از جمله باربری هایی که از استان اردبیل انجام می شود، باربری از نمایشگاه بین المللی این استان توسط آموت بار است. شما می توانید برای اطلاع از باربری نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی نیز روی لینک بزنید.

نمایشگاه بین المللی اردبیل

این نمایشگاه دراستان اردبیل، ساحل جنوبی دریاچه شورابیل، محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان اردبیل می باشد. هر سال با برگزاری این نمایشگاه مردمان بسیاری از سراسر جهان برای بازدید به ایران سفر می کنند.

باربری از نمایشگاه بین المللی توسط باربری آموت بار همراه با وانت – نیسان بار – خاور – کامیونت و تریلی انجام می شود. شما می توانید برای ارسال بار خود با نمایندگی آموت بار در اردبیل 09149866851 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

هزینه باربری

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی اردبیل ثابت نبوده و به

  • نوع بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • بیمه باربری

و … بستگی دارد. و استعلام قیمت باربری خود از اردبیل با آموت بار تماس بگیرید.

اتوبار و باربری نمایشگاه بین المللی

در طی سال نمایشگاه بین المللی مختلفی در استان اردبیل راه اندازی می شود تا شرکت ها و کارآفرینان بتوانند محصولات خود را به مردم معرفی و عرضه کنند. این نمایشگاه ها ممکن است نمایشگاه بین المللی مبل، ماشین آلات صنعتی، مواد غذایی، پوشاک و … باشد.

بسیاری از مردم که کسب و کارشان مربوط به این موضوعات است به صورت عمده محصولات خود را از نمایشگاه خریداری می کنند. پس از خریداری آن، مسئله نوع بردن آنها به مقصد می باشد.

شرکت باربری آموت بار امن ترین، سریع ترین و ارزان ترین باربری در سراسر کشور می باشد که شما می توانید در کمترین زمان ممکن ماشین باربری مورد نظر خود را دریافت کنید.

نیسان بار از نمایشگاه به شهرستان ها

از جمله باربری های دیگر که از نمایشگاه ها توسط باربری آموت بار انجام می شود. باربری مبلمان، میز و صندلی، تلویزیون، محصولات خانگی و … می باشد. گاهی اوقات لوازم خریداری شده شما در نیسان جا نمی شود و به همین منظور برای بارگیری محصولات باید از خاور استفاده شود. شما می توانید برای درخواست ماشین با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

بسته بندی لوازم و محصولات نمایشگاه بین المللی

برخی از محصولات مانند محصولات چوبی، برقی و … ممکن است در هنگام باربری دچار آسیب شود و این برای صاحب بارها نگران کننده است حال این سوال برای آنها پیش می آید که راه حل چیست؟

آموت بار برای اطمینان و برطرف کردن نگرانی شما بارهای ارسالی شما را بیمه می کند. تا در صورت آسیب و یا خسارت، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

همچنین تمام ماشین های باربری آموت بار دارای چادر برزنتی می باشند. تا در فصل های پاییز و زمستان که بارندگی و بارش برف داریم بار شما دچار آسیب نشود.

نمایندگی های آموت بار در اردبیل

باربری آموت بار در تمامی مناطق استان اردبیل نمایندگی خود را راه اندازی کرده است. که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی استان اردبیل 09149866851 و یا دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست