حمل اثاثیه منزل

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
حمل اثاثیه منزل با آموت بار

حمل اثاثیه منزل و جابه جا شدن برای اغلب افراد اجتناب ناپذیر است و اگرچه خیلی سخت و وقت گیر به حساب می آید اما اگر نکات و اصول مربوط به حمل اثاثیه مو به مو انجام شود می توان اثاث کشی ایمن و بی دردسرتری داشت.

خیلی از افراد به دلایل گوناگون تصمیم می گیرند کار حمل اثاثیه منزل را به یک باربری مطمئن بسپارند تا هم خیالشان از بابت سلامت اجناس منزل راحت باشد و هم خود را به لحاظ بدنی کمتر به زحمت بیندازند و صفر تا صد باربری از بسته بندی تا انتقال و باز کردن اجناس در خانه مقصد را به عهده شرکت باربری می گذارند.

در این گونه موارد کمک از یک باربری مطمئن بسیار مشکل گشاست. باربری آموت بار با سابقه ای 30 ساله و داشتن بیش از 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور و پرسنل حرفه ای و کارآزموده که آموزش های ویژه جهت جابه جایی اثاثیه را دیده اند آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان می باشد.

حمل اثاثیه منزل

روش باربری حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی همواره از بزرگترین دغدغه های هر خانه یا ارگانی می باشد. مهارت و دقت زیاد کارکنان آموت بار باعث می شود که شما به هیچ عنوان دچار سردرگمی نشوید و نگران گم شدن وسایلتان نباشید. برای دیدن لیست نمایندگی های آموت بار اینجا کلیک کنید.

کارهای لازم قبل از حمل اثاثیه منزل

اولین کار انتخاب یک شرکت باربری مطمئن و مناسب برای بارگیری و باربری است. کارکنان باربری باید کاربلد و حرفه ای بوده و تجربه لازم در این کار را داشته باشند.

قبل از بردن اثاثیه به منزل جدید از سالم بودن تجهیزاتی نظیر لوله های آب، سیم های برق و … و همچنین وصل بودن انشعابات مطمئن شوید و اگر نیاز به تعمیر داشت قبل از بردن اثاثیه به منزل جدید تمامی سرویس های مورد نیاز به تعمیر را درست نمایید.

قبل از شروع بارگیری اثاثیه منزل را نظافت نمایید تا بعد از باربری نیاز کمتری به تمیز کردن داشته باشید.

بعد از بسته بندی لوازم ترجیحا با ماژیک یا خودکار بصورت خوانا و بزرگ روی جعبه ها وسایل و محل قرارگیری آنها را بنویسید تا در هنگام باز کردن آنها دچار سردرگمی نشوید و از شکستنی بودن آن اطلاع داشته باشید و جمله با احتیاط حمل شود روی جعبه های شکستنی حتما نوشته شود.

اگر مبل های شما دارای روکش های پارچه ای است حتما روکش ها را روی آنها قرار داده تا از کثیف شدن آنها در هنگام اسباب کشی جلوگیری شود.

اگر وسایل چوبی شما دارای گوشه های تیز است و ممکن است مورد اصابت و صدمه قرار گیرد از پلاستیک های حباب دار یا چند لایه روزنامه استفاده کرده و آن را با چسب نواری روی قسمت موردنظر بچسبانید. البته اطمینان پیدا کنید که برچسب موجب صدمه به رنگ وسایل چوبی تان نشود.

حمل اثاثیه منزل - پیک آموت

همه کارها اعم از بسته بندی لوازم، باز کردن لوسترها، تابلوها و … را به لحظات آخر موکول نکنید. با برنامه ریزی در طی هفته منتهی به اسباب کشی کارها را خرد خرد انجام دهید تا در روز اسباب کشی خرده کاری باقی نماند.

حمل اثاثیه منزل - باربری پیک آموت

خدمات باربری پیک آموت در حمل اثاثیه منزل

در باربری آموت بار کارگران اثاثیه منزل را با ظرافت کامل بسته بندی کرده و با دقت فراوان حمل می کنند.

با توجه به تورم بی سابقه اقتصادی باربری آموت بار ارزان ترین قیمت را جهت جابجایی اثاثیه منزل در نظر گرفته که در مقایسه با رقبای خود بسیار منصفانه تر است.

باربری آموت بار بارهای درون شهری و برون شهری را بدون هیچگونه محدودیت حمل میکند و باربری به کلیه شهرها و استان های کشور انجام می گردد.

در جهت دریافت خدمات باربری ، حمل اثاثیه ، باربری نیسان بار و … می توانید با پیک آموت در هر جایی از ایران که هستید در ارتباط باشید. 

مطالب مرتبط دیگر

40 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.