باربری وانت بار - باربری پیک آموت

استفاده از خدمات اتوبار و باربری وانت بار به شهرستانها بهترین راه ارسال خرده بار می باشد. باربری آموت بار سلامت کالای شما را تضمین کرده و تحویل بموقع اثاثیه و اسباب منزل را با بهترین خودروها ضمانت می کند.

این اتوبار آماده خدمت رسانی تا دورترین شهرها و شهرستانهای ایران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب میباشد.

وانت بار به شهرستانها برای چه بارهایی مناسب است؟

تعداد زیادی از مشتریان شرکت آموت بار خواستار جابجایی و حمل اثاثیه منزل با وانت بار هستند. اگر اسباب و اثاثیه کم باشد یا موسسات و شرکتهایی قصد انتقال بخش کوچکی از تجهیزات خود را به شهرستان ها دارند میتوانند از خدمات باربری وانت بار برای حمل و نقل و جابجایی اثاثیه استفاده نمایند.

موارد مهم در هنگام حمل بار با وانت بار بین شهری

  • استفاده از رانندگان حرفه ای و راه بلد
  • استفاده از بسته بندی اصولی و صحیح
  • بررسی سلامت و ایمن بودن وانت بار قبل از بارگیری
  • چیدمان اصولی و صحیح بار در داخل وانت بار
  • انتخاب بهترین مسیر حمل و نقل از تهران به شهرستانها
  • تعیین زمان دقیق برای رسیدن اثاثیه و بار به مقصد
  • برنامه ریزی دقیق همه مراحل حمل و نقل
  • استفاده از کارگران با نیروی بدنی خوب و دوره دیده در این زمینه
باربری وانت بار - باربری تهران

قیمت و تعرفه باربری وانت بار به شهرستان

قیمت اتوبار با وانت بار به شهرستان ها بر طبق تعرفه اتحادیه باربری محاسبه میشود و عواملی مثل مسافت تا شهرستان، تعداد وانت بار و … در تعیین قیمت باربری وانت بار شهرستان موثر است.

باربری وانت بار - باربری تهران به شهرستان - پیک آموت

برای حمل اثاثیه به شهرستانها نیسان بهتر است یا وانت ؟

ظرفیت وانت بار بین 500 تا 700 کیلوگرم است و برای بارهای کم وزن استفاده می شود. قابل ذکر است که قیمت کرایه نیسان و وانت در مسیرهای بین شهری چندان فرقی ندارد در حالیکه نیسان ظرفیتی بین 2000 تا 2200 کیلوگرم دارد پس استفاده از نیسان بار با توجه به تفاوت کم قیمت و توان بیشتر بین این دو انتخاب بهتری است زیرا امنیت بیشتری برای باربری راه دور دارد.

حمل بار با وانت از تهران به شهرستانها

مبداء بارگیری باربری وانت بار در پیک آموت تهران است و به کلیه شهرستانها و شهرهای بزرگ و کوچک بار ارسال می نماید. برای حمل بارهای زیر 700 کیلوگرم با وانت بار و برای زیر 2200 کیلوگرم با نیسان بار می توانید اقدام به ارسال کالا و محصولات خود به شهرستانها نمایید.

باربری در استان تهران با وانت بار

در اطراف شهر تهران شهرکهای صنعتی فراوانی وجود دارد که همواره نیازمند ماشین جهت حمل و نقل بارهای خود می باشند. جهت حمل بار از شهرک های صنعتی با وانت پیکان می توانید با باربری آموت بار تماس بگیرید.

 چرا انتخاب شرکت اتو بار مناسب برای باربری به شهرستان مهم است؟

از مهمترین ویژگیهای یک شرکت اتوبار برای باربری وانت بار شهرستان ارائه بارنامه و بیمه نامه قابل اطمینان است. این بیمه نامه ضمانت می کند که اثاثیه و بار شما سالم به مقصد برسد.

از نکات مهم دیگر یک شرکت اتو بار مناسب امور مشتریان و رسیدگی به شکایات آنها است. استفاده از تجهیزات باکیفیت و روشهای بسته بندی از معیارهای شرکت باربری مناسب می باشد.

موضوع مهم دیگر این است که پرسنل باتجربه در این شرکت به خدمت گرفته شوند و انواع آموزشهای لازم برای افزایش کیفیت خدمات به آنها داده شود و در آخر برنامه ریزی درست و اصولی و وقت شناسی از ملاکهای یک شرکت خوب اتو بار می باشد.

باربری آموت بار با دارا بودن تمامی موارد فوق یک انتخاب مناسب برای باربری وانت بار شهرستانها می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

باربری وانت بار - باربری تهران - پیک آموت

وجود پرسنل باتجربه وانت بار در باربری آموت بار

حمل اثاثیه منزل و کالاهای اداری همیشه ریسک بالایی دارد و این ریسک در حمل بار از تهران به شهرستانها بیشتر هم هست. برای اینکه در این زمینه ریسک را کاهش دهید بهتر است از اتوبار مطمئن باربری وانت بار درخواست نمایید. باربری آموت بار با پرسنل با تجربه در این زمینه یاریگر شماست. تنها کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.