وانت بار سید خندان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
وانت بار سیدخندان پیک آموت

وانت بار سید خندان در محدوده تهران توسط شرکت حمل و نقل و باربری پیک آموت ارائه می شود. در این شرکت حمل اثاثیه منزل با نیسان بار و وانت بار سید خندان به همراه کارگر انجام می شود.

محله سید خندان از سمت شمال.به بزرگراه رسالت و از سمت جنوب به ستاد فرماندهی.نیروی انتظامی تهران متصل می شود.  این محله از سمت شرق.به بزرگراه صیاد شیرازی و از سمت غرب.به سهروردی شمالی دسترسی دارد.

ما در این مطلب قصد داریم برای شما در رابطه.با وانت‌ بار سید خندان و خود شرکت باربری پیک آموت صحبت کنیم.

شعبه سید خندان
22855361

پیک آموت یک شرکت حمل‌ و نقل و باربری است که سال های بسیاری است در حوزه باربری‌ بین‌ شهری و جا به‌ جایی و حمل بار از شهری به شهر دیگر فعالیت دارد.

پیک آموت به‌ صورت شبانه‌.روزی آماده ارائه خدمات باربری به شما هموطنان عزیز است. به این معنا که شما می‌ توانید.در هر کجای تهران یا شهرهای دیگر ایران که قرار دارید و در هر ساعتی.از شبانه‌ روز درخواست وانت‌ یا نیسان بار داشته باشید. کارکنان این شرکت در کمترین زمان.ممکن برای شما تمام امور باربری را انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است که پیک آموت برای آنکه خیال مشتریانش.از بابت به سلامت رسیدن بارشان راحت باشد، تمامی بارها اعم از خرده بار و اثاثیه منزل را بیمه می‌ کند. این موضوع تنها برای اطمینان خاطر مشتری.و نداشتن نگرانی و استرس از بابت صدمه دیدن اثاثیه‌ در حین باربری است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله وانت بار سعادت آباد پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار سید خندان

خدمات وانت بار سید خندان

وانت بار سید خندان، خدمات بسیاری درمورد امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل و خرده بار را برای ساکنان محدوده سیدخندان به سایر مناطق تهران و دیگر شهرستان های ایران یا از مناطق دیگر تهران به محدوده سید خندان انجام می دهد.

وانت بار سید خندان تمام خدمات باربری خود را با وانت یا نیسان بار انجام می دهد. البته زمانی که حجم بار شما زیاد باشد، کامیونت و خاور در اختیار شما هموطنان عزیز قرار خواهد داد.

وانت بار سید خندان برای حمل اثاثیه منزل

پیک آموت برای حمل اثاثیه منزل با وانت بار سید خندان خدمات ویژه ای را ارائه می‌ کند.

یکی از انواع باربری‌ ها که بسیار انجام می شود، حمل اثاثیه منزل است. مهم است که شما از شرکت باربری که بتواند تمامی باربری‌ های درون شهری و برون شهری انجام می‌ دهد، کمک بگیرید. هر چه شرکت باربری که از آن کمک می گیرید، مناطق تحت پوشش آن بیشتر باشد، قطعاً خدمات بیشتری را می‌ تواند به شما ارائه دهد.

پیک آموت تمامی مناطق تهران و شهرستان ها را از نظر باربری و حمل‌ اثاثیه منزل پوشش می دهد. به همین علت شما در هر کجای تهران که باشید، می‌ توانید برای امور باربری خود از پیک آموت کمک بگیرید.

رانندگانی که برای باربری برای شما فرستاده می شوند، در رابطه با رانندگی و حمل اثاثیه برای وانت بار سید خندان اطلاعات کافی دارند. همچنین آشنا به امور باربری می باشند، بنابراین جای هیچ نگرانی برای شما باقی نمی‌ ماند.

البته اگر حجم اثاثیه منزل شما بیشتر از وانت یا یک نیسان بار است، می‌ توانید از ماشین‌ های باربری بزرگ‌ تری استفاده کنید. پیک آموت می توان برای حمل اثاثیه منزل شما کامیونت و خاور را ارسال کند.

درواقع می توان بیان کرد که باربری با نیسان و وانت بیشتر برای حمل بارهای با حجم کم مناسب است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به شهرستان پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار سید خندان

کارگر بسته بندی وانت بار سید خندان

ارائه ماشین باربری و کارگر در وانت بار سید خندان یکی از خدمات پیک آموت است. این بخش از پیک آموت تنها برای راحت‌ تر انجام شدن جا به جایی به منزل جدیدتان می باشد. افراد زیادی در زمان جا به‌ جایی و نقل مکان کردن به منزل جدیدشان استرس زیادی دارند.

از آن جهت که چگونه باید بسته‌ بندی اثاثیه خود را انجام دهند تا در زمان حمل‌ اثاثیه با پیک وانت بار سید خندان به آنها آسیبی وارد نشود. پیک آموت برای این افراد کارگر همراه با ماشین باربری ارسال می‌ کند. درخواست کردن کارگر بسته‌ بندی برای شما دارای مزیت‌ های زیادی است که این مزایا عبارتند از:

 • بسته‌ بندی شدن اثاثیه در نصف روز
 • سرعت بسته‌ بندی بالا برای جلوگیری از شلوغی منزل شما
 • صدمه ندیدن اثاثیه در حین باربری
 • بسته‌ بندی اصولی و مناسب اثاثیه
 • خسته نشدن از بابت بسته‌ بندی وسایل توسط خودتان
 • داشتن استرس و نگرانی کمتر
 • راحت‌ تر جا به‌ جا شدن به منزل جدید

تمام موارد ذکر شده از مزایای درخواست کارگر از وانت بار سید خندان است. بنابراین اگر شما فرد پرمشغله‌ ای هستید یا حتی  در صورت وجود وقت کافی نمی‌ دانید که چگونه باید بسته‌ بندی اثاثیه خود را انجام دهید، می‌ توانید از پیک آموت برای این موضوع کمک بگیرید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران پیشنهاد می شود. 

پیک وانت بار سید خندان

وانت بار سید خندان برای خرده بار

یکی از انواع باربری هایی که بسیار انجام می‌ شود، ارسال.خرده بار با وانت بار سید خندان است. افراد بسیار زیادی هستند که از محله‌ های.دیگر تهران وسیله‌ ای برای منزلشان خریداری می‌کنند و برای جا به جایی و باربری این وسیله‌.به یک شرکت حمل‌ و نقل احتیاج دارند.

برای مثال اگر شما تهران زندگی می‌ کنید.و قصد دارید از یک مرکز خرید در مرکز یا شرق.تهران وسیله‌ ای را خریداری کنید. مانند گاز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی.یا هر وسیله دیگری، برای باربری آن می توانید از نیسان یا وانت بار سید خندان استفاده کنید. به این نوع باربری‌ ها، خرده بار می‌ گویند.

پیک آموت.برای حمل خرده بار  با وانت بار سید خندان، بارنامه و بیمه نامه صادر می کند. این موضوع در سایر شرکت های باربری کمتر.اتفاق می‌ افتد یا حتی می‌ توانیم.بگوییم اصلاً اتفاق نمی‌ افتد.

برای حمل خرده بار، وانت بار سید خندان از شما هزینه کمتری می گیرد؛ به این صورت که هزینه حمل برای این نوع باربری، نصف یک بار کامل محاسبه می شود. البته این مورد تنها در شرکت باربری پیک آموت صورت می گیرد. سایر شرکت های باربری از شما کرایه کامل مسیر را برای حمل خرده بار دریافت می کنند.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی، مشاوره و باربری شبانه روزی (هفت روزه هفته)
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر