باربری محدوده شهرک صنعتی توس مشهد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی توس مشهد

باربری محدوده شهرک صنعتی توس مشهد حمل انواع بار صنعتی و تولیدی را به صورت کاملا ایمن و با استفاده از بهترین خدمات باربری انجام می دهد.

شهرک صنعتی توس به عنوان یکی از فعال ترین شهرک های صنعتی استان مشهد می باشد. در این شهرک صنعتی کارخانجات صنایع الکترونیک ، صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی ، صنایع سلولزی ، صنایع فلزی و … مشغول به فعالیت هستند.

میدان امام حسین قبل چراغعلی آموت بار
09156665639

باربری محدوده شهرک صنعتی توس به تهران

یکی از باربری هایی که از استان مشهد انجام می شود باربری از محدوده شهرک صنعتی توس به تهران می باشد. فاصله این استان تا تهران حدود 976 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 12 ساعت فاصله می باشد. باربری از مشهد شامل حمل و باربری کالاهای تجاری و صنعتی، وسایل سنگین و تجهیزات به صورت بین شهری و … می باشد.

آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

ماشین های باربری محدوده شهرک صنعتی توس

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری از نیمه سنگین ( نیسان و خاور ) و سنگین ( تریلی و کشنده ) را در اختیار دارد. آموت بار به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به تمامی مردم ایران می باشد و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی شهر خود با مشاوران ما صحبت کنید و ماشین مورد نظر شما را در کمترین زمان برای شما ارسال کنند.

صدور بیمه و بارنامه در باربری محدوده شهرک صنعتی توس

لازم به ذکر است که گفته شود در سامانه باربری آموت بار تمامی بارها بیمه می شود و دارای بارنامه می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و بار می تواند از سوی صاحب بار بیمه نشود.

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت بیمه کردن بار ، رفع نگرانی و استرس از بابت خسارت و یا آسیب دیدگی به بار می باشد.

حمل اثاثیه منزل در باربری محدوده شهرک صنعتی توس مشهد

بعضی از باربری هایی که توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود ، حمل اثاثیه منزل می باشد. باربری و حمل اثاثیه منزل باید همراه با در نظر گرفتن چند نکته انجام شود.

مهم ترین کار برای باربری اثاثیه منزل نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری آموت برای بسته بندی اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند. این امر هم در زمان و خستگی برای شما بسیار تأثیرگذار می باشد.

هزینه باربری محدوده شهرک صنعتی توس مشهد

هزینه باربری شهرک صنعتی توس مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از

  • نوع بار
  •  وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

البته لازم به ذکر است که تعیین قیمت نهایی تنها با نظر گرفتن تمام عوامل مانند ویژگی های بار و خدماتی مورد نیاز برای حمل مانند بیمه نامه و کارگر برای حمل بار و بسته بندی امکان پذیر است.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی توس مشهد اکید می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

ارسال خرده بار از مشهد به شهرستان

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچیک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از مشهد می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با باربری آموت بار در ارتباط باشید.

شماره باربری مشهد

برای اطلاع از تعرفه باربری و لیست باربری های مشهد می توانید با شماره های 09156665639 و 05137608071 تماس بگیرید و از خدمات باربری در مشهد همچون حمل اثاثیه منزل، ترانزیت و حمل و نقل بین شهری و سایر خدمات باربری بهره مند شوید.

برای ارتباط با دفتر مرکزی باربری و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود که لینک زیر را کلیک کنید.

مطالب مرتبط دیگر