حمل اثاثیه منزل

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
حمل اثاثیه منزل با آموت بار

حمل اثاثیه منزل برای اغلب افراد اجتناب ناپذیر است و اگرچه خیلی سخت و وقت گیر به حساب می آید؛ اما اگر نکات و اصول مربوط به حمل اثاثیه به صورت استاندارد و با رعایت احتیاط های لازم انجام شود، می توان اسباب کشی ایمن و بی دردسری داشت. بر همین اساس خیلی از افراد به دلایل گوناگون تصمیم می گیرند کار حمل اثاثیه منزل خود را به یک باربری مطمئن بسپارند تا هم خیالشان از بابت سلامت اجناس منزل راحت باشد و هم خود را به لحاظ بدنی کمتر به زحمت بیندازند. بنابراین صفر تا صد اسباب کشی از بسته بندی تا انتقال و باز کردن وسایل در خانه جدید را به یک شرکت باربری می سپارند.

در این گونه موارد کمک از یک باربری مطمئن و معتبر بسیار حائز اهمیت است و به افراد برای داشتن اسباب کشی بدون دغدغه کمک می کند. گروه حمل و نقل پیک آموت با سابقه ای 20 ساله و داشتن بیش از 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور و پرسنل حرفه ای و کارآزموده که آموزش های ویژه برای حمل اثاثیه منزل را دیده اند، آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان است.

حمل اثاثیه منزل

روش باربری حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی همواره از بزرگ ترین دغدغه های هر خانه یا ارگانی است. مهارت و دقت زیاد کارکنان باعث می شود که شما به هیچ عنوان دچار سردرگمی نشوید و نگران گم شدن وسایلتان نباشید. برای دیدن لیست نمایندگی های آموت بار اینجا کلیک کنید.

کارهای لازم قبل از حمل اثاثیه منزل

اولین کار انتخاب یک شرکت باربری مطمئن و مناسب برای بارگیری و باربری است. کارکنان باربری باید ماهر و حرفه ای بوده و تجربه لازم در این کار را داشته باشند.

قبل از حمل اثاثیه به منزل جدید از سالم بودن تجهیزاتی نظیر لوله های آب، سیم های برق و… همچنین وصل بودن انشعابات مطمئن شوید و اگر نیاز به تعمیر داشت قبل از بردن اثاثیه به منزل جدید تمامی سرویس های مورد نیاز به تعمیر را درست کنید.

قبل از شروع بسته بندی و بارگیری، اثاثیه منزل را نظافت کنید تا بعد از باربری نیاز کمتری به تمیز کردن داشته باشید.

بعد از بسته بندی لوازم ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت خوانا و بزرگ روی جعبه ها وسایل و محل قرارگیری آنها را بنویسید تا در هنگام باز کردن آنها دچار سردرگمی نشوید. همچنین از شکستنی بودن آن اطلاع داشته باشید و جمله با احتیاط حمل شود، روی جعبه های شکستنی حتما نوشته شود.

اگر مبل های شما دارای روکش های پارچه ای است، حتما روکش ها را روی آنها قرار داده تا از کثیف شدن آنها در هنگام اسباب کشی جلوگیری شود.

اگر وسایل چوبی شما دارای گوشه های تیز است و ممکن است مورد اصابت و صدمه قرار گیرد از پلاستیک های حباب دار یا چند لایه روزنامه استفاده کنید و آن را با چسب نواری روی قسمت موردنظر بچسبانید. البته اطمینان پیدا کنید که برچسب موجب صدمه به رنگ وسایل چوبی تان نشود.

حمل اثاثیه منزل - پیک آموت

همه کارها اعم از بسته بندی لوازم، باز کردن لوسترها، تابلوها و… را به لحظات آخر موکول نکنید. با برنامه ریزی در طی هفته منتهی به اسباب کشی کارها را انجام دهید تا در روز اسباب کشی خرده کاری باقی نماند.

حمل اثاثیه منزل - باربری پیک آموت

خدمات باربری پیک آموت در حمل اثاثیه منزل

در گروه حمل و نقل پیک آموت، کارگران در هنگام حمل اثاثیه منزل از تجهیزات مدرن و روش های اصولی برای بسته بندی استفاده می کنند و با احتیاط کامل و دقت فراوان تمام مراحل اسباب کشی را انجام می دهند.

با توجه به تورم بی سابقه اقتصادی گروه حمل و نقل پیک آموت، ارزان ترین قیمت را برای حمل اثاثیه منزل در نظر گرفته که در مقایسه با رقبای خود بسیار منصفانه تر است.

گروه حمل و نقل پیک آموت، بارهای درون شهری و برون شهری را بدون هیچ گونه محدودیتی حمل می کند و باربری به تمام شهرها و استان های کشور انجام می شود.

برای استفاده از خدمات باربری مجموعه حمل و نقل آموت بار برای حمل اثاثیه منزل  باربری نیسان بار و… می توانید با پشتیبانی این مجموعه در هر جایی از ایران که هستید، در ارتباط باشید. 

مطالب مرتبط دیگر