باربری اصفهان به شیراز 09133898476

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری اصفهان به شیراز پیک آموت

باربری اصفهان به شیراز آماده ارائه بهترین خدمات باربری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری به شما مشتریان گرامی است. این باربری تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری به صورت شبانه روزی با پشتیبانی 24 ساعته است.

باربری اصفهان به شیراز تمام امور باربری همانند حمل کالاهای تجاری و بازرگانی، حمل وسایل سنگین و حساس، حمل محصولات تولیدی کارخانه ها و کارگاه ها، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامی، حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار را با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار بین شهری توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر انجام می دهد.

برای استفاده از خدمات باربری اصفهان به شیراز می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. در این باربری امکان استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری قبل از اعلام بار وجود دارد. برهمین اساس مشتریان می توانند با مقایسه قیمت باربری های مختلف از پایین بودن نرخ گروه حمل و نقل پیک آموت با توجه به کیفیت خدمات مطلع شوند.

پیشنهاد می شود برای ارتباط با باربری اصفهان به شیراز با شماره تلفن 09133898476 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای برقراری ارتباط سریع تر می توانید با شماره تلفن پنج رقمی 02152901 تماس گرفته و درخواست باربری خود را ثبت کنید. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی در گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

نیسان بار برگشتی در باربری اصفهان به شیراز

نیسان بار برگشتی در باربری اصفهان به شیراز

نیسان بار جزو پرکاربردترین ماشین های باربری در حمل و نقل بین شهری است که به دلیل مزایای بسیار مانند محدودیت تردد نداشتن در سطح شهر، ظرفیت حمل بار تا بیش از 2 تن، امکان باربری در تمام جاده های کشور (به علت بدنه محکمه و توان موتور بالا) در میان مشتریان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در باربری اصفهان به شیراز همانند سایر نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت برای حمل انواع بار از نیسان بار استفاده می شود و به صورت روزانه متقاضیان برای این نوع باربری وجود دارد. نیسان بار برگشتی یکی از انواع باربری با وانت نیسان است که آن نیز متقاضیان بسیاری دارد. در این نوع باربری اگر راننده در هنگام برگشت به مبدا اعلام بار کند، به آن نیسان بار برگشتی گفته می شود. تعرفه حمل بار با نیسان بار برگشتی کمتر است، بنابراین از مشتریان هزینه کمتری دریافت می شود و برهمین اساس به آن باربری ارزان و مقرون به صرفه می گویند.

تعرفه حمل بار در باربری اصفهان به شیراز

نرخ کرایه حمل بار مطابق با نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود. همچنین عوامل موثر مانند نوع بار، حجم و میزان بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، زمان باربری، فوریت در باربری، نیروی کارگر حمل بار و بسته بندی موردنیاز، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار بر هزینه باربری تاثیرگذار است. همچنین استفاده از بیمه نامه موجب افزایش تعرفه باربری خواهد شد. برهمین اساس نمی توان برای انواع باربری، تعرفه ثابت در نظر گرفت، بنابراین برای اطلاع از هزینه باربری اصفهان به شیراز می توانید با پشتیبانی مجموعه باربری پیک آموت تماس بگیرید و با ذکر مشخصات بار خود، از تعرفه حمل بار به صورت دقیق مطلع شوید.

برای آگاهی بیشتر پیشنهاد می شود مقاله وانت بار اصفهان به شهرستان را مطالعه کنید.

تعرفه حمل بار در باربری اصفهان به شیراز

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل بار بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به مشتریان گرامی است. مجموعه باربری پیک آموت با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل سبک بار در کشور موجب شده است که متقاضیان حمل بار در هر جایی از ایران قرار داشته باشند، بتوانند از خدمات این باربری استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر