لیست باربری های خرم آباد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست باربری های خرم آباد-پیک آموت

در سایت گروه حمل و نقل پیک آموت در مورد مقاله های باربری ارومیه ، زنجان ، مشهد و … صحبت کرده ایم. در این مقاله قصد داریم درباره لیست باربری های خرم آباد به شهرستان ها و استان های کشور صحبت کنیم. باربری خرم آباد شامل ترانزیت داخلی ، حمل و باربری اثاثیه منزل و … می باشد.

میدان دانشجو اتوبان خرم آباد اندیمشک
09165444537

درباره باربری خرم آباد

شهر خرم آباد مرکز استان لرستان می باشد و این استان توسط استان های ایلام ، کرمانشاه ، همدان ، مرکزی ، اصفهان ، چهارمحال بختیاری و خوزستان احاطه شده است. شما می توانید با مراجعه به سایت پیک آموت و انتخاب آیکون تماس با ما شماره نمایندگی شهر خود را پیدا کنید و برای باربری بار خود با ما تماس بگیرید.

همچنین پیک آموت توانسته است تا کنون 34 نمایندگی رسمی و معتبر در سراسر کشور ثبت کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر شما را ارسال کند. باربری خرم آباد یکی از نمایندگی های آموت بار است که خدمات نیسان بار خرم آباد ، حمل اثاثیه و .. را ارائه می دهد.

انتخاب ماشین با توجه به نوع ، وزن و حجم بار شما تعیین می شود و همچنین صاحب بار می تواند نوع ماشین مورد نظر خود را برای بارگیری بار خود انتخاب کند.

باربری خرده بار خرم آباد پیک آموت
باربری خرده بار خرم آباد پیک آموت

شماره تلفن و لیست باربری های خرم آباد

شماره تلفن نمایندگی پیک آموت در خرم آباد 09165444537 و 06632623311 می باشد. در این باربری به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه ترانزیت و باربری می باشد. تنها با تلفن همراه خود بار مورد نظر خود را به گروه حمل و نقل پیک آموت اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل در خرم آباد

یکی از مهم ترین کارها در اسباب کشی نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. بسته بندی اثاثیه منزل در سرعت بارگیری و باربری بسیار نقش دارد. سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی لوازم منزل بسیار کم کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از بزرگ ترین (یخچال، فریزر) تا کوچک ترین (میز و صندلی) را به بهترین نحو و کاملا اصولی بسته بندی می کنند.

این امر باعث می شود تا اثاثیه منزل شما بدون هیچ آسیبی به مقصد فرستاده شود. کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه منزل می‌ تواند کمک بسیار بزرگی به شما کند. اکثریت افراد در زمان باربری دچار نگرانی و استرس می‌ شوند و امکان دارد خیلی چیزها را فراموش کنند.

نرخ باربری خرم آباد

هزینه باربری از خرم آباد به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از:

  • نوع باربری
  • نوع بار
  • نوع ماشین مورد نظر
  • تعداد ماشین های باربری
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری سنندج با دفتر مرکزی باربری به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

باربری اثاثیه منزل از خرم آباد

پس از بسته بندی اثاثیه منزل نوبت به بارگیری و باربری می باشد. بسیاری از مردم به دلیل مشکلات مختلف از جمله محل شغل و … منزل خود را به شهر یا استان های دیگر کشور از جمله استان همدان ، کرمانشاه و … می برند.

اثاثیه منزل از حساس ترین باربری ها به دلیل وجود ظروف شکستی ، وسایل چوبی مانند مبل و … می باشد.

حجم کار جا به جایی بیشتر به بسته‌ بندی کردن اثاثیه منزل ربط دارد. اگر بدانید که در یک روز می شود کل اثاثیه شما را جا به جا کرد؛ همچنین باربری آن را انجام داد. قطعا دیگر نگرانی و استرسی از جهت جا به جایی به منزل ندارید. چون می‌ دانید این کار به سادگی توسط باربری پیک آموت انجام می شود.

باربری اثاثیه منزل خرم آباد پیک آموت
باربری اثاثیه منزل خرم آباد پیک آموت

ارسال خرده بار در باربری خرم آباد

یکی از باربری های خرم آباد که می توان از به شهرهای دیگر انجام داد باربری خرده بار می باشد. بسیاری از کالا به دلیل وزن و حجم کوچیکی که دارند نیازی به نیسان دربستی ندارند. این بار را می توان در کنار بارهای دیگر به صورت خرده بار به مقصد رساند.

همچنین بسیاری از باربری ها هزینه کامل باربری را برای حمل خرده بار دریافت می کنند ولی سامانه باربری پیک آموت همان هزینه خرده بار را برای باربری از شما دریافت می کند.

لیست باربری های شهر خرم آباد

پیک آموت تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور از جمله در خرم آباد تأسیس کند که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافی است با تلفن همراه خود و با شماره گیری نمایندگی شهر خود ، بار خود را عالام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

هدف گروه حمل و نقل پیک آموت رضایت مردم عزیز می باشد. این باربری در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از خرم آباد به شهرستان ها و همچنین باربری اثاثیه منزل را انجام می دهد را توضیح دهیم، اگر سوالی راجع به باربری از خرم آباد دارید با دفتر مرکزی باربری به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر