باربری اصفهان به اهواز 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به اهواز پیک آموت

باربری اصفهان به اهواز با شماره تلفن 09133898476 تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. این باربری با ارائه بهترین خدمات به متقاضیان حمل بار همواره می کوشد که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد تا موجب جلب اعتماد و رضایت بیشتر مشتریان شود.

باربری اصفهان به اهواز تمام امور باربری را با مجهزترین نیسان بار و وانت بار توسط رانندگان با تجربه و نیروهای متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی وسایل انجام می دهد. این باربری به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی است.

برای استفاده از باربری اصفهان به اهواز می توانید با شماره 02152901 تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت، درخواست باربری خود را ثبت کنید. در این باربری امکان اطلاع از نرخ دقیق باربری قبل از ثبت درخواست برای شما مشتریان گرامی وجود دارد. لازم به ذکر است که با استعلام قیمت شما مشتریان گرامی می توانید قیمت باربری های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و از پایین بودن تعرفه باربری مطلع شوید.

شماره تلفن باربری اصفهان به اهواز

شماره تلفن باربری اصفهان به اهواز

متقاضیان حمل بار برای ثبت درخواست باربری نیاز به در اختیار داشتن شماره باربری دارند؛ زیرا از طریق آن می توانند با پشتیبانی تماس بگیرند و بعد از کسب اطلاعات لازم درباره نحوه باربری، ماشین باربری متناسب بار و هزینه حمل بار، باربری خود را ثبت کنند.

شماره تلفن باربری اصفهان به اهواز 09133898476 و شماره دفتر مرکزی 02186122989 است. پشتیبانی آموت بار به صورت 24 ساعته (حتی در روزهای تعطیل) آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

پیشنهاد ویژه پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی ها

نرخ کرایه باربری اصفهان به اهواز

هزینه باربری اصفهان به اهواز مطابق با نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر آن محاسبه می شود. به این صورت که سالیانه از طریق اتحادیه باربری تعرفه حمل بار اعلام می شود و تمام فعالان ملزم به رعایت آن هستند. البته ویژگی های بار بر هزینه نهایی آن تاثیرگذار است، از میان عوامل موثر بر باربری می توان به نوع بار، حجم و وزن بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مسافت بین مبدا و مقصد برحسب کیلومتر، فصل باربری، نیروی حمل بار و بسته بندی مورد نیاز اشاره کرد.

همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری تاثیر می گذارد و موجب افزایش نرخ باربری خواهد شد. با توجه به موارد ذکر شده، در باربری اصفهان به اهواز برای حمل انواع بار تعرفه ثابت در نظر گرفته نمی شود و براساس ویژگی های بار هزینه باربری از مشتریان دریافت می شود. برای اطلاع از نرخ کرایه باربری اصفهان به اهواز می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پایانه نیسان بار برگشتی اصفهان پیشنهاد می شود.

نرخ کرایه باربری اصفهان به اهواز

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است. بنابراین در هر کجایی از ایران قرار داشته باشید، می توانید از خدمات این مجموعه باربری استفاده کنید.

پیک آموت با ارائه خدمات ویژه مانند بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر (افزایش ایمنی و پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار) به صورت شبانه روزی جزو بهترین و معتبرترین باربری در میان مشتریان شناخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر