در مقاله گذشته درباره ی باربری محدوده نمایشگاه بین المللی تهران صحبت کردیم. امروز می خواهیم درباره باربری نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی صحبت کنیم. اگر سوالی درباره باربری محدوده نمایشگاه بین المللی دارید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی

در شهرستان های اردبیل، ارومیه و … طی سال نمایشگاه های مختلفی برگزار می شود. برخی از این نمایشگاه ها، نمایشگاه های بین المللی کتاب، لوازم برقی، خودرو و … می باشد. بسیاری از صاحب شرکت ها و یا کارآفرینان برای دیده شدن محصول خود وارد این نمایشگاه شده اند تا محصولات خود را در دسترس مردم قرار دهند.

بسیاری از مردم با رفتن به نمایشگاه محصولات مورد نظر خود را خریداری می کنند ولی برای بردن محصولات خود دچار مشکل می شوند. اگر به دنبال راه حل این مسئله هستید تا انتهای این مقاله با آموت بار همراه باشید.

اتوبار و باربری از نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی اکثرا در شهرهای مهم و اصلی این استان مانند شهر تبریز، ارومیه و … برگزار می شود تا بیشتر مردم برای دیدن محصولات به نمایشگاه بروند. همچنین بسیاری از کشورها در سراسر جهان برای شرکت در این نمایشگاه ها به ایران می آیند تا از محصولات جدید کشور مطلع شوند تا در صورت لزوم محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند و به کشور خود ارسال (ترانزیت) کنند.

حمل بار از نمایشگاه ها به شهرستان ها

بسیاری از کارخانه دار ها با توجه به موضوع نمایشگاه محصولات خود را برای دیده شدن وارد نمایشگاه ها میکنند. برای مثال خودری های جدید مانند دیگنیتی، فیدلیتی و … توسط شکرت بهمن وارد نمایشگاه می شود تا مردم برای دیدن این محوصلات جدید به نمایشگاه بیایند و پس از رویت خودروها پیش خرید خود را آغاز کنند.

همچنین نمایشگاه مواد غذایی و یا مبلمان هم به همین صورت فعالیت می کنند. باربری آموت بار برای راحتی شما ماشین های باربری برای حمل بار از نمایشگاه ارسال می کند. فقط کافیست با دفتر آموت بار در آذربایجان غربی 09149866851 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

بسته بندی لوازم و محصولات نمایشگاه بین المللی

برخی از محصولات مانند محصولات چوبی، برقی و … ممکن است در هنگام باربری دچار آسیب شود و این برای صاحب بارها نگران کننده است و این سوال برای آنها پیش می آید که راه حل چیست؟

آموت بار برای اطمینان و برطرف کردن نگرانی شما بارهای ارسالی شما را بیمه می کند تا در صورت آسیب و یا خسارت، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

همچنین تمام ماشین های باربری آموت بار دارای چادر برزنتی می باشند تا در فصل های پاییز و زمستان که بارندگی و بارش برف داریم بار شما دچار آسیب نشود.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین مانند میز ناهارخوری، یخچال، فریزر و … می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

قیمت باربری از نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی

هزینه بارگیری و باربری ثابت نبوده و به عواملی مانند

  • نوع بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع ماشین باربری
  • موقعیت نمایشگاه
  • مقصد
  • بیمه باربری

و… بستگی دارد.

نمایندگی های آموت بار در آذربایجان غربی

باربری آموت بار در تمامی مناطق آذربایجان غربی نمایندگی خود را راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 و یا دفتر آموت بار در استان آذربایجان غربی تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست