باربری محدوده شهرک صنعتی توس مشهد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-توس-مشهد-پیک-آموت

شهرک صنعتی توس بعنوان یکی از فعالترین شهرکهای صنعتی استان مشهد می باشد. در این شهرک صنعتی کارخانجات صنایع الکترونیک ، صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی ، صنایع سلولزی ، صنایع فلزیو … مشغول به فعالیت هستند.

میدان امام حسین قبل چراغعلی آموت بار
09156665639

باربری از مشهد به تهران

یکی از باربری هایی که از استان مشهد انجام می شود باربری به تهران می باشد. فاصله این استان تا تهران حدود 976 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 12 ساعت فاصله می باشد. باربری از مشهد شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

ماشین های باربری مشهد

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری از نیمه سنگین ( نیسان و خاور ) و سنگین ( تریلی و کشنده ) را در اختیار دارد. آموت بار بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به تمامی مردم ایران می باشد و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی شهر خود با مشاورین ما صحبت کنید و ماشین مورد نظر شما را در کمترین زمان برای شما ارسال کنند.

بیمه و بارنامه آموت بار

لازم به ذکر است که گفته شود در سامانه باربری آموت بار تمامی بارها بیمه می شود و دارای بارنامه می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و بار می تواند از سوی صاحب بار بیمه نشود.

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت بیمه کردن بار ، رفع نگرانی و استرس از بابت خسارت و یا آسیب دیدگی به بار می باشد.

حمل اثاثیه منزل از مشهد

بعضی از باربری هایی که توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود ، حمل اثاثیه منزل می باشد. باربری و حمل اثاثیه منزل باید همراه با در نظر گرفتن چند نکته انجام شود.

مهم ترین کار برای باربری اثاثیه منزل نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری آموت برای بسته بندی اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند. این امر هم در زمان و خستگی برای شما بسیار تأثیرگذار می باشد.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  •  وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

و … بستگی دارد.

ارسال خرده بار از مشهد به شهرستان

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچیک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از مشهد می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با باربری آموت بار در ارتباط باشید.

شماره باربری مشهد

برای اطلاع از تعرفه باربری و لیست باربری های مشهد می توانید با شماره های 09156665639 و 05137608071 تماس بگیرید و از خدمات باربری در مشهد همچون حمل اثاثیه منزل، ترانزیت و حمل و نقل بین شهری و سایر خدمات باربری بهره مند شوید.

باربری از شهرک صنعتی توس مشهد, تعرفه باربری از مشهد در سال 1400, تعرفه باربری حمل اثاثیه منزل در مشهد, تعرفه باربری نیسان بار در سال 1400, حمل اثاثیه منزل در مشهد

مطالب مرتبط دیگر

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.