حمل اثاثیه منزل

یکی از مهترین وظایف یک شرکت باربری حمل اثاثیه منزل است . این امر علاوه بر ظاهر ساده نیاز به دقت بسیار و نظم و ترتیب و رعایت در جابه جایی دارد .

آموت بار مفتخر است با اموزش ویژه به کارکنان مخصوص جابه جایی امور اسباب کشی از ابتدا بسته بندی جمع اوری ، جابه جایی و چیدمان را به نحو احسنت انجام دهد .

روش باربری حمل اثاثیه منزل

همیشه اسباب کشی یکی از بزرگترین دقدقه های هر ارگان یا خانه ای می تواند باشد . دقت و مهارت زیاد کارکنان ما باعث می شود که شما به هیچ عنوان دچار سردرگمی یا گم شدن وسایلتان نشوید.

برای اولین بار تیم آموت بار اسباب کشی لذت بخشی را بدون هیچ نگرانی برای شما انجام خواهد داد.

برای دیدن لیست نمایندگی‌های آموت بار اینجا کلیک کنید

 

قبل از حمل اثاثیه منزل

قبل از حمل اثاثیه منزل باید به چند نکته مهم توجه کرد. اولین نکته انتخاب باربری مناسب و مطمئن برای بارگیری و باربری می باشد. همچنین باربری باید دارای کارکنانی حرفه ای باشد.

از قبل شما و خانواده تان به منزل جدید رفته و از سالم بودن سیستم های مصرفی مانند ، لوله های آب ، سیم های برق و… اطمینان پیدا کنید. و همچنین اگر نیاز به تعمیرات داشت قبل از اسباب کشی به آن محل تمامی سرویس های نیاز به تعمیر را ، تعمیر نمائید.

نظافت و تمیز کردن منزل جدید باید قبل از شروع بارگیری انجام شود. تا پس از بارگیری و باربری اثاث منزل نیازی به تمیز کردن نباشد.

از باربری بخواهید تا با ارائه کارتن جعبه لوازم شما بهتر بسته بندی شوند.

پس از بسته بندی لوازم منزل ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت بزرگ روی جعبه نوع وسیله ای که قرار داده اید. را بنویسید تا کارکنان بدانند چه چیزی را حمل می کنند.

مطالب مرتبط دیگر

فهرست