باربری نمایشگاه بین المللی اردبیل

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-اردبیل-پیک-آموت

از جمله باربری هایی که از استان اردبیل انجام می شود، باربری از نمایشگاه بین المللی این استان توسط آموت بار است. شما می توانید برای اطلاع از باربری نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی نیز روی لینک بزنید. باربری از اردبیل نیز شامل تمامی خدمات باربری می باشد که به شهرهای همسایه خود نظیر تبریز، ارومیه و … هم ارسال می شود.

اردبیل خیابان شهید غلامحسین دیده بان بعد از میدان سرداران شهید برادران فتحی
0123456789
09149866851

نمایشگاه بین المللی اردبیل

این نمایشگاه دراستان اردبیل، ساحل جنوبی دریاچه شورابیل، محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان اردبیل می باشد. هر سال با برگزاری این نمایشگاه مردمان بسیاری از سراسر جهان برای بازدید به ایران سفر می کنند.

باربری از نمایشگاه بین المللی توسط باربری آموت بار همراه با وانت – نیسان بار – خاور – کامیونت و تریلی انجام می شود. شما می توانید برای ارسال بار خود با نمایندگی آموت بار در اردبیل 09149866851 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

پایانه باربری استان اردبیل

باربری های زیادی در استان اردبیل مشغول به فعالیت هستند که ممکن است دارای مجوز و صدور بارنامه نداشته باشند. به همین منظور شما می توانید برای ارتباط با پایانه باربری استان اردبیل با شماره 09149866851 تماس بگیرید. تا هم از اعتبار شرکت باربری مطمعن باشید و هم برای بار شما بتواند بارنامه رسمی صادر کند. پایانه باربری اردبیل کمترین تعرفه باربری را از مشتریان خود دریافت می کند.

نیسان بار از نمایشگاه بین الملی اردبیل به شهرستان ها

از جمله باربری های دیگر که از نمایشگاه ها توسط باربری آموت بار انجام می شود. باربری مبلمان، میز و صندلی، تلویزیون، محصولات خانگی و … می باشد. گاهی اوقات لوازم خریداری شده شما در نیسان جا نمی شود و به همین منظور برای بارگیری محصولات باید از خاور استفاده شود. شما می توانید برای درخواست ماشین با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

برخی از محصولات مانند محصولات چوبی، برقی و … ممکن است در هنگام باربری دچار آسیب شود و این برای صاحب بارها نگران کننده است حال این سوال برای آنها پیش می آید که راه حل چیست؟ آموت بار برای اطمینان و برطرف کردن نگرانی شما بارهای ارسالی شما را بیمه می کند. تا در صورت آسیب و یا خسارت، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

شماره باربری های نمایشگاه بین المللی اردبیل

شماره باربری استان اردبیل 09149866851 می باشد. شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در استان اردبیل یک باربری مطمعن و سریع را تجربه کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از لیست باربری های اردبیل به سایت آموت بار مراجعه فرمائید.

آموت بار تا کنون علاوه بر استان اردبیل 33 نمایندگی دیگر در شهرها و استان های دیگر کشور راه اندازی کرده است تا مردم بتوانند تمامی خدمات باربری را در هر کجای ایران بدون هیچ مشکلی دریافت کنند.

مطالب مرتبط دیگر

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.