پایانه نیسان بار برگشتی بوشهر

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
پایانه-نیسان-بار-برگشتی-بوشهر-پیک-آموت

استان بوشهر یکی از استان های جنوبی کشور است که جزو هفتمین استان رجمعتی کشور به شمار می رود. بوشهر در حاشیه دریای خلیج فارس قرار گرفته است که از دو بخش جلگه ای و کوهستانی تشکیل شده است. در ادامه درباره خدمات نیسان بار برگشتی بوشهر به تهران، کرج، شیراز، اصفهان و … صحبت خواهیم کرد.

اگر قصد ارسال بار به صورت نیسان بار برگشتی بوشهر به شهرهای دیگر را دارید تا انتهای این مقاله با شرکت حمل و نقل پیک آموت همراه باشید. پیک آموت خدمات باربری در این استان را به صورت شبانه روزی و با کمترین هزینه انجام می دهد. شما می توانید برای انجام امور باربری در استان بوشهر با شماره 09176948194 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

باربری بوشهر به تهران

مسیرهای باربری از بوشهر به تهران و تهران به بوشهر شامل سه قسمت می باشد که این مسیرها شامل موارد زیر می باشند:

مسیر اول حدود 1042 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی 12 ساعت و 45 دقیقه دورتر است. این مسیر از بوشهر شروع می شود و پس از عبور از شهرهای یاسوج، شهرکرد، نجف آباد، کاشان و قم به تهران ختم می شود.

مسیر دوم حدود 1031 کیلومتر مسافت دارد و از نظر زمانی حدود 13 ساعت فاصله می باشد. این مسیر همانند مسیر اول تا نجف آباد ادامه دارد و بعد از این شهر به سمت ساوه ادامه پیدا میکند و در انتها به تهران ختم می شود.

مسیر سوم شامل 1220 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت مسافت می باشد. این مسیر نیز بوشهر شروع می شود و بعد از عبور از شهرهای شیراز، و اصفهان هم می توان از مسیر اول و هم می توان از مسیر دوم به سمت تهران حرکت کرد.

رانندگان پیک آموت با توجه به شرایط آب و هوا و ترافیک جاده ای یک مسیر را برای تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند. همچنین تمامی رانندگان نیسان این شرکت دارای یک چادر برزنتی هستند که روی تمامی بارها قرار می دهد تا در هنگام بارندگی دچار آسیب و خسارت نشوند.

مقالات بیشتر: پایانه نیسان بار برگشتی بندرعباس

حمل اثاثیه منزل بوشهر

گاهی اوقات با توجه به مشکلات و مسائلی مانند شرایط آب و هوا، شغل، خانواده، تحصیل و … محل زندگی خود را از یک شهر به شهرها و استان های دیگر جابجا می کنند. جابجایی و امور باربری اثاثیه منزل باید با اصول و قواعد خاصی انجام شود تا در هنگام بارگیری و باربری بار دچار آسیب نشود.

برای انجام اصولی لوازم منزل بهتر است از پرسنل بسته بندی پیک آموت استفاده نمائید. پرسنل بسته بندی تمام لوازم منزل شما از کوچک تا بزرگ را با بهترین و اصولی ترین امور با استفاده از نایلون های حبابدار و کارتن های مخصوص حمل و جابجا می کنند.

بسته بندی اصولی باعث می شود تا لوازم منزل در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب و خسارت نشوند. برای درخواست پرسنل بسته بندی می توانید با شرکت باربری پیک آموت در تماس باشید.

مقالات بیشتر: پایانه نیسان بار برگشتی بجنورد

پایانه نیسان بار برگشتی بوشهر

نیسان بار برگشتی بوشهر

خدمات نیسان بار برگشتی بوشهر نسبت به دیگر خدمات باربری کمی تفاوت دارد. این تفاوت بیشتر در هزینه و قیمت باربری به چشم می خورد. نیسان بار برگشتی به این صورت است که ماشین باری را در مقصد به صاحب بار تحویل داده است و برای برگشت به منزل خود نیاز به یک بار دارد.

برای ارتباط با پایانه نیسان بار بوشهر می توانید با شماره 09176948194 در تماس باشید. شرکت حمل و نقل پیک آموت پس از 30 سال سابقه درخشان در زمینه باربری موفق به راه اندازی 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور شده است. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری در شهر خود به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید.

همچنین لازم به ذکر است.که پیک آموت دارای بیش از 38.000 راننده.نیسان فعال در سراسر کشور می باشد.و شما می توانید تنها با تلفن همراه خود.به سرعت راننده نیسان مورد نظر.خود را دریافت نمائید.

مطالب مرتبط دیگر