حمل اثاثیه منزل ارزان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
اسباب کشی

از بیشترین باربری‌هایی که توسط باربری‌ها انجام می‌شود حمل اثاثیه منزل می‌باشد. این باربری می‌تواند از یک شهر به شهر دیگر و یا به استان‌های دیگر کشور باشد.

در این مقاله باربری اثاثیه منزل توسط شرکت آموت بار توضیح داده می‌شود.

شما می توانید در این سایت راجع به باربری های مختلف مانند باربری بندر گناوه مطالعه کنید.

حمل اثاث منزل توسط باربری چگونه انجام می‌شود

حمل اثاثیه منزل یکی از حساس‌ترین باربری‌ها می‌باشد چراکه جابه‌جایی وسایل شکستی، خراب‌شدنی و … بسیار حساس و پراهمیت می‌باشد. نوع بسته‌بندی اثاثیه منزل اولین و مهم‌ترین قدم در باربری می‌باشد. با بسته‌بندی مناسب اثاثیه منزل بخشی از حساسیت باربری کاهش میابد.

برای بسته‌بندی اثاثیه منزل باید در نظر داشت که چه وسیله‌ای را چگونه باید بسته‌بندی کرد. شرکت باربری آموت بار برای سهولت دربسته بندی برای شما کارگر بسته‌بندی ارسال می‌کند. کارگر بسته‌بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچک‌ترین که شامل ظروف آشپزخانه و … می‌باشد تا لوازم بزرگ مانند مبل، یخچال، فریزر و … را به روش کاملاً اصولی بسته می‌کند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود.

چگونه ماشین باربری موردنظر خود را دریافت کنیم

برای انتخاب ماشین باربری موردنظر خود باید به چند نکته توجه کنید.

نوع بار، حجم بار و وزن باری که قرار است جابه‌جا بشود چقدر است. اگر بار بیشتر از یک نیسان باشد باید با خاور حمل شود حتی اگر از وزن کمی برخوردار باشد و اگر بار به‌اندازه یک نیسان باشد و وزن بالای 2 تن داشته باشد هم باید مجدداً با خاور حمل شود. برای انتخاب درست ماشین باربری با آموت بار تماس بگیرید. همچنین لازم به ذکر است که پس از اعلام بار خود ماشین در کمتر از 2 ساعت به مبدأ می‌آید یا می‌تواند زمان مشخص شده که توسط صاحب بار اعلام می‌شود به مبدأ برود.

بیمه باربری اثاثیه منزل

یکی از وظایف هر شرکت باربری بیمه کردن بار می‌باشد. شرکت باربری آموت بار تمامی بارهای ارسالی خود را بیمه می‌کند. البته بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می‌باشد و در صورت عدم نیاز بیمه، بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد شرکت آموت بار بیمه کردن بار می‌باشد چراکه در صورت آسیب و یا خسارت به بار، بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می‌کند.

هزینه حمل اثاثیه منزل

هزینه حمل به عوامل مختلفی مانند

  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • بیمه باربری
  • وزن بار

و … بستگی دارد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت با دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل در مشهد

یکی از باربری‌هایی که توسط باربری آموت بار انجام می‌شود باربری اثاثیه منزل از مشهد به شهرها و استان‌های دیگر کشور می‌باشد. باربری اثاثیه منزل از مشهد به‌صورت شبانه‌روزی و کاملاً مطمئن انجام می‌گیرد. برای باربری اثاثیه منزل خود از مشهد به شهرهای دیگر با نمایندگی آموت بار در مشهد به شماره 09156665639 تماس بگیرید.

نمایندگی‌های باربری آموت بار

آموت بار با بیش از یک دهه درخشان بزرگ‌ترین ناوگان حمل بار در کشور می‌باشد و تا کنون با تلاش خود توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به‌صورت شبانه‌روزی راه‌اندازی نماید. شما می‌توانید برای ارتباط با دفتر نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را در زمینه باربری راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط دیگر

11 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.