باربری اصفهان به تبریز 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به تبریز

باربری اصفهان به تبریز آماده ارائه بهترین خدمات باربری بین شهری به شما مشتریان گرامی است. در این باربری با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه حمل بار و بسته بندی همواره می کوشد که با کیفیت ترین خدمات را با پایین ترین نرخ به متقاضیان حمل بار ارائه کند. باربری اصفهان به تبریز تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت در زمینه حمل بار بین شهری به صورت شبانه روزی است.

در باربری اصفهان به تبریز تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات صنعتی و تولیدی کارخانه ها و صنایع مختلف، حمل تجهیزات صنعتی کارگاهی و کارخانه ای، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل محصولات کشاورزی و دامداری را با انواع ماشین باربری اعم از سبک، نیمه سنگین و سنگین مانند نیسان بار بین شهری، کامیون، خاور و تریلی توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر انجام می دهد.

برای استفاده از خدمات باربری اصفهان به تبریز فقط کافی است که پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت منتظر ماشین باربری متناسب با وزن و حجم بار خود شوید. پشتیبانی این مجموعه باربری به صورت 24 ساعته پاسخگویی شما مشتریان گرامی است. همچنین پیشنهاد می شود برای برقراری ارتباط با باربری اصفهان به تبریز با شماره تلفن 09133898476 تماس حاصل فرمایید.

خدمات باربری اصفهان به تبریز

خدمات باربری اصفهان به تبریز

در باربری اصفهان به تبریز به متقاضیان حمل بار خدمات ویژه به مشتریان ارائه می شود که از میان آنها می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. به این صورت که با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه امکان رصد وضعیت بار به صورت آنلاین وجود دارد و در هر مرحله از حمل بار باشد می توان آن را پیگیری کرد. درواقع می توان بیان کرد که بارنامه در حمل و نقل بین شهری به منزل سند رسمی محسوب می شود و بار در از طریق آن قابل پیگیری خواهد بود.

صدور بیمه نامه برای تمام امور باربری با درخواست مشتریان و با توجه به ارزش بار موجب افزایش ایمنی در حمل و نقل بین شهری می شود. همچنین در صورت بروز آسیب به بار، پرداخت خسارت به طور کامل از تعهدات بیمه محسوب خواهد شد.

با توجه به خدمات ذکر شده که جزو ویژگی های انحصاری باربری اصفهان به تبریز همانند سایر نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت است، می توان بیان کرد که حمل بار در این مجموعه باربری به صورت کاملا ایمن و با رعایت تمام استانداردهای لازم انجام می شود، بنابراین با استفاده از این خدمات مشتریان دیگر دغدغه ای برای باربری بین شهری خود نخواهند داشت و مطمئن هستند که بار آنها به صورت کاملا سالم به مقصد خواهید رسید.

شماره تلفن باربری اصفهان به تبریز

دسترسی به شماره تلفن باربری جزو موارد بسیار مهم است که متقاضیان حمل بار همواره علاقه مند هستند از طریق آن درباره نوع فعالیت باربری، نحوه حمل بار و هزینه باربری اطلاعات لازم را کسب کنند. برهمین اساس برای آگاهی بیشتر شما مشتریان گرامی در ادامه شماره تلفن های باربری اصفهان به تبریز ذکر شده است.

شماره تلفن باربری اصفهان به تبریز و شماره پنج رقمی دفتر مرکزی پیک آموت به ترتیب عبارت از 09133898476 و 02152901 است.

شماره تلفن باربری اصفهان به تبریز

پیک آموت، آماده ارائه بهترین خدمات باربری

مجموعه باربری پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده فعال در سراسر ایران، موجب ایجاد شبکه ای گسترده ای از ناوگان حمل و نقل در کشور شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر