خدمات باربری پیک آموت

در گروه حمل و نقل پیک آموت خدمات باربری به صورت کاملا ویژه و توسط نیروهای حمل بار و بسته بندی متخصص و حرفه ای به مشتریان ارائه می شود. از میان این خدمات می توان به باربری تهران به شهرستان، باربری نیسان بار، نیسان بار بین شهری، حمل اثاثیه منزل، ترخیص کالا و ترانزیت داخلی و ترانزیت بین المللی اشاره کرد.

خدمات ذکر شده توسط رانندگان باتجربه و آموزش دیده گروه حمل و نقل پیک آموت با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار به صورت کاملا ایمن انجام می شود. در این مجموعه باربری برای حمل بار مطمئن و کاهش دغدغه های مشتریان نیز خدمات انحصاری ارائه می شود که در هیچ باربری دیگر متقاضیان نمی توانند از آنها بهره مند شود. این خدمات شامل صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر می شود.

صدور بارنامه هوشمند در خدمات باربری

در گروه حمل و نقل پیک آموت برای حمل انواع بار بارنامه هوشمند صادر می شود که مشتریان با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه امکان رصد وضعیت بار خود را به صورت آنلاین دارند. در حمل و نقل بین شهری بارنامه به منزله سند رسمی است که متقاضیان از طریق آن می توانند وضعیت بار خود را پیگیری کنند. درواقع می توان بیان کرد که صدور بیمه نامه هوشمند جزو ویژگی های انحصاری باربری پیک آموت است که در هیچ باربری دیگری چنین خدماتی ارائه نمی شود و به صورت ویژه برای مشتریان برنامه نویسی شده است.

صدور بیمه نامه در خدمات باربری

استفاده از بیمه نامه معتبر با درخواست مشتریان و با توجه به ارزش بار از دیگر خدماتی است که مجموعه حمل و نقل پیک آموت به متقاضیان ارائه می شود. این مجموعه برای افزایش ایمنی در باربری بین شهری از بیمه نامه معتبر استفاده می کند که مشتریان با استفاده از آن دیگر دغدغه ای در زمینه حمل بار خود به صورت بین شهری نخواهند داشت. همچنین اگر به علت حوادث غیرقابل پیش بینی به بار آسیبی وارد شود، بیمه متعهد خواهد بود تمام خسارت آن را پرداخت کند.

در مجموعه باربری پیک آموت از بیمه نامه معتبر و رسمی استفاده می شود که ملزم به پرداخت تمام خسارت های مشتریان خواهد بود. البته در اندکی موارد ممکن است از این بیمه نامه استفاده شود؛ زیرا در این باربری تمام موارد ایمنی برای حفظ سلامت بار رعایت می شود.

خدمات حمل انواع بار بین شهری

در مجموعه باربری پیک آموت تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل محصولات کشاورزی و دامپروری، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی، حمل کالاهای تجاری و بارزگانی با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر انجام می شود.

برای استفاده از خدمات باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری درخواست خود را ثبت کنید. سپس در کمتر از یک ساعت منتظر ماشین باربری متناسب با حجم و وزن بار خود شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات باربری می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید. همچنین امکان تماس با شماره تلفن 02152901 برای ارتباط با پشتیبانی این مجموعه باربری وجود دارد.