لیست باربری های تهران به شهرستان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست باربری های تهران به شهرستان پیک آموت

در این مقاله قصد داریم درباره لیست باربری های تهران به شهرستان ها صحبت کنیم. اگر نیاز به انجام امور باربری از تهران به شهرستان ها را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آموت بار در بین لیست باربری تهران و شهرستان ها به صورت چشمگیری قرار گرفته است، آموت بار به دلیل فعالیت شبانه روزی خود توانسته است رضایت بیشتری را نسبت به باربری های دیگری بگیرد.

گروه حمل و نقل پیک آموت به غیر از باربری در تهران، ارسال بار به شهرستان هم دارد تا در سریع ترین زمان بار شما را به شهرستان ارسال کند. همچنین این مجموعه با داشتن رانندگان حرفه ای به شما این اطمینان را می دهد که دیگر نگران آسیب دیدگی بار خود نباشید.

از خدمات باربری پیک آموت می توان به باربری از شمال تهران، حمل بار از جنوب و غرب تهران به شهرستان ها، ارسال خرده بار به شهرستان ها اشاره کرد.

پیک آموت بزرگ ترین و هوشمندترین سامانه در کشور با 28 نماینگی رسمی است که در زمینه حمل اثاثیه منزل و هر نوع بار دیگر فعالیت می کند. این شرکت در تمامی نقاط ایران نمایندگی دارد. فعالیت شبانه‌ روزی پیک آموت در حمل‌ و نقل باعث شده است تا در سریع‌ ترین زمان ممکن باربری شمال تهران به شهرستان صورت بگیرد.

باید بگوییم این حمل انواع بار فقط برای تهران نبوده، بلکه پیک آموت می‌ تواند برای افرادی که در شهرستان زندگی می کنند، حمل و نقل بین شهری را انجام دهد.

در این باربری از ماشین های باربری مانند نیسان بار، وانت بار، کامیوت و خاور برای باربری بین شهری استفاده می شود.

اگر قصد دارید محل کار یا منزل خود را جا به جا کنید یا اگر ارسال خرده بار یا هر نوع کالایی را به نقاط مختلف کشور دارید، پیک آموت بهترین گروه حمل و نقل برای حمل بار شما است.

برای ارتباط با پیک آموت می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید. پشتیبانی این این باربری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

باربری غرب تهران به شهرستان

لیست باربری های تهران به شهرستان

1- باربری غرب تهران به شهرستان ها

محله‌ های غرب تهران عبارت از ستارخان، شهر زیبا، طرشت، آریا شهر، شهران، حصارک، شهرک اکباتان، چیتگر، تهرانسر، دهکده المپیک، آزادی، کن و فردوس است. پیک آموت می‌ تواند از تمامی این مناطق باربری غرب تهران به شهرستان را انجام می دهد.

برای تمام امور باربری در پیک آموت بارنامه هوشمند (رصد آنلاین وضعیت بار) صادر خواهد شد. بیمه کردن بار و صادر کردن بارنامه برای باربری غرب تهران به شهرستان برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان انجام می شود.

باربری غرب تهران با کامیونت و خاور

پیک آموت از ماشین هایی مانند کامیونت و خاور برای حمل اثاثیه منزل استفاده می کند. البته اگر حجم اثاثیه شما پایین باشد، از وانت‌ بار و نیسان بار استفاده خواهد‌ شد. با استفاده از خدمات باربری غرب تهران به شهرستان پیک آموت، نگرانی و استرسی برای حمل اثاثیه خود نخواهید داشت.

سامانه حمل و باربری پیک آموت بهترین و با اطمینان ترین سامانه برای حمل بار شما است. برای حمل اثاثیه منزل اگر سوالی در ذهنتان وجود دارد می توانید با دفتر مرکزی به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید.

2- باربری جنوب تهران به شهرستان

آموت بار به غیر از غرب تهران باربری جنوب تهران به شهرستان‌ ها را نیز انجام می دهد. محله‌ هایی که در جنوب تهران وجود دارند عبارت از مشیریه، افسریه، نازی آباد، یافت آباد، جوادیه، سیزده آبان، اتابک، خراسان، خزانه، مولوی، شوش، شهر ری، آذری، خزانه، فلاح، شاپور، سیروس، خانی‌ آباد و نعمت‌ آباد است.

یکی از خدماتی که پیک آموت در مورد حمل اثاثیه منزل به مشتریان خود ارائه می دهد، اعزام کارگر بسته بندی است.

بسته بندی اثاثیه منزل با باربری جنوب تهران

کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه می‌ تواند کمک بسیار بزرگی به شما کند. اکثریت افراد در زمان باربری جنوب تهران به شهرستان دچار نگرانی و استرس می‌ شوند و امکان دارد خیلی چیزها را فراموش کنند.

حجم کار جابجایی بیشتر به بسته‌ بندی اثاثیه منزل ارتباط دارد. اگر بدانید که در چند روز می شود کل اثاثیه را بسته بندی و در یک روز باربری آن را انجام داد. قطعا دیگر نگرانی و استرسی برای جا به جایی به منزل جدید نخواهید داشت؛ زیرا  می‌ دانید این کار به سادگی توسط باربری جنوب تهران به شهرستان پیک آموت انجام می شود.

پیشنهاد ویژه پیک آموت: باربری تهران به شهرستان  

باربری شمال تهران به شهرستان

3- ارسال خرده بار با باربری شمال تهران به شهرستان

ارسال خرده بار به شهرستان‌ یکی از انواع معمول باربری‌ است. تمامی شرکت‌ های حمل‌ و نقل ارسال خرده بار را دارند؛ اما برای بسیاری از مشتریان مهم است که این ارسال چگونه انجام می شود و چه هزینه‌ ای برای آن‌ها خواهد داشت. همچنین کیفیت ارسال خرده بار و باربری شمال تهران به شهرستان چگونه است.

در گروه حمل و نقل پیک آموت، ارسال خرده بار به شهرستان همانند حمل اثاثیه منزل است، به این معنا که به همان اندازه دارای اهمیت خواهد بود. در این باربری برای خرده بار نیز بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر متناسب با ارزش بار صادر می‌ شود.

از همه مهم‌ تر آنکه برای ارسال خرده بار به شهرستان پیک آموت هزینه کامل ماشین باربری دریافت نمی‌ شود، بلکه از مشتری تنها فقط هزینه حمل کالا دریافت خواهد شد. در صورتی که در سایر شرکت‌ های حمل‌ و نقل این خدمات به مشتریان ارائه نمی شود، یعنی شما باید کرایه ماشین باربری به صورت دربستی را پرداخت کنید. همچنین مانند پیک آموت که برای این نوع از حمل‌ و نقل بارنامه و بیمه نامه صادر می‌ کند، در دیگر شرکت‌ ها بارنامه‌ و بیمه نامه صادر نمی‌ شود.

تمامی خدماتی که در گروه حمل و نقل پیک آموت وجود دارد، تنها برای رفاه حال مشتریان و رضایت خاطر آنها است. بنابراین شما می‌ توانید ارسال خرده بار به شهرستان را با خیال راحت به این مجموعه بسپارید.

4- باربری شمال تهران به شهرستان

باربری ارزان به شهرستان برای تمامی محله های شمال تهران انجام می شود. این محله ها عبارت ازتجریش، نیاوران، دزاشیب، قلهک، جماران، فرمانیه، کامرانیه، محمودیه، زعفرانیه، دارآباد، سعادت آباد، پونک، ظفر، سوهانک، دروس، اقدسیه، لویزان، درکه، فرحزاد، مینی سیتی، جردن و الهیه است.

با استفاده از خدمات پیک آموت، باربری ایمن به شهرستان از تمامی مناطق شرق تهران انجام می شود. همچنین باربری شمال تهران به شهرستان را هم می تواند انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره باربری بین شهری می توانید با شماره تلفن  02186122082 دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

مطالب مرتبط دیگر