باربری آرین شهر، خشک و افین خراسان جنوبی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری آرین شهر، خشک و افین

آرین شهر یا سده شهری در استان خراسان جنوبی می باشد مه در بخش سده شهرستان قائنات قرار گرفته است. این شهر طبق آخرین آمار سرشماری جمعیت دارای 3729 نفر بوده است. خشک نیز روستایی در دهستان سده بخش سده شهرستان قائنات میباشد که دارای 653 نفر جمعیت میباشد. افین نیز روستایی در دهستان افین بخش زهان شهرستان زیرکوه می باشد که این روستا نیز دارای 1315 نفر جمعیت می باشد. خدمات باربری آرین شهر، خشک و افین توسط شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی انجام میشود.

خدمات باربری شامل حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل لوازم صنعتی، حمل بارهای حساس ( شیشه، چوب و …) می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خدمات پیک آموت در این سه شهر و روستا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همچنین می توانید برای درخواست خدمات باربری در استان خراسان جنوبی با شماره 09156665639 تماس بگیرید و بعد از مشاوره توسط کارشناسان ماشین باربری مورد نظر خود را دریافت نمائید.

مقالات بیشتر: باربری قائن، خونیک و روم خراسان جنوبی

باربری آرین شهر، خشک و افین به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری آرین شهر، خشک و افین به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول حدود 1029 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 11 ساعت و 35 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از آرین شهر به سمت گناباد، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.

مسیر دوم شامل 1188 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی 13 ساعت و 20 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از سمت خشک به سمت طبس، خور، انارک، زواره، کاشان و قم حرکت می کند که در آخر به تهران میرسد.

مسیر سوم شامل 1120 کیلومتر است که حدود 13 ساعت و 45 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول تا شهرستان خور ادامه دارد که بعد از آن از طریق جاده جندق به سمت سمنان و تهران حرکت می کند.

فاصله شهرستان آرین شهر تا دیگر کلانشهرها شامل موارد زیر می باشد:

 • آرین شهر تا تبریز: 1684 کیلومتر
 • آرین شهر تا یزد: 746 کیلومتر
 • آرین شهر تا سمنان: 879 کیلومتر
 • آرین شهر تا اهواز: 1506 کیلومتر
 • آرین شهر تا اصفهان: 1011 کیلومتر
 • آرین شهر تا مشهد: 396 کیلومتر
 • آرین شهر تا بجنورد: 632 کیلومتر

تمامی رانندگان شرکت باربری پیک آموت با توجه به شرایط آب و هوا، ترافیک حمل و نقل جاده و … یک مسیر را برای تشریع در زمان باربری انتخاب می کنند.

شما می توانید برای استعلام قیمت، ارسال بار و سایر خدمات باربری با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری اسدآباد و اسفشاد خراسان جنوبی

نرخ کرایه باربری آرین شهر، خشک و افین

هزینه حمل بار از آرین شهر، خشک و افین ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص میشود. اما قیمت حدودی باربری از آرین شهر تا تهران 2.350.000 تومان می باشد. عواملی که در قیمت باربری آرین شهر به تهران تأثیرگذار می باشد شامل موارد زیر است:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • ارزش بار
 • بیمه بار
 • نوع ماشین های باربری
 • تعداد ماشین های باربری
 • تعداد مکان های بارگیری و باربری
 • زمان بارگیری

نوع ماشین باربری به منظور این است که اگر بار شما تا 2 الی  2 تن 200 وزن داشته باشد می توانید آن را با نیسان جابجا نمائید. اما اگر بار شما بیش تر از 2 تن وزن داشته باشد و حجیم تر از ابعاد یک نیسان است باید با خاور حمل شود.

برای اطلاع از ماشین مناسب بار خود می توانید با کارشناسان دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل آرین شهر، خشک و افین

خدمات حمل اثاثیه منزل به صورت کاملا تخصصی توسط پیک آموت انجام می شود. شما می توانید 0 تا 100 خدمات و امور بارگیری و باربری لوازم منزل خود را به ما بسپارید و با خیالی آسوده از خدمات باربری این شرکت بهره مند شوید. پس از بسته بندی با نمایندگی ما در استان مورد نظر خود تماس بگیرید و ماشین مورد نیاز را دریافت نمائید. پس از درخواست، ماشین باربری یحداکثر تا 2 ساعت بعد برای بارگیری به مبدأ میرود.

باربری آرین شهر، خشک و افین
باربری آرین شهر، خشک و افین

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری در شهر و استان خود نیز به صفحه تماس با ما سایت مراجعه نمائید و با شماره گیری نمایندگی های ما از خدمات ویژه و تخصصی این شرکت بهره مند شوید. پیک آموت در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری مطمئن ترین و سریع ترین خدمات باربری را به شما مردم عزیز کشور ارائه دهد.

خدمات بسته بندی لوازم منزل در آرین شهر

شرکت حمل و نقل پیک آموت با توجه به حجم بالای انجام خدمات باربری اثاثیه منزل برای تمامی مناطق ایران پرسنل بسته بندی در نظر گرفته است. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل و لوازم اداری شما را با توجه به نوع آن به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای بسته بندی می کنند. خدمات بسته بندی با استفاده از نایلون های حبابدار، کارتن های مخصوص و … انجام خواهد شد.

پرسنل بسته بندی پیک آموت با توجه به مهارت و تجربه ای که تا الان داشته اند به راحتی بزرگ ترین تا کوچک ترین لوازم شما را بسته بندی و جابجا می کنند. اگر نگران لوازم منزل و لوازم اداری خود هستید می توانید از پرسنل ما کمک بخواهید. کمک از پرسنل پیک آموت هم در زمان و هم در میزان خستگی شما صرفه جویی می کند.

مطالب مرتبط دیگر