باربری آزادگان خلازیر

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری آزادگان خلازیر

باربری آزادگان خلازیر تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت در زمینه باربری بین شهری مشغول به ارائه بهترین خدمات باربری به مشتریان گرامی است. این باربری همواره سعی در ارائه با کیفیت ترین خدمات داشته و می کوشد نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد.

باربری آزادگان خلازیر تمام امور باربری همانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و تولیدی، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی را با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار توسط نیروهای با تجربه و آشنا به مسیر انجام می شود. در باربری آزادگان خلازیر مشتریان می توانند با استفاده از خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت از یک باربری ایمن بهره مند شوند.

برای استفاده از باربری آزادگان خلازیر کافی است که از طریق پشتیبانی پیک آموت اعلام بار کنید و بعد از ثبت درخواست منتظر ماشین باربری متناسب با بار خود باشید. این باربری امکان استعلام قیمت و کسب اطلاعات در زمینه نحوه حمل بار را برای مشتریان فراهم می کند تا با آگاهی لازم بتوانند برای ثبت درخواست اقدام کنند.

برای ارتباط با باربری آزادگان خلازیر می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری آزادگان خلازیر

خدمات باربری آزادگان خلازیر

در این باربری برای حمل انواع بار خدمات ویژه ارائه می شود که از میان آنها می توان صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. به این صورت که مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شود، این کار موجب جلب اعتماد بیشتر متقاضیان حمل بار می شود. همچنین درخواست بیمه نامه برای تمام امور باربری و با توجه به ارزش بار موجب افزایش ایمنی در بار و پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار خواهد شد.

باربری آزادگان خلازیر برای حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار نیز بهترین خدمات را ارائه می دهد که می توان به ارسال نیروهای باربری و بسته بندی ماهر و با نیسان بار بین شهری اشاره کرد.

حمل اثاثیه منزل در این باربری به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از تجهیزات و روش های مدرن انجام می شود. بر همین اساس متقاضیان می توانند از خدمات باربری برای حمل اثاثیه منزل استفاده کنند، بدون اینکه دغدغه ای درباره اسباب کشی بین شهری داشته باشند؛ زیرا مطمئن هستند این کار در گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت کامل ایمن انجام می شود.

همچنین برای حمل خرده بار در باربری آزادگان خلازیر نیاز به استفاده از نیسان بار به صورت دربستی نخواهد بود و تنها هزینه حمل کالا از مشتری دریافت می شود.

نرخ باربری آزادگان خلازیر

هزینه باربری تهران به شهرستان برای حمل بار توسط گروه حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود و نمی توان برای آن قیمت باربری مشخصی در نظر گرفت. به این صورت که عواملی مانند نوع بار، وزن و حجم بار، فصل باربری، فوریت در باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، نیروی مورد استفاده برای حمل بار و بسته بندی وسایل بر هزینه باربری تاثیرگذار خواهد بود. همچنین استفاده از بیمه نامه موجب افزایش نرخ باربری می شود و بر همین اساس می توان هزینه باربری را محاسبه کرد.

برای اطلاع از قیمت باربری آزادگان خلازیر پیشنهاد می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید تا از نرخ دقیق آن مطلع شوید.

نرخ باربری آزادگان خلازیر

پیک آموت، پیشرو در ارائه خدمات باربری بین شهری

مجموعه باربری پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه حمل بار بین شهری و 64000 راننده فعال در تمام نقاط ایران، به عنوان پیشرو در زمینه حمل و نقل بین شهری در سراسر کشور شناخته می شود.

برای ارتباط با گروه حمل و نقل پیک آموت می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر