باربری اصفهان به بندرعباس 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به بندرعباس پیک آموت

باربری اصفهان به بندرعباس آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار است. این باربری با داشتن مجهزترین ماشین های باربری و نیروهای با تجربه و حرفه ای در زمینه حمل بار، بسته بندی و رانندگی همواره سعی در جلب رضایت مشتریان گرامی دارد.

باربری اصفهان به بندرعباس تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. این باربری تمام امور مربوط به حمل بار را به صورت کاملا استاندارد و با رعایت تمام نکات ایمنی انجام می دهد. بنابراین اگر شما به عنوان تولیدکننده، صنعتگر یا ساکن در شهر اصفهان هستید و قصد ارسال بار از این شهر را به بندرعباس را دارید، می توانید از خدمات مجموعه باربری پیک آموت استفاده کنید. برای این کار کافی است که با پشتیبانی تماس بگیرد و درخواست باربری خود را ثبت کنید.

در ضمن هنگام ثبت درخواست باربری، امکان استعلام قیمت برای شما مشتریان گرامی وجود دارد و می توانید از نحوه حمل بار و نوع ماشین باربری و تجهیزات آن اطلاعات لازم را کسب کنید. البته قبل از هر کاری باید درباره مشخصات بار خود به کارشناسان این مجموعه باربری توضیح دهید تا آنها بتواند براساس ویژگی بار، اطلاعات موردنیاز را در اختیار شما قرار دهند.

برای ارتباط با باربری اصفهان به بندرعباس می توانید با شماره تلفن 09133898476 تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر بر تعرفه باربری اصفهان به بندرعباس

عوامل موثر بر تعرفه باربری اصفهان به بندرعباس

هزینه باربری اصفهان به بندرعباس با توجه به ویژگی های بار مشخص می شود، به این صورت که عوامل موثر تعیین کننده قیمت نهایی باربری بین شهری خواهد شد. از میان عوامل تاثیرگذار بر باربری می توان نوع بار، وزن و حجم بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری، زمان باربری، فوریت در باربری، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن بستگی دارد. همچنین استفاده از نیروی موردنیاز برای حمل بار و بسته بندی و بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری تاثیر می گذارد و موجب افزایش تعرفه حمل بار خواهد شد. بنابراین نمی توان برای آن هزینه ثابت در نظر گرفت.

برای اطلاع از تعرفه باربری اصفهان به بندرعباس می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

شماره تلفن باربری اصفهان به بندرعباس

دسترسی به شماره باربری برای ثبت درخواست از موارد بسیار مهم است که همواره متقاضیان حمل بار به آن توجه ویژه دارند. بنابراین لازم است که شما مشتریان گرامی در این مورد اطلاعات لازم را کسب کنید. بر همین اساس شماره تلفن باربری اصفهان به بندرعباس 09133898476 است یا اینکه می توانید با شماره تلفن پنج رقمی 02152901 تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که بعد از اعلام بار متقاضیان حمل بار بین شهری، در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با ویژگی های بار ارسال می شود. سپس با رعایت تمام نکات ایمنی مانند سرعت مجاز، تجهیزات لازم در حین بارگیری و تخلیه، ماشین باربری مجهز و سالم از لحاظ فنی و ظاهری، بار به صورت کاملا سالم در مقصد تحویل داده می شود.

شماره تلفن باربری اصفهان به بندرعباس

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 64000 راننده فعال در سراسر کشور و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها موجب ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان سبک بار در ایران شده است. بر همین اساس شما مشتریان گرامی در هر کجایی از کشور قرار داشته باشید، می توانید از خدمات این مجموعه باربری بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.