حمل اثاثیه منزل ارزان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
حمل اثاثیه منزل ارزان

از بیشترین باربری‌هایی که توسط باربری‌ها انجام می‌شود حمل اثاثیه منزل ارزان و با قیمت مقرون به صرفه می‌باشد. این باربری می‌تواند از یک شهر به شهر دیگر و یا به استان‌های دیگر کشور باشد.

در این مقاله باربری اثاثیه منزل توسط گروه حمل و نقل پیک آموت توضیح داده می‌شود.

حمل اثاث منزل ارزان توسط باربری چگونه انجام می‌شود؟

حمل اثاثیه منزل یکی از حساس‌ ترین امور حمل و نقل بین شهری است؛ زیرا  جابه‌جایی وسایل شکستی، خراب‌شدنی و … بسیار حساس و پراهمیت می‌باشد. نوع بسته‌بندی اثاثیه منزل اولین و مهم‌ترین قدم در باربری می‌باشد. با بسته‌بندی مناسب اثاثیه منزل بخشی از حساسیت باربری کاهش می یابد.

برای بسته‌ بندی اثاثیه منزل باید در نظر داشت که چه وسیله‌ ای را چگونه باید بسته‌ بندی کرد. پیک آموت برای سهولت در بسته بندی برای شما کارگر بسته‌ بندی ارسال می‌کند. کارگر بسته‌ بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچک‌ ترین که شامل ظروف آشپزخانه و … می‌باشد تا لوازم بزرگ مانند مبل، یخچال، فریزر و … را به روش کاملاً اصولی بسته می‌کند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود.

چگونه ماشین باربری موردنظر برای حمل اثاثیه منزل ارزان را درخواست دهیم؟

برای انتخاب ماشین باربری مناسب برای اسباب کشی باید به چند نکته توجه کنید.

نوع بار، حجم بار و وزن باری که قرار است جابه‌جا شود، چقدر است. اگر بار بیشتر از یک نیسان باشد باید با خاور حمل شود حتی اگر از وزن کمی برخوردار باشد و اگر بار به‌ اندازه یک نیسان باشد و وزن بالای 2 تن داشته باشد هم باید مجدداً با خاور حمل شود. برای انتخاب درست ماشین باربری با آموت بار تماس بگیرید. همچنین لازم به ذکر است که پس از اعلام بار خود ماشین در کمتر از 2 ساعت به مبدأ می‌آید یا می‌تواند زمان مشخص شده که توسط صاحب بار اعلام می‌شود به مبدأ برود.

بیمه باربری اثاثیه منزل

یکی از وظایف هر شرکت باربری بیمه کردن بار می‌باشد. شرکت باربری آموت بار تمامی بارهای ارسالی خود مانند اثاثیه منزل را بیمه می‌کند. البته بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می‌باشد و در صورت عدم نیاز بیمه، بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد شرکت آموت بار بیمه کردن بار می‌باشد، چرا که در صورت آسیب یا خسارت به بار، بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می‌کند.

هزینه حمل اثاثیه منزل

هزینه حمل اثاثیه منزل با توجه به نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود، البته ارائه قیمت نهایی تنها با در نظر عوامل تاثیر گذار بر باربری مانند مشخصات بار و خدمات مورد نیاز برای حمل صورت می گیرد. برخی از عوامل موثر بر باربری عبارت از فاصله نوع بار، مبدأ تا مقصد، نوع ماشین باربری، وزن بار است.

همچنین استفاده از خدماتی مانند بیمه بار و کارگر برای حمل بار و بسته بندی بر هزینه حمل اثاثیه منزل تاثیر گذار است و موجب افزایش قیمت نهایی خواهد شد.

برای اطلاع از نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با گروه حمل و نقل پیک آموت تاکید می شود با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

حمل اثاثیه منزل در مشهد

یکی از باربری‌هایی که توسط باربری آموت بار انجام می‌شود باربری اثاثیه منزل از مشهد به شهرها و استان‌ های دیگر کشور می‌باشد. باربری اثاثیه منزل از مشهد به‌صورت شبانه‌ روزی و کاملاً مطمئن انجام می‌گیرد. برای باربری اثاثیه منزل خود از مشهد به شهرهای دیگر با نمایندگی آموت بار در مشهد به شماره 09156665639 تماس بگیرید.

پیک آموت، ایجاد کننده نمایندگی فعال در سراسر کشور

گروه حمل و نقل پیک آموت با بیش از یک دهه درخشان بزرگ‌ ترین ناوگان حمل بار در کشور می‌ باشد و تا کنون با تلاش خود توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به‌ صورت شبانه‌ روزی راه‌ اندازی کند. شما مشتریان گرامی می‌ توانید برای ارتباط با دفتر نمایندگی شهر خود با دفتر مرکزی باربری تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی باربری پیک آموت به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

مطالب مرتبط دیگر