لیست باربری های کرمانشاه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست-باربری-های-کرمانشاه-پیک-آموت

یکی دیگر از باربری هایی که توسط سامانه آموت بار انجام می شود باربری از کرمانشاه به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. باربری از این شهر شامل باربری حمل اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری ، باربری اثاثیه منزل و … می باشد.

همچنین می توانید از لیست باربری زنجان در سال 1400 مطلع شوید.

کمربندی امام خمینی خیابان ارشاد کوچه یکم پلاک 8
09183103991

شماره تلفن باربری کرمانشاه

شماره نمایندگی آموت بار در کرمانشاه 09183103991 می باشد. سامانه باربری آموت بار بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه ترانزیت و باربری می باشد. فقط کافیست با تلفن همراه خود بار خود را به سامانه باربری آموت بار اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خود انتخاب کنید. آموت بار در کمترین زمان ماشین مورد نظر را برای شما ارسال می کند.

باربری از کرمانشاه

کرمانشاه با استان های ایلام ، کردستان ، همدان و لرستان همسایه است. این شهر نیز از سمت غرب با کشور عراق هم مرزی می کند.

باربری خرده بار کرمانشاه پیک آموت
باربری خرده بار کرمانشاه پیک آموت

شهر کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه می باشد. معمولا مردم به دنبال باربری هایی می گردند که مزایای بیشتری نسبت به باربری های دیگر داشته باشند. سامانه باربری آموت بار تا کنون توانسته است رضایت اکثر مردم را از لحاظ قیمت ، سریع بودن و مطمعن بودن نسبت به سایر باربری ها به خود جلب کند.

همچنین آموت بار پایانه باربری تمامی استان ها را در اختیار دارد و تمامی قیمت ها و تعرفه های این سامانه نسبت به سامانه های دیگر پایین تر است.

بسته بندی اثاثیه منزل

کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه منزل می تواند کمک بسیار بزرگی به شما بکند. بسیاری از خانواده ها در هنگام اسباب کشی دچار نگرانی و استرس می شوند و امکان دارند در هنگام بسته بندی اثاثیه منزل خیلی از لوازم را بسته بندی نکنند و یا فراموش کنند.

حجم کار جا به جایی بیشتر به بسته‌ بندی کردن اثاثیه منزل ربط دارد. اگر بدانید که در یک روز می شود کل اثاثیه شما را جا به جا کرد و همچنین باربری آن را انجام داد. قطعا دیگر نگرانی و استرسی از جهت جا به جایی به منزل ندارید. چون می‌ دانید این کار به سادگی توسط باربری کرمانشاه به شهرستان آموت بار انجام می شود.

ماشین ها و هزینه باربری آموت بار

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری از نیسان تا تریلی را در اختیار دارد. با توجه به نوع بار شما و درخواست شما ، ماشین مدنظر شما در کمتر از 1 الی 2 ساعت به مبدأ میرسد.

هزینه باربری

هزینه باربری نیز به عوامل مختلف

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای باربری

و… بستگی دارد.

باربری رشت به شهرستان ها

این نوع باربری هم از کرمانشاه توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. سامانه باربری آموت بار دارای 34 نمایندگی معتبر و رسمی در سراسر کشور می باشد. هدف از این کار راحتی شما عزیزان میباشد که تنها با یک تماس از هر جای ایران ماشین مورد نظر باربری خود را در کمترین زمان رزرو نمائید.

همان طور که در ابتداء مقاله گفته شد انتخاب ماشین با توجه به نوع بار ، حجم بار ، وزن بار تعیین می شود ، که باز هم با توجه به درخواست خود صاحب بار ماشین رزرو می شود.

شماره باربری  کرمانشاه

پیک آموت تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور از جمله کرمانشاه ( باربری کرمانشاه ) تأسیس کند که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافیست با تلفن همراه خود و با شماره گیری نمایندگی شهر خود ، بار خود را عالام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

هدف سامانه باربری آموت رضایت مردم عزیز می باشد. باربری دی در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از شهر کرمانشاه به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از کرمانشاه و یا سامانه باربری آموت بار دارید با شماره 09183103991 تماس حاصل فرمائید.

باربری اثاثیه منزل از کرمانشاه

دلایل مختلفی مانند محل شغل در یک شهر دیگر یا آب و هوا باعث می شود که بسیاری از خانواده ها از یک شهر و استان به شهرها و استان های دیگر کشور مانند استان تهران ، قزوین ، اهواز و … مهاجرت کنند.

باربری اثاثیه منزل کرمانشاه پیک آموت
باربری اثاثیه منزل کرمانشاه پیک آموت

مهم ترین و اساسی ترین کار در هنگام اسباب کشی نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی هم کار شما را در هنگام بسته بندی کم می کند و هم تمامی لوازم منزل شمارا از کوک ترین که شمال لوازم آشپزخانه می باشد تا بزرگ ترین که شامل یخچال و فریزر است را به صورت کاملا اصولی و مطمعن بسته بندی می کنند.

ارسال خرده بار از کرمانشاه

بسیاری از بارها بدلیل حجم و وزن کم نیازی به دریافت ماشین دربستی ندارد و می توان آن بار را بصورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد. آموت بار بارهای کوچک را بصورت خورده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

مطالب مرتبط دیگر

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.