باربری محدوده شهرک صنعتی یزد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-یزد-پیک-آموت

باربری شهرک صنعتی یزد از جمله امکاناتی است که سامانه عظیم و هوشمند آموت بار انجام می دهد. به کمک سامانه آموت بار شما می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به حجم بار خود انتخاب کنید.

شهرک صنعتی یزد در بزرگ راه هاشمی رفسنجانی ، بین جاده فولاد و جاده کمربندی یزد قراردارد. تعداد کارخانه هایی که در شهرک صنعتی یزد وجود دارد نزدیک به بیش از 12 کارخانه فعال می باشد که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.

یزد جاده فیض آباد پایانه حمل و نقل کالا غرفه 3
09130335364

تعدادی از کارخانه های شهرک صنعتی

شرکت کفش پوشان آسان یزد ،

شن ماسه و آسفالت چم ، شرکت برج بنای یزد ،

بسته بندی آجیل ، تابندگی حسینی

تولید و بسته بندی خشکبار ، صنایع چاپ و بسته بندی پروین

روغن زیتون ، قارچ

بیسکویت ، تولید مواد غذایی

تولید کاغذ و مقوا

تولید یخ ، حلوا شکری

آبلیمو و آبغوره گیری و سبزی خردکنی

بسته بندی حبوبات

آب معدنی

ترشیجات ، برنج ، عسل

توزیع و بسته بندی چای

دانه روغنی ، کیک و کلوچه

تولید و پخش تخم مرغ

و…

باربری یزد به تهران

باربری و حمل بار توسط نیسان بار و خاور و همچنین ماشین آلات سنگین حمل بار همچون تریلی و ترانزیت ترافیکی از جمله خدماتی است که حمل و نقل آموت از سال 1387 در اهواز راه اندازی و تا به امروز به بالاترین سطح خود یعنی باربری از اهواز به تهران، کرج، تبریز، شیراز، گیلان و غیره رسیده است، که در کنار آن خدماتی نوین همچون حمل روباری و خرده بار هم اضافه شده با امکان صدور بیمه نامه برای اولین بار پس لذا امروزه از خوزستان به تمام نقاط کشور اگر قصد حمل بار داشته باشید میتونید با آموت بار تماس بگیرید

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدا از مقصد
  • نوع بسته بندی بار
  • ارزش بار
  • نوع و تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار

باربری خرده بار از تهران به یزد

یکی از مواردی که همه ساکنان استان یزد با اون حتما حتی یک بار برخورد کردند حمل برخی بارها با حجم بیسار کم هستش که در این بار در تجربه اول کلی سوال برای کسایی که با این مورد مواجع میشن پیش میاد که مهم ترین اون این که حالا چطوری باید این بار رو با کم ترین هزینه بع عنوان مثال از یزد به تهران حمل کنم، خب شاید چند دقیقه فک کنید و به جواب قطعی نرسید مخصوصا زمانی که این بار قیمتی باشه چرا؟

چون شما اینجا بزرگترین دق دقتون این که این بار اگرم قرار بصورت روباری و یا خرده بار ارسال بشه نکنه بهش آسیبی وارد بشه، که البته این فکر بی مورد نیست چون همه ما دمیدونیم که خرده بار به این معناست که بار شما همراه تعداد زیادی بار دیگه حمل میشه و مهم تر از همه این که خیلیا نمیدونن شاید شما هم همون دسته آدم ها باشید که بار روباری بیمه نمیشه.

اطمینان باربری

این به این معناست که اگر بار شما از حساسیت بالایی از نظر آسیب پذیری برخوردار باشه ناخودآگاه شما رو به فکر وا میداره که مقداری نگران بارتون باشید و بی مورد هم نیست چون شما کالای مورد نظر رو تحویل باربری میدید و در قبالش تعهدی مبنی بر این که بار شما با اطمینان 100 درصد سالم به مقصد میرسه به شما داده نمیشه، پس بازم جای نگرانی دارد.

اگر سوالی راجع به نوع بارگیری و یا حمل بار توسط سامانه باربری آموت بار دارید با شماره 09133898476 تماس حاصل فرمایید.

به حرحال همه این توضیحات داده شد که البته خبلی طولانی تر هم میتون باشه که در اینجا به تفاوت شرکت آموت در این زمینه اشاره کنیم و بگم که ما همین سیستم رو در گذشته با این ایرادات داشتیم ولی با توجه به گذر زمان و نیاز به بروز شدن تمامی موارد را برطرف نموده و به جمع بندی بهترین راه حل رسیده این در اینجا، که اون هم حمل کنار باری

باربری یزد به کرج

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت آموت به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار کرج به شهرستان ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد،

یعنی این که دیگه نگرا نیستید که بار شما از یزد به کرج ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست، حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت آموت به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار کرج به شهرستان ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش  بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از یزد به کرج ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

محل و انواع بارگیری

مهم تر از اون هم این که بار شما از محل بارگیری از شما تحویل گرفته میشه و همچنین در محل دقیق مقصد تحویل میشه، پس بازم جای نگرانی نیست و مهم تر از همه قرار نیست شما یک بار کالا رو به محل باربری ببرید و در کرج هم بار رو از نمایندگی کرج تحویل بگیرید بلکه کل کاز از صفر تا صد به عهده ماست و با کمترین زمان بار شما به هر نقطه از کشور که بخواهید حمل میشه که از مهم ترین اون ها هم میشه به تبریز و شیراز هم اشاره کرد.

باربری به صورت نیسان بار و وانت بار ، خاور ، کامیونت و … توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود و شما در هرکجا و در هر زمان کافیست با آموت بار تماس بگیرید. آموت بار دارای 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور می باشد. خدمات رسانی آموت بار به صورت شبانه روزی بوده و این امر نگرانی تمامی صاحب باران را از جانب زمان بارگیری برطرف کرده است.

باربری یزد به اصفهان و بالعکس

باربری اصفهان به یزد و بالعکس از جمله باربری هایی است که سامانه آموت بار انجام می دهد. بدلیل اینکه در یزد شهرک صنعتی های متعددی وجود دارد بخشی از باربری های این سامانه در یزد صورت می گیرد. تمامی رانندگانی که در این سامانه فعالیت می کنند با تجربه بوده و تمامی مسیرهای حمل بار به شهرستان ها را به صورت کاملا حرفه ای طی می کنند.

بارنامه یکی از مسائل مهم باربری می باشد. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. در سامانه باربری آموت بار بارنامه به صورت سیستمی صادر می شود و این به منزله ی این است که خطای دست در صدور بارنامه به صورت چشم گیری کاهش یافته است.

, , , , ,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.