باربری کوه مبارک و گروگ هرمزگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری کوه مبارک و گروگ

خدمات باربری کوه مبارک و گروگ از خدمات ویژه باربری پیک آموت می باشد که در استان هرمزگان به صورت شبانه روزی انجام می شود. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری اثاثیه منزل، حمل کنارباری، حمل بار صنعتی، مواد غذایی و … با شماره 09173505563 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت در استان هرمزگان به صورت ویژه بهره مند شوید.

کوه مبارک یکی از شهرهای استان هرمزگان می باشد که در قسمت جنوبی ایران و شرق استان هرمزگان قرار گرفته است. این شهر در بخش بیابانی شهرستان جاسک و در کرانه دریای عمان واقع شده است.

گروگ نیز شهری در بخش مرکزی شهرستان سیریک می باشد که در سال 1389 از روستا به شهر تبدیل شد. جمعیت این شهر طبق آخرین سرشماری حدود 5000 نفر بوده است. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با نمایندگی پیک آموت در هرمزگان تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی می توانید با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 در ارتباط باشید.

مقالات: باربری سدیچ و گابریک هرمزگان

جابجایی اثاثیه منزل کوه مبارک و گروگ

باربری کوه مبارک و گروگ

خدمات حمل اثاثیه منزل از جمله خدمات ویژه و بسیار حساس باربری می باشد که توسط هر شرکت باربری انجام می شود. قبل از حمل و بارگیری باید لوازم منزل خود را به روش کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی کنید تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود.

برای بسته بندی لوازم منزل خود می توانید از پرسنل بسته بندی این شرکت جهت بسته بندی اصولی و مطمئن لوازم خود استفاده نمائید. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

پرسنل پیک آموت با استفاده از نایلون های حبابدار، کارتن های مخصوص بسته بندی و … تمامی لوازم منزل شما را به روش های کاملا مطمئن و اصولی بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

همچنین می توانید برای جابجایی لوازم منزل خود از ما کمک بخواهید. ما با استفاده از افراد خبره و ماهر تمامی لوازم شما را به صورت کاملا اصولی در نیسان بارگیری می کنیم. همچنین می توانید پس از باربری و ارسال بار در مقصد از خدمات ما جهت تخلیه بار بهره مند شوید.

پیک آموت در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری اثاثیه منزل رضایت تمامی مردم عزیر کشور را نسبت به خود جلب نماید. جهت هماهنگی و دریافت مشاوره با کارشناسان پیک آموت در تماس باشید.

مقالات: باربری یکدار و جاسک کهنه هرمزگان

کرایه و خودروهای باری کوه مبارک و گروگ

هزینه و تعرفه باربری کوه مبارک و گروگ ثابت نمی باشد و با در نظر گرفتن چند عامل مشخص می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • حجم بار
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • نوع بار
 • بیمه بار
 • تعداد ماشین های باربری
 • نوع ماشین باربری

و غیره. بیمه باربری با توجه به نیاز مشتری انجام می شود و در صورت عدم لزوم بیمه شدن، بار بیمه نمی شود. بیمه بصورت جداگانه از قیمت باربری محاسبه خواهد شد. این موضوع از عواملی می باشد که می تواند بر روی قیمت باربری نیز تأثیرگذار باشید.

پیشنهاد ما بیمه کردن بار می باشد چراکه در صورت آسیب دیدگی بار بیمه تمامی خسارت وارد شده را پرداخت خواهد کرد. این موضوع باعث می شود که خیال شما از سلامت بار برطرف شود. لازم به ذکر است رانندگان پیک آموت با توجه به تجربه و مهارت بالا در جاده های کشور بار را بدون هیچگونه مشکل و با سلامت کامل در مقصد تحویل خواهند داد.

پیک آموت با تلاش بسیار زیاد موفق به در اختیار گرفتن بیش از 38.000 راننده شده است. شما می توانید با اعلام بار خود و اعلام حجم و وزن بار از ماشین های پیک آموت استفاده نمائید. اگر اطلاع دقیقی از ماشین مورد نیاز خود ندارید می توانید با نمایندگی پیک آموت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمائی کنند.

حمل بار کوه مبارک و گروگ به تهران

باربری کوه مبارک و گروگ

از سه مسیر می توان خدمات باربری کوه مبارک و گروگ به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

 • مسیر اول شامل 1655 کیلومتر است که از نظر زمانی 17 ساعت و 55 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از کوه مبارک به سمت بندرعباس، سیرجان، یزد، کاشان و قم ادامه دارد که در انتها به تهران ختم می شود.
 • مسیر دوم 1765 کیلومتر می باشد که حدود 19 ساعت و 45 دقیقه فاصله زمانی دارد. که مانند مسیر اول تا سیرجان ادامه دارد و پس از عبور از شهر اصفهان مجددا مانند مسیر اول از کاشان و قم به تهران ختم می شود.
 • مسیر سوم حدود 1735 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی 19 ساعت 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت گروگ به سمت جیرفت و رفسنجان ادامه دارد و پس از آن مانند مسیر اول به سمت تهران ادامه دارد.

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با توجه به شرایط جوی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یک مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بار در زمان بارندگی برف و باران استفاده می شود.

مقالات: باربری کرتی و جهلو و لیردفت هرمزگان

خدمات وانت بار و نیسان بار کوه مبارک و گروگ

خدمات نیسان بار شامل بارهایی می باشد که وزن آنها 2 الی 2 تن 200 باشد و ابعاد آن به اندازه اتاق نیسان باشد. شرکت باربری پیک آموت با در اختیار داشتن بیش از 38000 راننده نیسان در سراسر کشور با افتخار کامل ترین ناوگان حمل بار در کشور می باشد.

در نظر داشته باشید اگر وزن بار شما 2 تن باشد ولی حجم زیادی داشته باشد باید آن را به خاور های مسقف و روبار حمل کنید. همچنین اگر بار شما دارای ابعاد کمتر از اتاق نیسان باشد ولی وزن آن بیشتر از 2 تن باشد هم باید از خاور نیز برای حمل آن استفاده نمائید.

حمل اثاثیه منزل از جمله مواردی است که می توانید با نیسان بار و خاور انجام دهید. شرکت باربری پیک آموت با در نظر گرفتن حجم بار و مشاوره ماشین باربری مورد نیاز شما را ارسال خواهد کرد. برای دریافت مشاوره با نمایندگی های شرکت باربری پیک آموت در تماس باشید.

مطالب مرتبط دیگر