باربری محدوده شهرک صنعتی صفه اصفهان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
شهرک صنعتی صفه اصفهان

باربری محدوده شهرک صنعتی صفه اصفهان توسط حمل و نقل پیک آموت به صورت کاملا ایمن و حرفه ای مشغول به ارائه بهترین خدمات باربری به متقاضیان باربری بین شهری است.

شهرک صنعتی صفه در استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ، بخش مرکزی ، دهستان کرارج ، روستای منطقه صنعتی صفه ، خیابان شرکت وصاف ، جنب شهرک آزمایش می باشد. شهرک صنعتی صفه در تاریخ 05/05/1394 به شماره ثبت 54469 و شناسه ملی 14005110696 تأسیس شده است.

میدان دانشگاه بلوار امیر کبیر پایانه حمل و نقل کالا اصفهان آموت بار
09133898476

باربری شهرک صنعتی صفه اصفهان به تهران

از جمله باربری هایی که در شهرک صنعتی صفه اصفهان به تهران انجام می شود باربری به تهران می باشد. فاصله اصفهان تا تهران حدود 421 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا توسط باربری آموت بار به صورت کاملا مطمئن و سریع صورت می گیرد. شما می توانید با شماره گیری نمایندگی شهر خود و اعلام بار خود ماشین مورد نیاز خود را توسط آموت بار رزرو نمائید.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی صفه اصفهان

بسیاری از محصولات و تولیدات شهرک صنعتی صفه به دلیل کوچیک بودن ابعاد و وزن پایین نیازی به ماشین دربستی ندارد و می توان آن را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد. باربری آموت بار این امکان را برای شما فراهم کرده است که برای ارسال بارهای کوچیک خود مشکل هزینه نداشته باشید. آموت بار با تخمین مسافت و نوع و وزن بار شما هزینه کنارباری را برای شما محاسبه می کند.

نرخ باربری محدوده شهرک صنعتی صفه اصفهان

هزینه باربری از شهرک صنعتی صفه اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد زیر می شود:

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری و باربری

برای اطلاع از تعرفه دقیق باربری محدوده شهرک صنعتی صفه اصفهان پیشنهاد می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

ماشین های باربری شهرک صنعتی صفه اصفهان

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد. فقط کافی ست نوع و وزن بار خود را از شهرک صنعتی صفه به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید. به این صورت که برای حمل اثاثیه منزل از  صفه می توانید دو نیسان برای حمل بار خود و یا یک خاور انتخاب کنید.

 حمل خرده بار در شهرک صنعتی صفه اصفهان به شهرستان ها

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچک حمل کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای کنار باری دریافت می کنند. باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از شهرک صنعتی صفه می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با باربری آموت بار در تماس بگیرید.

صدور بیمه و بارنامه در باربری محدوده شهرک صنعتی صفه اصفهان

سامانه باربری آموت بار برای تمامی بارهایی که از شهرک صنعتی صفه اصفهان به مقصد ارسال می کند بارنامه دولتی صادر می کند. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. همچنین آموت بار بارها رابه اختیار صاحب بار بیمه می کند. با بیمه کردن بار خود دیگه نیازی نیست نگران آسیب دیدن بار خود باشید چون در صورت آسیب و یا خسارت بیمه تمامی هزینه خسارت را به شما پرداخت می کند. لازم به ذکر است که گفته شود هزینه بیمه به ارزش بار بستگی دارد.

حمل اثاثیه منزل از اصفهان

بسیاری از مردم به دلایل مختلف مانند آب و هوا ، شرایط کار و … محل زندگی خود را از شهری به شهر دیگر منتقل می کنند. برای حمل اثاثیه منزل باید در نظر داشت که اثاثیه منزل به طور اصولی و مطمئن بسته بندی شوند. بسته بندی اثاثیه منزل زمان و انرژی زیادی را از شما می گیرد و به همین خاطر باعث می شود لوازم منزل خود را درست بسته بندی نکنید.

باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته کار شما را برای بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت تر کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچک تا بزرگ را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیب نبینند. در مقاله دیگر سایت آموت بار راجع به حمل و باربری اثاثیه منزل به صورت کلی تر توضیح داده ایم.

باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز ، کرمانشاه ( فرامان ) و… نمایندگی دارد. شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل آموت بار یا ارتباط با مشاوران ما در دفتر مرکزی باربری می توانید با شماره 09130335364 و 03132281735 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر