باربری محدوده شهرک صنعتی رفسنجان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-رفسنجان-پیک-آموت

شهرک صنعتی رفسنجان در استان کرمان ، شهرستان رفسنجان و بلوار آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع شده است. باربری شهرک صنعتی رفسنجان یکی از باربری هایی می باشد که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد. شما می توانید با تلفن همراه خود و یا تماس با ما به شماره 09133898476 بار خود اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خود انتخاب کنید. تمامی بارهای آموت بار دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه باری صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد و این بارنامه در سامانه آموت بار به صورت سیسمتی صادر می شود و خطای دست در آن کاهش یافته است.

از دیگر خدمات سامانه آموت بار ارائه حمل و نقل بین المللی و … می باشد.

خیابان گلبرگ ابتدا کنارگذر امام خمینی پلاک 87
09133898476

باربری شهرک صنعتی رفسنجان به اهواز

بسیاری از مردم به دلایل مختلفی منزل خود را از یک شهر به یک شهر دیگر میبرند. جا به جایی اثاثیه منزل بسیار حساس می باشد زیرا در هنگام بارگیری و باربری ممکن است به اثاثیه خسارتی وارد بشود از همین رو تمامی مردم به دنبال باربری می باشند که بارگیری و باربری اش بصورت حرفه ای انجام شود.

سامانه باربری آموت بار برای حمل اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا مطمئن بسته بندی می کنند و این امر می تواند از نگرانی شما در هنگام باربری کم کند.

باربری شهرک صنعتی رفسنجان پیک آموت
باربری شهرک صنعتی رفسنجان پیک آموت

هزینه باربری آموت بار

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ از مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار

باربری شهرک صنعتی رفسنجان به شیراز

شهر شیراز یکی از کلان شهرهای ایران می باشد. و بارگیری و باربری از این شهر و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه بصورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. بارنامه سامانه آموت بار به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای سامانه آموت بار صدور بارنامه دولتی می باشد.

باربری, باربری از شهرک صنعتی رفسنجان, تعرفه باربری از رفسنجان در سال 1400, تعرفه باربری رفسنجان, حمل اثاثیه منزل از رفسنجان

مطالب مرتبط دیگر

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.