تا کنون پیک آموت درباره ی خدمات باربری خود در محدوده نمایشگاه استان های کرمانشاه، استان مرکزی و … صحبت کرده است. امروز می خواهیم درباره ی خدمات باربری نمایشگاه بین المللی استان خوزستان صحبت کنیم. پس اگر باری از استان خوزستان دارید و یا می خواهید باری از نمایشگاه بین المللی استان خوزستان جا به جا کنید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی استان خوزستان

نمایشگاه بین المللی این استان در شهر اهواز، کیانپارس، میدان پارس قرار گرفته است. شما می توانید برای درخواست ماشین باربری با نمایندگی آموت بار در شهر اهواز با شماره 09165444537 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمائید.

ماشین های باربری آموت بار

شرکت بارری آموت بار با یک دهه تجربه درخشان توانسته بیش از نیمی از ماشین های باربری در سطح کشور را در اختیار خود قرار دهد. تا تمامی مردم عزیز کشور براحتی و بدون هیچ مشکلی ماشین باربری مورد نظر خود را دریافت کنند.

ماشین های باربری آموت بار شامل نیسان، خاور، کامیونت، تریلی و … می باشد. شما می توانید برای درخواست ماشین باربری با آموت بار تماس بگیرید.

نیسان بار نمایشگاه بین المللی استان خوزستان

بسیاری از بارهای استان خوزستان و نمایشگاه بین المللی استان خوزستان توسط باربری آموت بار حمل می شود، این بارها شامل باربری لوازم برقی، دکوراسیون داخلی منازل و … می باشد. برای جا به جایی لوازم بزرگ (فرش، تلویزیون، تخت خواب و …) باید از شرکت های باربری کمک بخواهید. به همین خاطر باربری آموت بار آماده خدمت رسانی به مردم و حمل بارشان از نمایشگاه بین المللی می باشد. پس از اعلام بار ماشین مورد نظر حداقل تا 2 ساعت بعد برای بارگیری به مبدأ می رود.

هزینه باربری

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی استان خوزستان به عواملی مانند

  • تعداد ماشین های باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • بیمه باربری
  • ارزش بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • نوع بار

و … بستگی دارد. با شماره گیری نمایندگی آموت بار در خوزستان می توانید از تعرفه باربری خود به شهرها و استان های کشور مطلع شوید.

حمل بار از نمایشگاه ها به شهرستان ها

بسیاری از کارخانه دارها با توجه به موضوع نمایشگاه محصولات خود را برای دیده شدن وارد نمایشگاه ها میکنند. برای مثال لوازم منزل وارد نمایشگاه ها می شوند تا مردم برای دیدن این محوصلات جدید به نمایشگاه بیایند و پس از رویت خرید خود را آغاز کنند.

همچنین نمایشگاه لوازم برقی و یا مبلمان هم به همین صورت فعالیت می کنند. باربری آموت بار برای راحتی شما ماشین های باربری برای حمل بار از نمایشگاه ارسال می کند. فقط کافیست با دفتر آموت بار در استان خوزستان 09165444537 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

نمایندگی های آموت بار در استان خوزستان

باربری آموت بار در تمامی مناطق استان خوزستان نمایندگی خود را راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 و یا دفتر آموت بار در استان خوزستان تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست