لیست باربری های همدان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست-باربری-های-همدان-پیک-آموت

استان همدان از جمله استان هایی است که باربری اش به نقاط مختلف کشور توسط سامانه آموت بار انجام می شود. آموت بار در زمینه های باربری اثاثیه منزل ، ارسال خورده بار به شهرستان ها ، حمل و نقل بین شهری و … فعالیت می کند.

از امکانات ویژه استان همدان حمل اثاثیه منزل ، ارائه کارگر بسته بندی ، ترانزیت و ترابر و … می باشد که در ادامه هر کدام توضیح داده می شود.

همدان کیلومتر 18 جاده تهران پایانه غرفه آموت بار
09183103991

باربری از همدان به شهرستان ها

حمل بار از همدان با سامانه باربری آموت بار صورت می گیرد. استان همدان در قسمت غربی و در نزدیکی استان های کردستان ، کرمانشاه و لرستان قرار گرفته است. استان همدان به دلیل تولدات داخلی متنوع از جمله محصولات غذایی ، ظروف سنتی باربری های زیادی را برای ارسال محصولات به شهرستان ها نیاز دارد.

تمامی رانندگان سامانه آموت بار کاملا مطمعن و مسلط به جاده می باشند ؛ همچنین آموت بار برای تمامی بارهایی که ارسال می شود بارنامه صادر می کند. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد.

باربری اثاثیه منزل

باربری از استان همدان به شهرستان ها نیاز به بارگیری و بسته بندی حساس دارد. زیرا اثاثیه منزل ممکن است شکستی و یا چوبی مانند کمد ، مبل و … باشد. تمامی اثاثیه باید بسته بندی کاملا مطمعن داشته باشد تا در هنگام بارگیری آسیب نبینند.

لیست باربری های همدان پیک آموت
خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در همدان

باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی مشکل و نگرانی شما را برای بسته بندی و بارگیری اثاثیه منزل برطرف می کند. کارگر بسته بندی تمام اثایه منزل شما را به بهترین روش بسته بندی می کنند تا نگرانی از بابت آسیب دیدگی بار در هنگام جا به جایی نداشته باشید.

آموت بار تمامی بارهای ارسالی را بیمه میکند. بیمه به اختیار صاحب بار انجام می شود. با بیمه کردن بیمه نگرانی صاحب بار از جانب خسارت و یا آسیب دیدگی به بار برطرف می شود. زیرا در صورت آسیب دیدگی بیمه تمام هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

ارسال خرده بار از همدان

از دیگر امکانات باربری آموت بار ارسال خورده بار به شهرستان ها می باشد. برخی از بارها به دلیل حجم کم و وزن پایین نیازی به ماشین دربست ندارند و بارشان بصورت خورده بار حمل می شود.

بسیاری از باربری ها هزینه باربری کامل را برای حمل خورده بارها دریافت می کنند. اما باربری آموت بار بر اساس حجم و وزن بارهزینه باربری را برای شما مشخص می کند.

لیست باربری های همدان پیک آموت
خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در همدان

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

شماره باربری همدان

شماره نمایندگی آموت بار در همدان 09183103991 می باشد. آموت بار دارای 34 نمایندگی رسمی در اکثر نقاط کشور می باشد. که به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد. فقط کافیست با ما در ارتباط باشید. تا در کم ترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از همدان به شهرستان ها را انجام می دهد. را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از همدان و یا باربری آموت بار دارید با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

, , , ,

مطالب مرتبط دیگر

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.