باربری شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان پیک آموت
میدان دانشپاه بلوار امیر کبیر پایانه حمل و نقل کالا اصفهان آموت بار
09133898476

شهر اصفهان یکی از کلان شهرهای استان ایران میباشد که در بخش مرکزی کشور قرار دارد. در این استان شهرک صنعتی های متعددی از جمله شهرک صنعتی محمود آباد می باشد.

سامانه باربری آموت بار از جمله باربری هایی است که باربری از این شهرک صنعتی را انجام می دهد. شما می توانید با تلفن همراه خود و تماس با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت یکی را به دلخواه انتخاب کنید. همچنین لازم به ذکر است که گفته شود در سامانه باربری آموت بار تمامی بارها بیمه می شود و دارای بارنامه می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و بار می تواند از سوی صاحب بار بیمه نشود. یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت بیمه کردن بار ، رفع نگرانی و استرس از بابت خسارت و یا آسیب دیدگی به بار می باشد.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی زرین و بهرنگ یزد مطالعه فرمائید.

آدرس شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان

این شهرک که به دلیل حضور شرکت ها و سنگبری های مطرح کشور ، تبدیل به قطب سنگ ایران شده ، در کیلومتر ۵ جاده اصفهان به شاهین شهر و مقابل پالایشگاه شهید منتظری اصفهان قرار دارد. شماره خیابان های شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان زوج بوده و در طول جاده اصفهان به شاهین شهر که به سمت شمال می باشد ، چندین ورودی به شهرک مشاهده می کنید.

برای مراجعه حضوری جهت خرید انواع سنگ ساختمانی از شرکت ملت سنگ میتوانید از دو خیابان ۲۰ و ۲۴ به این شرکت دسترسی داشته باشید.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی مانند

  • نوع بار
  •  وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

و … بستگی دارد.

باربری از شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان به تهران

یکی از باربری هایی که از استان اصفهان انجام می شود باربری به تهران می باشد. فاصله این استان تا تهران حدود 421 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 5 ساعت فاصله می باشد. باربری از اصفهان شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

خرید انواع سنگ در شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان

در شهر سنگ اصفهان (محمود آباد) می توانید انواع سنگ ساختمانی از قبیل سنگ نما ، سنگ کف (حیاط، سالن و پارکینگ) ، سنگ راه پله ، قرنیز و همچنین انواع سنگ با کیفیت سوپر مناسب برای صادرات به کشورهایی همچون عراق (اربیل) ، استرالیا ، ترکیه ، کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی را در تنوع بسیار بالا خرید کنید.

سنگبری های موجود در این شهرک صنعتی شبیه سنگهای نقاط مختلف کشور ایران مانند عباس آباد ، محلات ، حاجی آباد و خود استان اصفهان را در قالب تایل و اسلب و در سایزهای متنوع با مدرن ترین دستگاه ها برش می دهند.

ملت سنگ علاوه بر فروش محصولات تولیدی در مجموعه کارخانجات این شرکت ، سنگهای متنوع از سراسر ایران را در شوروم خود عرضه می کند. شما می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری سفارشات خود را مستقیم از طریق این شرکت تامین کنید.

باربری شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان پیک آموت

باربری شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان پیک آموت

ماشین های باربری شهرک صنعتی اصفهان

سامانه باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد. تنها کافیست شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در سامانه آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد وصدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

آموت بار علاوه بر باربری از شهرک صنعتی شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان باربری شهرک صنعتی اهواز ، شیراز ، تبریز و … را انجام می دهد.

تمامی باربری های آموت بار با نیسان بار و وانت بار به صورت خورده بار حمل اثاثیه منزل با خاور می باشد. همچنین آموت بار از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را دارد.

اگر سوالی راجع به نوع باربری از شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان و یا درباره ی سامانه آموت بار دارید. با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید. تا متخصصان ما بهترین مشاوره را در زمینه ی باربری در اختیار  شما قرار دهند.

 

 

1 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست