جابجایی وسایل سنگین

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
جابجایی وسایل سنگین پیک آموت

جابجایی وسایل سنگین یکی از سخت ترین اقدامات در زمان اسباب کشی و تغییر محل زندگی است. بالا بردن وسایل سنگین از پله و همین طور بد حمل بودن این وسایل برای جابجایی از مواردی که نیاز افراد را به شرکت‌های باربری و حمل اثاثیه سنگین منزل به وجود آورده است.

در دنیای کنونی وسایل بسیاری در راستای سهولت کار جابجایی وسایل سنگین طراحی و مورد استفاده افراد قرار گرفته است. آسیبی که در هنگام جابجایی وسایل سنگین به آنها وارد می‌شود، به دغدغه‌ای برای افراد در جریان اسباب کشی تبدیل شده است. به کارگیری روش‌های اصولی برای جابجایی وسایل سنگین یک روش پیشنهادی برای افراد در هنگام حمل اثاثیه منزل است.

اصول و قوانین تعیین شده در شرکت‌های باربری امروزه جابجایی وسایل سنگین به شیوه‌های نوین و با استفاده از وسایل مخصوص را ایجاد کرده که درصد آسیب به وسایل سنگین و حساس را تا حد زیادی کاهش داده است.

اصول و مراحل جابجایی وسایل سنگین

در زمان اسباب کشی وسایل سنگین که اصولا حساس ترین و اساسی ترین لوازم منزل را در بر گرفته اند، باید به درستی بسته بندی و حمل شوند. در گذشته این لوازم در هنگام جابجایی در رأس آسیب قرار داشته و جابجایی وسایل سنگین از اصول خاصی برخوردار نبود. اما امروزه علاوه بر تولید تجهیزات لازم برای حمل اجسام سنگین، افراد متخصص در جابجایی وسایل سنگین در باربری ها برای بسته بندی و حمل این لوازم بدون کوچک ترین آسیبی مشغول به انجام کارهای بارها هستند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله حمل اثاثیه منزل ارزان پیشنهاد می شود.

اصول و مراحل جابجایی وسایل سنگین

دسته بندی وسایل سنگین از نظر باربری

اولین گام در انجام اصولی جابجایی وسایل سنگین شناخت و تشخیص درست لوازم سنگین از نظر باربری است. درواقع اجسام سنگین از نظر باربری لوازمی است که یک فرد به تنهایی قابلیت حمل و جابجایی آن را نداشته باشد. در این هنگام نیاز به یک نیروی دیگر برای حمل این وسایل حس می‌شود.

حمل وسایلی مثل پیانو، گاو صندوق، یخچال های ساید بای ساید و دوقلو، کاناپه های بزرگ، بوفه های بزرگ، میزهای بزرگ تر از 4 نفر و شیشه های بزرگ در گروه وسایل سنگین قرار دارند. این روند به این معنا است که برای حمل و جابجایی این وسایل علاوه بر یک نیرو و وسایل مخصوص نیاز به مهارت خاص برای بلند کردن و جابجایی آنها وجود دارد تا وسایل آسیب نبینند. لازم به ذکر است وسایل بد حمل نیز در دسته جابجایی وسایل سنگین قرار دارند.

توصیه های مهم برای جابجایی وسایل سنگین

در این قسمت توصیه‌های اصولی را برای جابجایی وسایل سنگین در قالب چند راهکار برای استفاده افراد در هنگام باربری و اسباب کشی به صورت زیر ارائه می‌دهیم.

1- برای جابجایی وسایل سنگین از نیروی باتجربه استفاده کنید.

برای جابجایی وسایل سنگین در هنگام اسباب کشی نیاز به نیروی ماهر بیش از یک نفر الزامی است. اگر به کسی دسترسی ندارید، برای جابجایی وسایلی مانند مبلمان و بوفه یک طرف مبل را جابجا کرده، سپس به طرف دیگر رفته آن را حرکت دهید. بهترین پیشنهاد در این حالت به کارگیری نیروی ماهر گارگری از باربری‌های معتبر است.

2- از تخته‌های چوبی مخصوص استفاده کنید

یکی از وسیله‌های حمل اجسام سنگین در باربری و اسباب کشی تخته‌های چوبی محکم است که برای حمل باربر روی پله‌ها توصیه می‌شود. یکی از سختی‌های اسباب کشی به دلیل رواج زندگی آپارتمانی حمل اجسام سنگین در راه پله است. برای انجام این کار تخته معرفی شده را روی راه پله قرار داده و اجسام سنگین را به کمک آن روی پله‌ها هل دهید، نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، استفاده پتو در زیر این تخته‌ها برای جلوگیری از آسیب جدی به لوازم سنگین است.

3- در جابجایی وسایل سنگین عجله نکنید

حتما قبل از نقل مکان به یک خانه محل قرارگیری وسایل سنگین را قبل از جابجایی آنها تعیین کنید. برای جابجایی وسایل سنگین و حمل اجسام وزن دار از کف دستتان استفاده کنید. برای جابجایی وسایل بد حمل حتما از افراد باتجربه برای حمل اثاثیه منزل در شرکت‌های باربری کمک بگیرید.

4- از چرخ‌های متحرک و مجله‌های براق استفاده کنید

از چرخ‌های متحرک برای جابجایی وسایل سنگین استفاده کنید. برای بلند کردن وسایل و قرار دادن آنها بر روی این چرخ‌ها حتما تکنیک‌های حمل بار را رعایت کنید. بهترین کار در این شرایط انتخاب یک فرد برای کمک است. در این روش جابجایی وسایل سنگین بهتر است آنها را روی یک سطح صاف و هموار کشیده و از چرخش های ناگهانی به طرفین بپرهیزید تا به شما آسیب وارد نشود.

برای بهبود شرایط جایجایی وسایل سنگین گوشه‌های اثاثیه را با مجله‌های.براق باطله بپوشانید تا اصطکاک.آنها با سطح زمین کم شود و کشیدن آنها بر روی زمین به آسانی صورت گیرد. مزیت این روش جابجایی این است که وسیله آسیب نمی بیند و شما سنگینی زیادی احساس نمی‌کنید.

5- وسایل سنگین را دسته بندی کنید

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل جابجایی وسایل سنگین بسته بندی و.آماده سازی آنها برای حمل در اسباب کشی است..برای این کار ابتدا با سلفون‌های مخصوص.اسباب کشی تمام سطوح وسایل سنگین را بپوشانید. این امر.در هنگام برخورد وسایل در زمان حمل بار.از آسیب جدی به آن جلوگیری می‌کند..برای جابجایی وسایل سنگین بد حمل در این حالت می‌توانید از بستن طناب به دور آنها استفاده کنید.

یک روش پیشنهادی در این حالت برای حمل گاز و. یخچال استفاده از پایه‌های چرخ دار است. به این صورت که ابتدا درب.اين وسايل را ببنديد، آنها را روي پايه چرخ قرار داده.و با دقت حركت دهيد.

6- در رعایت نکات ایمنی دقت لازم را داشته باشید

در جریان اسباب کشی و حمل وسایل سنگین ناگهان به طرفین نچرخید..اگر می‌خواهید جسم را به طرف چپ یا راست بگذارید.از کمر نچرخید، بلکه کاملاً جهت کل بدنتان را.به طرفین حرکت داده و نکات ایمنی را رعایت کنید..بهترین اقدام در این شرایط انتخاب نیروی ماهر وسایل.سنگین در شرکت‌های باربری مطمئن است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران 1400 پیشنهاد می شود.

توصیه های مهم برای جابجایی وسایل سنگین

چند نکته اساسی برای جابجایی وسایل سنگین

خطرات احتمالی و آسیب دیدگی‌های به وجود آمده.تحت تاثیر جابجایی وسایل سنگین در هنگام اسباب کشی را جدی بگیرید. قبل از بلند کردن اجسام از توانایی خود برای حمل وزن آن اطمینان داشته باشید. برای حمل و جابجایی وسایل سنگین در اسباب کشی بیشتر از عضلات پاهایتان به جای کمر استفاده کنید تا ستون فقرات شما در معرض آسیب نباشد.

وسایل و اجسام سنگین را در هنگام حمل همیشه در جایی مماس با بدنتان قرار دهید، این امر در حفظ تعادل شما تاثیر مثبتی دارد. برای حرکت با. وسایل مسیر را به گونه‌ای انتخاب کنید که لوازم جلوی دید شما را نگیرند. در منازل با طبقات بالا در صورت امکان از آسانسور حمل بار استفاده کنید.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری با نیسان و وانت است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

  •  ارسال ماشین باربری متناسب با حجم بار مشتری و راننده باتجربه
  •  بسته بندی تمام وسایل توسط کارگران با تجربه به صورت کاملا حرفه ای
  • اعزام کارگر ماهر برای حمل بار به تمام مناطق تهران
  • حمل اثاثیه منزل، سازمان ها و…
  • حمل وسایل بزرگ مانند پیانو، یخچال ساید بای ساید و…
  • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی
  • باربری تهران به تمام شهرستان های کشور
  • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها
  • و…

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.