باربری اسدآباد و اسفشاد خراسان جنوبی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اسدآباد و اسفشاد

اسدآباد روستایی در دهستان نه بخش مرکزی شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی ایران می باشد. این روستا طبق سرشماری در سال 90 حدود 906 نفر جمعیت داشته است.

اسفشاد یا اسب شهر نیز روستایی در دهستان قائن بخش مرکزی شهرستان قائنات استان خراسان جنوبی می باشد. که جمعیت این روستا نیز در سال 95 حدود 2900 نفر بوده است. انجام امور خدمات باربری اسدآباد و اسفشاد توسط شرکت باربری پیک آموت به صورت شبانه روزی انجام می شود.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری در هر ساعت از شبانه روز با نمایندگی پیک آموت در استان خراسان جنوبی با شماره 09154949436 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید. از خدمات این شرکت در اسدآباد و اسفشاد می توان به حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار و … اشاره کرد که می توانید برای اطلاعات بیشتر از سایر خدمات با کارشناسان پیک آموت در تماس باشید.

مقالات بیشتر: باربری امیرآباد و ابراهیم آباد خراسان جنوبی

باربری اسدآباد و اسفشاد به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری از شهرهای اسدآباد و اسفشاد را به تهران انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول دارای 1128 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 12 ساعت و 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از اسدآباد شروع می شود و پس از عبور از شهرهای سبزوار، شاهرود و سمنان به سمت تهران ادامه دارد.

مسیر دوم شامل 1276 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت انارک به طبس شروع می شود و پس از عبور از کاشان و قم به تهران ختم می شود.

مسیر سوم شامل 1234 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت و 55 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر دوم تا قبل انارک ادامه دارد که پس از آن به سمت سمنان ادامه دارد و در آخر به تهران ختم می شود.

تمامی رانندگان پیک آموت با استفاده از چادر برزنتی بر روی بار استفاده می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب و خسارت نشوند. همچنین رانندگان پیک آموت با توجه به نوع ترافیک های جادهای و شرایط آب و هوایی یک مسیر جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند.

شما می توانید برای دریافت خدمات ویژه باربری با دفتر مرکزی با شماره 02188520204 در تماس باشید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

کرایه باربری اسدآباد و اسفشاد به تهران

هزینه و قیمت باربری از اسدآباد به تهران حدود 2.300.000 تومان می باشد. اما این قیمت با توجه به عواملی تغییر خواهد کرد. از عوامل تأثیرگذار برقیمت باربری اسفشاد و اسدآباد به تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع بار
 • حجم بار
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • تعداد مکان های بارگیری و تخلیه بار
 • بیمه باربری
 • زمان باربری
 • نوع ماشین باربری
 • تعداد ماشین های باربری

و غیره

شما می توانید برای اطلاع از موجودی ماشین مورد نظر خود و استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید. برای ارتباط با واحد کارشناس شرکت پیک آموت در خراسان جنوبی می توانید با شماره باربری 09154949436 در تماس باشید.

حمل اثاثیه منزل از اسدآباد و اسفشاد

حمل اثاثیه منزل یکی از حساس‌ ترین باربری‌ ها می‌ باشد چراکه جابه‌ جایی وسایل شکستی، خراب‌ شدنی و … بسیار حساس و پراهمیت می‌ باشد. نوع بسته‌ بندی اثاثیه منزل اولین و مهم‌ ترین قدم در باربری می‌ باشد. با بسته‌ بندی مناسب اثاثیه منزل بخشی از حساسیت باربری کاهش می یابد.

باربری اسدآباد و اسفشاد

برای بسته‌ بندی اثاثیه منزل باید در نظر داشت که چه وسیله‌ ای را چگونه باید بسته‌بندی کرد. شرکت باربری پیک آموت برای سهولت دربسته بندی برای شما پرسنل بسته‌ بندی ارسال می‌ کند. کارگر بسته‌ بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچک‌ ترین که شامل ظروف آشپزخانه و … می‌ باشد تا لوازم بزرگ مانند مبل، یخچال، فریزر و … را به روش کاملاً اصولی بسته می‌ کند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشود.

از مزایای پرنسل بسته بندی پیک آموت می توان به:

زمانی که بسته بندی لوازم منزل را به افراد حرفه ای می سپارید بخش زیادی از استرس شما را کاهش خواهد داد. چرا که آنها تجربه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را دارند و بهتر می دانند که چطور بچینند تا آسیبی به آنها ورد نشود. کارگر بسته بندی می تواند زمان و انرژی بسیاری برای شما ذخیره کند و در نتیجه شما می توانید به کارهای مهم تری رسیدگی کنید.

مثل نگهداری از بچه ها یا انجام کارهای اداری. این کار در کنار کمک به استرس فکری، شما را از استرس و فشار فیزیکی رها می سازد و نیازی نیست برای جا به جایی وسایل سنگین دست به کار شوید، در نتیجه سلامت خود را حفظ می کنید و از کمر درد و گرفتگی عضلات در امان خواهید ماند.

مزایا و ماشین های باربری آموت در اسفشاد

از مزایا باربری و انجام امور باربری در روستاهای اسفشاد و اسدآباد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی
 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی در هر کجای ایران
 • انجام خدمات باربری انواع کالا ها با اوزان و تناژ های مختلف
 • در اختیار داشتن 22.000 راننده فعال در سراسر کشور
 • ارائه مشاوره رایگان در جهت بارگیری و باربری
 • پایین ترین قیمت باربری در تهران
 • حمل بار به صورت رفت و برگشت
 • ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی
 • تحویل به موقع و سریع بار
 • بارنامه و بیمه نامه رسمی
 • تضمین سلامت کالا

از ماشین های باربری که پیک آموت در اختیار دارد می توان به ماشین های سبک ( وانت بار و نیسان بار ) و ماشین های نیمه سنگین ( خاور و کامیونت) و ماشین های سنگین ( کامیون و تریلی) اشاره کرد. شما می توانید برای استعلام موجودی خودروی موردنظر با پایانه باربری تهران نیز با شماره 02188520204 تماس بگیرید و در صورت موجودی، خودرو مدنظر را رزرو نمائید.

مقالات بیشتر: باربری یزدان و کوریگان خراسان جنوبی

برای دریافت خدمات باربری از صفر تا صد می توانید با شرکت باربری پیک آموت با در تماس باشید. برای ارتباط با پایانه باربری در تهران نیز می توانید با شماره 02155537323 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر