قیمت حمل اثاثیه منزل در تهران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
قیمت حمل اثاثیه منزل در تهران پیک آموت

حمل اثاثیه منزل در تهران ، هزینه مربوط به آن و امکانات حمل و نقل در باربری شهر تهران و در نهایت چگونگی یک بسته بندی اصولی در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

با شرکت باربری پیک آموت هرگز نگران خسارت های ناشی از حمل و نقل های غیر اصولی نباشید و با بیمه رایگان وسایل خودتان را به این شرکت بسپارید.

باربری در تمام نقاط تهران

پیک آموت، تمام امور باربری را در اکثر نقاط تهران انجام می دهد که در ادامه این مناطق به صورت جزیی معرفی شده است.

باربری شمال تهران پیک آموت

باربری دولت، باربری ظفر، باربری قلهک، باربری دزاشیب، باربری دیباجی، باربری اختیاریه، باربری فرمانیه، باربری شریعتی، باربری کامرانیه، باربری پاسداران، باربری سید خندان، باربری ضرابخانه، باربری میرداماد، باربری نیاوران، باربری دار آباد، باربری بلوار کاوه، باربری بلوار شهرزاد، باربری اندرزگو، باربری تجریش، باربری قدس، باربری دربند، باربری زعفرانیه، باربری ولنجک، باربری فرشته، باربری الهیه، باربری جردن، باربری آفریقا و باربری ازگل.

باربری غرب تهران پیک آموت

باربری سعادت آباد، باربری شهرک غرب، باربری اوین، باربری فرهنگ، باربری بلوار دریا، باربری کاج، باربری طرشت، باربری مرزداران، باربری ستارخان، باربری گیشا، باربری گاندی، باربری شیخ بهایی، باربری ونک، باربری پونک، باربری شهران، باربری جنت آباد، باربری ظهر زیبا، باربری دهکده، باربری دریاچه چیتگر، باربری همت، باربری نیایش، باربری کاشانی، باربری صادقیه و باربری آریا شهر.

باربری شرق تهران پیک آموت

باربری تهرانپارس، باربری رسالت، باربری مجیدیه، باربری پیروزی و در نهایت باربری تهران نو از باربری های بین شهری و خارج شهری موجود در تهران هستند که با بهترین امکانات در خدمت شما عزیزان خواهند بود. شما می توانید بر اساس محل زندگی تان و نزدیکی به باربری منطقه خودتان در تماس باشید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات ویژه حمل اثاثیه منزل در پیک آموت پیشنهاد می شود.

خدمات حمل اثاثیه منزل در تهران

باربری در تهران برای ارائه خدمات برای حمل اثاثیه منزل و تمام کالاهایی که می خواهید جابه جا کنید، حاضر بوده و پیک آموت دارای بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات ارائه دهنده به مشتریان خود است.

تمام امکانات ارائه شده در پیک آموت برای جلب رضایت مشتریان خود بوده و در این زمینه نیز به موفقیت های بالایی رسیده است. همچنین که در تهران شناخته شده و توانسته بهترین خدمات را ارائه کند.

پیک آموت علاوه بر ارائه خدمات باربری ، مشاوره رایگان در زمینه حمل اثاثیه منزل را در اختیار شما خواهد گذاشت تا درباره تمام مراحل کار آگاهی داشته باشید و برای حمل اثاثیه خود ماشین مناسب را انتخاب کنید.

 بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

پیک آموت، مشاوره در نوع بسته بندی انتخابی را به شما پیشنهاد می کند تا از آسیب دیدگی وسایل شما بکاهد. این شرکت باربری برای حمل اثاثیه منزل در تهران به دلیل خوش قولی و به موقع حاضر شدن در محل، توانسته اند مشتریان زیادی را از خود راضی نگه داشته و پیشرفت چشمگیری کنند.

همچنین با وجود خدمات بسته بندی و سابقه درخشان پیک آموت برای تمام امور باربری در تهران دیگر نیاز به جابه جایی وسایل دور ریختنی و به درد نخور نخواهید بود. این شرکت تمام وسایل شما را بررسی کرده و آن وسایلی که نیاز به حمل نداشته باشند، جدا خواهند کرد. البته با رضایت خود شما این مراحل انجام خواهد شد.

کارگران بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

پیک آموت توانسته بهترین نوع بسته بندی را ارائه کند و خیال شما را از این بابت راحت خواهد کرد که وسایل منزلتان سالم به مقصد خواهند رسید. بسته بندی اثاثیه منزل شامل همه نوع اثاثیه مانند لباسشویی، مبلمان، یخچال و سایر وسایل خواهد شد.

وجود کارگران با مسئولیت و تجربه در کار  بسته بندی باعث شده است که هم بسته بندی با سرعت عملی بالا انجام شده و هم کیفیت بسته بندی نیز در عالی ترین شیوه ایجاد شود.

وجود کارگران حرفه ای و با تجربه برای حمل اثاثیه منزل در تهران باعث اعتماد شهروندان تهرانی شده و مورد رضایت آنها واقع شده است. همچنین با این نوع کارگران برای بسته بندی دیگر نگران وسایل ظریف و گران قیمت خود نباشید؛ چون از جعبه های محکم و بسته بندی های خاص استفاده می شود.

پیک آموت در حوزه حمل و نقل پیشرو بوده است و همه اقلام و اثاثیه منزل را جابه جا خواهد کرد. همچنین این شرکت دارای مناسب ترین قیمت، مجوز رسمی از اتحادیه باربری است.

پیک آموت با داشتن نمایندگی باربری در سراسر ایران توانسته خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه دهد. این باربری می تواند در زمینه نیسان بار و وانت بار امور باربری در شهرهای مختلف را انجام دهد که می توان به باربری کرمانشاه و باربری قزوین اشاره کرد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران پیشنهاد می شود.

تعرفه حمل بار در تهران

قیمت و نرخ خاور در داخل تهران از ۲۰۰ هزار تومان تا ۳۵۰ هزار تومان بابت یک سرویس داخلی است.

قیمت و نرخ نیسان در داخل تهران از ۹۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان بابت یک سرویس داخلی است.

قیمت و نرخ وانت در داخل تهران از ۶۰ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان بابت یک سرویس داخلی است.

این قیمت هایی برای داخل تهران است؛ اما برای شهرهای دیگر به صورت توافقی خواهد بود که نوع ماشین برای حمل اثاثیه منزل در کامیونت، خاور، نیسان بار و وانت بار خواهد بود.

تعرفه حمل اثاثیه منزل در تهران سال 99

قیمت حمل اثاثیه منزل برای سه ساعت با ماشین خاور حدود ۱۸۰ تا ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود و در داخل تهران است.

قیمت حمل اثاثیه منزل برای دو ساعت با ماشین نیسان از ۸۰ تا ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود و در داخل تهران است.

البته در باربری فاکتورهای مهم دیگری نیز در نظر گرفته می شود که از آنها می تواند به نقشه محدوده ترافیک تهران 99 اشاره کرد که راننده باید آشنایی کامل را با آن داشته باشد.

دستمزد کارگران برای حمل اثاثیه منزل سال 99

دستمزد کارگر حمل اثاثیه منزل برای ماشین خاور و اگر در طبقه هم کف باشد، ۴۰ هزار تومان خواهد بود.

دستمزد کارگر برای حمل اثاثیه منزل با ماشین خاور اگر در طبقه اول به بالا باشد، افزایش پیدا می کند که بر این اساس در هر طبقه دستمزد کارگران بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان افزایش می باید که البته توافقی خواهد بود.

لازم است بدانید که اگر حمل اثاثیه منزل بیشتر از یک ساعت طول بکشد، برای هر یک ساعت اضافه کاری دستمزد کارگران بین ۱۰ تا ۴۰ هزار تومان خواهد شد.

همچنین وسایلی مانند گاو صندوق، یخچال فریزر سای بای ساید، پیانو، کتابخانه و بوفه سنگین، تردمیل و بوفه های بزرگ شیشه‌ای که به عنوان وسایل سنگین محسوب می شوند، هزینه های حملشان نیز متفاوت خواهند بود که کارگران نیز هزینه اضافی دریافت می کنند.

هر وسیله نرخ حمل متفاوتی دارد که در این قسمت به آن اشاره خواهیم کرد:

 • جابه جایی یخچال سای بای ساید برای هر طبقه ۱۰ هزار تومان برای هر کارگر
 • جابه جایی گاو صندوق برای هر طبقه بین ۱۰ تا ۳۵ هزار تومان (بر اساس وزن گاو صندوق متفاوت است)
 • جابه جایی شیشه ناهارخوری اگر بیشتر از شش نفر باشد، برای هر طبقه بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان برای هر نفر

لازم است این را نیز بدانید که اگر بیشتر سه ساعت حمل اثاثیه منزل در تهران طول بکشد، هزینه باربری اضافه می شود و کارگران بر اساس اضافه کاری که انجام داده اند، هزینه دریافت خواهند کرد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پنج نکته در انتخاب باربری در تهران پیشنهاد می شود.

چگونگی تعرفه هنگام پراخت اضافه کار در حمل اثاثیه منزل در تهران

 • اگر از ماشین خاور برای حمل اثاثیه منزل استفاده کرده و اسباب کشی یک ساعت بیشتر طول کشیده است، حدود ۷۰ هزار تومان هزینه مازاد خواهد داشت.
 • اگر از نیسان برای حمل اثاثیه منزل استفاده کرده و یک ساعت بیشتر طول کشیده است، حدود ۴۵ هزار تومان هزینه مازاد خواهد داشت.
 • اگر ماشین انتخابی شما وانت بوده است و یک ساعت بیشتر اسباب کشی طول کشیده است، حدود ۳۰ هزار تومان هزینه مازاد را در بر می گیرد.
 • دستمزد هر کارگر برای هر یک ساعت اضافه کاری در اسباب کشی منزل حدود ۲۵ هزار تومان افزایش می یابد.
 • دستمزد هر کارگر بر اساس طبقات حمل اثاثیه از طبقه اول به بالا باشد، حدود ۱۵ هزار تومان افزایش می یاید.
 • بر اساس هر ۱۰ متر بیشتر از فاصله تخلیه بار حدود ۱۰ هزار تومان برای هر کارگر افرایش می یابد.

بیمه حمل اثاثیه منزل در تهران سال 99

بر اساس هر یک میلیون تومان ارزش بار نرخ بیمه حمل اثاثیه منزل ۲۵۰۰ تومان خواهد بود.

تمام تعرفه های ذکر شده، بر اساس سال 1399 است. بنابراین برای استعلام قیمت روز می توانید با پیک آموت تماس بگیرید تا نسبت به قیمت های جدید آگاهی کسب کنید.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 • بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر