باربری نمایشگاه بین المللی استان گلستان و گرگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-استان-گلستان-و-گرگان-پیک-آموت

نمایشگاه بین المللی در استان گلستان در شهر گرگان، بزرگراه گرگان، آق قلا، روبروی فرودگاه بین المللی گرگان، نمایشگاه بین المللی استان گلستان به کد پستی 4933165488 واقع شده است.

استان گلستان یکی از استان های شمالی کشور می باشد که مرکز این استان شهر گرگان است. این استان توسط استان های خراسان شمالی، سمنان و مازندران احاطه شده است. محصولاتی که از این استان به استان های دیگر کشور صادر می شود شامل چای، برنج، کلوچه و … می باشد.

بزرگراه گرگان آق قلا روبروی فرودگاه بین المللی گرگان
0123456789
09114125735

شماره باربری نمایشگاه بین المللی گلستان

بسیاری از شرکت ها و کارخانجات با توجه به نوع نمایشگاه محصولات خود را ارائه می دهند. مثلا محصولات خانگی از محصولات خود در این نمایشگاه رونمایی می کنند. مردم پس از خرید می توانند برای بارگیری و باربری از شرکت های باربری درخواست ماشین کنند.

باربری آموت بار در کمترین زمان ممکن و به سرعت برای بارگیری و باربری محصولات خریداری شما ماشین باربری ارسال می کند. برای ارتباط با آموت بار با شماره 09114125735 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه انتخاب نمائید.

باربری گرگان به تهران

فاصله شهر گرگان با تهران 387 کیلومتر می باشد.که باربری از گرگان به تهران شامل حمل اثاثیه منزل، ارسال خرده و دیگر خدمات باربری می باشد.

شرکت باربری آموت بار آماده خدمت رسانی به تمامی مردم عزیز استان گلستان می باشد. شما می توانید برای ارسال بارهای خود از نمایشگاه استان گلستان با نمایندگی آموت بار در این استان 09114125735 تماس بگیرید و ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

حمل بار از نمایشگاه بین المللی استان گلستان

بسیاری از کارآفرینان استان گلستان برای شروع کار خود و معرفی محصولات خود پا به نمایشگاه ها می گذارند و محصولات خود را در این نمایشگاه ها به مردم معرفی می کنند. همچنین بسیاری از نمایشگاه هایی که در این استان برگزار می شود شامل نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ( چای و برنج )، لوازم آشپزخانه(یخچال، فریزر و …)، نمایشگاه الکتریکی و … می باشد. پس از خرید محصولاتی مانند یخچال، فریزر، فرش و … باید از باربری ها کمک بگیرید تا لوازم خریداری شده شما را برایتان جا به جا کنند. باربری آموت بار پس از انتخاب ماشین موردظر توسط شما، حداقل تا 2 ساعت بعد ماشین را برای شما ارسال می کند و یا در زمانی که صاحب بار مشخص می کند ماشین را رزرو می کند.

پایانه باربری گرگان

اگر شما باربری از شهر گرگان و یا استان گلستان دارید و می خواهید به شهرها و استان های دیگر کشور ارسال کنید با پایانه باربری گرگان تماس بگیرید و ماشین باربری خود را از آموت بار بخواهید. همچنین می توانید لیست باربری های گرگان را در گوگل سرچ کنید تا باربری مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.