استفاده از نیسان بار یکی از روش‌های حمل وسایل مختلف در ایران است. همه ما در مواقع خاصی به استفاده از نیسان بار نیاز داریم. برخی از افراد به واسطه شغلشان باید چند بار در طول هفته از نیسان بار استفاده کنند.

یکی از نکات مهم در استفاده از ماشین‌های باری اعتبار شرکت آن‌هاست. یک شرکت معتبر نیسان‌هایی ارائه می‌دهد که از نظر فنی کاملا سالم هستند. همچنین با رانندگان و کارگران باربری حرفه‌ای برای حمل بارها استفاده می‌کند. برای بارهای مختلف بیمه‌نامه تهیه می‌کند و به طور کلی خدمات مختلفی به شما ارائه می‌دهد.پیک آموت یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نیسان بار است.  در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی در مورد خدمات باربری ارائه دهیم. با این کار هم با خدمات ما آشنا می‌شوید و هم می‌فهمید که باید چه انتظاراتی از یک شرکت حمل و نقل داشته باشید.

تاریخچه حمل نیسان بار در ایران

مهم‌ترین ویژگی‌ نیسان که در ذهن همه ما وجود دارد، رنگ آن است! اصلا همه ما این ماشین را با رنگش می‌شناسیم؛ نیسان آبی. حتی زمانی که نیسان‌های دیگری با رنگ‌های سفید یا قرمز نیز تولید شدند، تأثیری در ذهنیت ما درمورد نیسان نداشتند! نیسان‌ جونیور نام اصلی این ماشین است. این ماشین مدل‌های مختلفی دارد. اما مدلی که ما آن را به این نام می‌شناسیم حدود نیم قرن است که در کشور ما وجود دارد.

نیسان وانت از سال ۱۳۴۹ تاکنون در ایران تولید می‌شود. این ماشین پرکاربرد ابتدا تا سال ۶۵ توسط کمپانی زامیاد تولید می‌شد. از سال ۶۵ تا ۷۷ مجموعه خودروسازی سایپا تولید آن را برعهده گرفت. پس از آن نیز دوباره کمپانی زامیاد تولید این خودرو را آغاز کرد. نیسان‌های امروزی دارای قابلیت‌های پیشرفته‌ای چون ترمز ضد قفل و سیستم ebd هستند.

زامیاد

نیسان بار زامیاد

امروزه نیسان به یکی از خودروهای اصلی در ناوگان باربری کشور ما تبدیل شده است. در واقع تنها ماشینی که ظرفیتی بین وانت و خاور دارد، نیسان بار است.

نیسان بار برون شهری

در بسیاری از موارد تقاضای باربری مشتریان به یک شهر محدود نمی‌شود. بسیاری از آن‌ها نیاز دارند که محموله مورد نظر خود را به نقاط مختلف کشور ارسال کنند. برای درخواست نیسان برون شهری باید به فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشید. مهم‌ترین نکات را در ادامه بیان کرده‌ایم.

 • پیش از هر چیز باید ماشین مناسب برای محموله مورد نظر خود را تعیین کنید. حداکثر ظرفیت نیسان بار دو هزار کیلوگرم است.
 • سلامت خودرو: برای تردد برون شهری، باید از سلامت کامل خودرو اطمینان داشته باشید. اما احتمالا زمان کافی برای چک کردن نیسان بار مورد نظر ندارید. این موضوع یکی از دلایل اهمیت انتخاب مرکز معتبر حمل بار است.
 • تکنسین حرفه‌ای: در اکثر مواقع اکثر اجسامی که حمل می‌شوند، با ضربه یا حمل نامناسب آسیب می‌بینند. تکنسین حرفه‌ای می‌توانند اجسام مورد نظر شما را با روش‌های صحیح حمل کنند. آن‌ها همچنین می‌دانند چگونه بسته را در نیسان بار قرار دهند که در جاده با مشکل خاصی روبرو نشوند.
 • بیمه‌نامه: بیمه همیشه آسیب‌های احتمالی را از بین می‌برد و باعث آسایش خاطر شماست.

رعایت این نکات باعث می‌شود که محموله شما سالم و در امنیت کامل به مقصد مورد نظرتان برسد.

نیسان بار برای شهرستان

پیک آموت کلیه خدمات خود را در شهرستان‌های مختلف ارائه می‌دهد. نیسان بار پیک آموت، بار مورد نظر شما را به هر نقطه‌ای که بخواهید می‌رساند. آموت‌بار در تلاش است که با گسترش شعب خود در سراسر کشور بتواند بهترین خدمات بین شهری را به مشترکین عزیز خود ارائه دهد. بدون شک همکاری با بزرگترین ناوگان وانت بار کشور می‌تواند رضایت شما را جلب کند.

یکی از خدمات منحصر به فرد پیک آموت برای حمل بار شهرستان، کارگران باربر هستند. معمولا کارگران متخصص در زمینه باربری با نیسان بار همراه نمی‌شوند. بنابراین شما مجبور هستید در مقصد مورد نظرتان به دنبال کارگرد باشید. این کار ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد. همچنین شما از کیفیت کار و مهارت کارگرهای جدید مطمئن نخواهید بود. پیک آموت در اکثر کلان‌شهرها نمایندگی دارد. بنابراین می‌تواند تکنسین باربر مجموعه خود را در مقصد مورد نظر به کار بگیرد. بنابراین زمانی بابت پیدا کردن کارگر تلف نمی‌شود و عملیات حمل بار مورد نظر شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

نیسان بار

نیسان بار پیک آموت

نیسان بار درون شهری

حمل بار درون شهری دغدغه‌های کم‌تری نسبت به باربری بیرون شهر دارد. به همین دلیل برخی از افراد این کار را به رانندگان شخصی می‌سپارند. برای درخواست نیسان بار درون‌ شهری باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. برخی از آن‌ها را در قسمت قبلی بیان کردیم. به عنوان مثال تکنسین حرفه‌ای، ماشین سالم و بیمه‌نامه از موارد مشترک بین بار درون و بیرون شهری هستند. در ادامه به نکاتی اشاره می‌کنیم که باید برای حمل بار در تهران و شهرهای بزرگ به آن توجه داشته باشید.

 • انتخاب مسیرهای کم‌تردد و خلوت: با این کار عملیات باربری مورد نظر شما در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. پیک آموت از جی‌پی‌اس‌ها و اپلیکیشن‌های مخصوص برای مسیریابی حرفه‌ای استفاده می‌کند.
 • اطلاع از طرح ترافیک: طرح ترافیک یکی از مشکلات نیسان ‌بارهای درون شهری است. مجموعه معتبری چون پیک آموت کلیه مجوزهای لازم برای ورود به طرح ترافیک را دارد.
 • جی‌پی‌اس: شما باید در هر لحظه به لوکیشن دقیق راننده و نیسان باری که محموله را حمل می‌کند، دسترسی داشته باشید. پیک آموت این امکان را نیز به مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

نیسان بار تهران

تهران یکی از شهرهای پرترافیک و شلوغ تهران است. به همین دلیل تردد نیسان بار در تهران نسبت به سایر شهرها سخت‌تر است. پیک آموت تجربه زیادی در زمینه باربری در تهران بزرگ دارد. ما در نقاط مختلف تهران فعالیت کرده‌ایم و بارهای مختلفی را از نقطه‌ای به نقطه دیگر رسانده‌ایم.

در تهران زمان اهمیت زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین نقاط قوت پیک آموت ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. سرعت بالای کار آموت‌بار رضایت مشتریان را به خوبی جلب می‌کند. در مجموعه آموت برای همه چیز برنامه‌ریزی شده است. نیسان بار در زمان مقرر شده به مبدأ می‌رسد. تکنسین آموت با سرعت و دقت بالا بار را روی نیسان قرار می‌دهند. راننده نیسان با مسیریابی صحیح در کوتاه‌ترین زمان ممکن بار مورد نظر شما را به مقصد می‌رساند. این موضوع باعث می‌شود کار شما نیز دقیقا مطابق با برنامه‌ریزی که داشته‌اید، پیش رود.

حمل اثاثیه منزل

همانطور که در قسمت‌های قبلی گفته شد، نیسان بار قابلیت حمل بار تا دو تن را دارد. بنابراین در بسیاری از موارد نیسان برای حمل اثاثیه کفایت می‌کند. البته باید نکات ایمنی برای حمل اثاثیه در نظر گرفته شود. یکی از مهم‌ترین موارد مورد اهمیت در حمل اثاثیه اتاق نیسان بار است. نیسان معمولا برای حمل اثاثیه درون شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد.حمل اثاثیه منزل با نیسان بار

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در حمل اثاثیه کارگرها هستند. همانطور که می‌دانید کوچکترین ضربه‌ها ممکن است بیشترین خسارات را برای اسباب منزل به وجود آورد. بنابراین باید پیش از هر چیز اثاثیه را به روش صحیح بسته‌بندی کرد. سپس باید آن‌ها را به افرادی که روش حمل اثاث را می‌دانند، سپرد. کارگران حرفه‌ای می‌دانند که هر مقدار بار را چند نفر باید حمل کنند. چه وسایلی را با آسانسور ببرند و برای چه وسایلی از راه‌پله استفاده کنند. آن‌ها به خوبی می‌دانند که اثاثیه منزل را چگونه در نیسان بار بچینند که از فضای اتاقک آن به صورت بهینه استفاده شود.

نیسان بار جهت اسباب کشی

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد، مهارت کارگران یکی از ملاک‌های مهم در اسباب کشی است. پیک آموت برای اسباب کشی به شما نیسان‌ بارهایی ارائه می‌دهد که اتاقی مناسب برای حمل اسباب را دارند. در کنار آن تکنسین باربردار حرفه‌ای را برای شما ارسال می‌کند. بنابراین بدون این که نیاز به انجام کاری داشته باشید‌، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اثاثیه منزل خود را در مقصد تحویل بگیرید.

برخی از مشتریان عزیز نمی‌دانند که برای اسباب کشی کدام نوع ماشین‌ باری را انتخاب کنند. نمی‌دانند باید به سراغ خاورها بروند یا نیسان بار برای نیاز آن‌ها کفایت می‌کند. ما می‌توانیم در تخمین حجم بار و انتخاب ماشین مناسب به شما کمک کنیم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که نیسان بارهای آموت خدمات خود را در بیرون شهر نیز ارائه می‌دهند. بنابراین اگر می‌خواهید اثاثیه منزلتان را از شهری به شهر دیگر ببرید، می‌توانید از خدمات پیک آموت استفاده کنید.

پیک آموت

پیک آموت

 

ظرفیت و ابعاد اتاق نیسان

پیش از این که برای باربری اقدام کنید، باید از ظرفیت و ابعاد باربندهای ماشین‌های مختلف اطلاع داشته باشید. سپس اطلاعاتی کلی از محموله مورد نظرتان به دست آورید تا بتوانید نوع ماشین مناسب برای حمل آن را پیدا کنید. در این قسمت قصد داریم در مورد ظرفیت و ابعاد اتاق نیسان صحبت کنیم.

 • وانت نیسان می‌تواند تا بار دو هزار کیلوگرم را حمل کند. نیسان بار بهترین انتخاب برای محموله‌هایی با وزن یک الی دو تن است.
 • طول نیسان بار نزدیک به دو متر تخمین زده شده است.
 • عرض یک متر و نیم است.
 • ارتفاع این ماشین به یک و نیم متر می‌رسد. برای حمل بارهایی با ارتفاع بیشتر از یک متر و نیم باید مجوزهای لازم را دریافت کرد. همچنین باید به ارتفاع پل‌ها و فضاهای مسقف توجه داشت.

در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد نیسان بار ارائه شد که به شما کمک می‌کند بدانید هنگام استفاده از این وسیله چه نکاتی را در نظر داشته باشید. ناوگان حمل و نقل آموت بار آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست