامیونت باشد که سامانه باربری آموت بار تمامی مدل های تریلی و کامیونت را تحت پوشش خود قرار داده است.

باربری از این شهرک صنعتی نیز نیاز به باربری دقیق و مطمئن دارد و زیرا فاصله این شهرک صنعتی تا خرم دشت حدود 490 کیلومتر می باشد و باید مسافت زیادی بار جا به جا شود. تمامی رانندگان سامانه باربری آموت بار حرفه ای و مسلز به جاده می باشند و این امر نگرانی شما را از رسیدن بار شما به صورت سالم و بی نقص برطرف می کند.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی اعم از

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین مورد نظر برای بارگیری و باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

بستگی دارد. شما می توانید برای تعرفه باربری بار خود با شماره 02177244126 تماس حاصل فرمائید.

ماشین های باربری آموت بار

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد.

فقط کافیست نوع و وزن بار خود را به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید. برای مثال برای باربری اثاثیه منزل از پردیس می توانید دو نیسان برای حمل بار خود و یا یک خاور انتخاب کنید.

حمل اثاثیه منزل از پردیس

بسیاری از مردم به دلایل مختلف مانند آب و هوا و شرایط کار  محل زندگی خود را از شهری به شهر دیگر منتقل می کنند. برای حمل اثاثیه منزل باید در نظر داشت که اثاثیه منزل به طور اصولی و مطمئن بسته بندی شوند. بسته بندی اثاثیه منزل زمان و انرژی زیادی را از شما می گیرد و به همین خاطر باعث می شود لوازم منزل خود را درست بسته بندی نکنید.

باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته کار شما را برای بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت تر کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچیک تا بزرگ را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیب نبینند. در مقاله دیگر سایت آموت بار راجع به حمل و باربری اثاثیه منزل به صورت کلی تر توضیح داده ایم.

ارسال خرده بار از باربری محدوده شهرک صنعتی خرم دشت به شهرستان ها

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچیک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند.

باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از شهرک صنعتی فرامان می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با سامانه باربری آموت بار در تماس بگیرید.

باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز و کرمانشاه نمایندگی دارد. و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل آموت بار. و یا ارتباط با ماشاورین ما با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

باربری شهرک صنعتی خرمدشت, تعرفه باربری اثاثیه منزل در سال 1400, تعرفه باربری پردیس در سال 1400, حمل اثاثیه منزل در پردیس, حمل بار بین شهری در پردیس

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.