باربری اصفهان به بجنورد 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به بجنورد

باربری اصفهان به بجنورد به عنوان یکی از نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. این باربری با داشتن نیروهای حرفه ای و با تجربه بسته بندی و حمل بار همواره می کوشد که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به مشتریان خود ارائه دهد.

باربری اصفهان به بجنورد تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل تجهیزات کارخانه ای و کارگاهی، حمل مبلمان و جهیزیه، حمل محصولات تولیدی و صنعتی، حمل وسایل سنگین و حساس را با انواع ماشین های باربری که کاملا مجهز و مناسب حمل بار بین شهری هستند، توسط رانندگان بسیار با تجربه و حرفه ای انجام می دهد.

در این باربری تمام مراحل باربری به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت تمام استانداردهای لازم صورت می گیرد، برهمین اساس مشتریان بدون هیچ دغدغه ای می توانند حمل بار بین شهری خود را به نمایندگان مجموعه باربری پیک آموت در شهرهای مختلف بسپارند.

برای استفاده از باربری اصفهان به بجنورد می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. در این مجموعه باربری امکان استعلام قیمت و اطلاع از نحوه حمل بار و نوع ماشین باربری قبل از ثبت درخواست و اعلام بار برای متقاضیان وجود دارد.

شما مشتریان گرامی برای ارتباط با باربری اصفهان به بجنورد نیز می توانید با شماره تلفن تماس 09133898476 حاصل فرمایید.

تعرفه حمل باربری اصفهان به بجنورد

تعرفه حمل باربری اصفهان به بجنورد

هزینه حمل بار در باربری اصفهان به بجنورد مطابق با نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود، البته تعرفه نهایی با توجه به مشخصات بار و عوامل تاثیر گذار بر باربری تعیین خواهد شد. برهمین اساس نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. از میان عوامل موثر بر باربری می توان به مواردی مانند نوع بار، حجم و وزن بار، مبدا و مقصد باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، نیروی حمل بار و بسته بندی موردنیاز، فصل و زمان باربری اشاره کرد.

همچنین عواملی مثل استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری تاثیر می گذارد و موجب افزایش تعرفه باربری خواهد شد.

برای اطلاع از نرخ کرایه حمل باربری اصفهان به بجنورد پیشنهاد می شود با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

شماره تلفن باربری اصفهان به بجنورد

یکی از مواردی که متقاضیان برای حمل بار به آن نیاز دارند، دسترسی به شماره تلفن باربری است تا از طریق آن بتوانند اطلاعات مورد نیاز برای جابجایی محموله خود را به دست آورند، سپس درخواست خود را ثبت کنند. بر همین اساس مجموعه باربری پیک آموت درباره شماره تلفن باربری نمایندگی های مختلف خود اطلاع رسانی لازم را انجام می دهد.

شماره تلفن باربری اصفهان به بجنورد و شماره تلفن دفتر مرکزی پیک آموت به ترتیب  09133898476 و 02152901 است. متقاضیان با برقراری ارتباط از طریق شماره های ذکر شده می توانند تمام امور باربری خود از اصفهان به بجنورد را انجام دهند.

در مجموعه باربری پیک آموت تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان گرامی است. بر همین اساس متقاضیان حمل بار بین شهری در هر ساعت از شبانه روز می توانند با پشتیبانی تماس بگیرند و درخواست خود را به ثبت برساند.

شماره تلفن باربری اصفهان به بجنورد

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری بین شهری

پیک آموت با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل با پوشش سراسری موجب شده است که مشتریان در هر گوشه ای از  ایران قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات باربری بهره مند شود. در این مجموعه باربری هدف جلب اعتماد و رضایت متقاضیان حمل بار بین شهری است، به همین علت تمام امور باربری به صورت کاملا ایمن توسط نیروهای حرفه ای انجام می شود.

مطالب مرتبط دیگر